No 27. novembra neiesaka ceļojumus vai apmeklējumus uz 12 Latvijas pašvaldībām

Ludmila Glazunova | 2020.11.28

2020. gada 27. novembrī spēkā stājas stingrāki ierobežojumi 12 pašvaldībās, kurās Covid-19 kumulatīvais rādītājs par 50% pārsniedz vidējo rādītāju Latvijā. Travelnews.lv mudina stingri izvērtēt nepieciešamību doties uz pandēmijas visvairāk skartajām vietām.

Tas nozīmē, ka no 27. novembra līdz 6. decembrim  Daugavpils (rādītājs - 692,5), kā arī Varakļānu (1439,8), Aknīstes (1404,5), Salacgrīvas (1369,7), Krāslavas (770,0), Baldones (640,1), Mārupes (514,8), Mālpils (477,6), Smiltenes (449,4), Garkalnes (444,1), Limbažu (429,4), Salaspils (428,1) novados:

•    5. - 12. klašu skolēni mācās attālināti;

•    nenotiek nekāda veida praktiskās mācības klātienē;

•    nestrādā muzeji un citas kultūrvietas (bibliotēkas drīkst izsniegt grāmatas līdzņemšanai);

•    nedarbojas gadatirgi;

•    nenotiek amatieru sporta treniņi iekštelpās (nestrādā sporta klubi);

•    nedrīkst notikt privāti pasākumi ārpus vienas mājsaimniecības (nedrīkst uzņemt viesos cilvēkus, kas dzīvo citur), izņemot bēru un kristību ceremonijas neatliekamos gadījumos;

•    pilsētas sabiedriskajā transportā pasažieru skaits nedrīkst pārsniegt 50% no transportlīdzeklī maksimāli pieļaujamā;

•    veikalos un citās tirdzniecības pakalpojumu sniegšanas vietās iekštelpās un ārtelpās vienlaikus drīkst atrasties ne vairāk kā 20% no maksimāli pieļaujamā apmeklētāju skaita.

Turpmāk katru otrdienu līdz plkst. 12.00 Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) savā mājas lapā publicēs jaunākos saslimstības rādītājus pašvaldībās, savukārt stingrākas prasības vietās, kurās rādītājs par 50% pārsniegs valsts vidējo rādītāju, būs jāievēro no konkrētās nedēļas ceturtdienas.

Avots: BalticTravelnews.com/Spkc.gov.lv/Vm.gov.lv



Baudi vasaru Ventspilī

Baudi vasaru Ventspilī

Ventspils Pludmales akvaparks ir uzsācis 2026. gada sezonu! Tiekamies vasarā!

Ventspils TIC

Skroderdienas Silmačos

Skroderdienas Silmačos

20. jūnijā Ventspils Teātris aicina uz Rūdolfa Blaumaņa leģendārās lugas “Skroderdienas Silmačos” brīvdabas pirmizrādi Piejūras brīvdabas muzejā

Ventspils TIC

Brīvdabas izrāde “Meldermeitiņa”

Brīvdabas izrāde “Meldermeitiņa”

22. jūnijā plkst. 19.00 Strenču brīvdabas estrādē aicinām apmeklēt jautru un sirsnīgu V.Sauleskalna izrādi “Meldermeitiņa”. Biļetes "Biļešu paradīze" kasēs

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

LĪGO tirgus Tukumā

LĪGO tirgus Tukumā

Smaržas, garšas un sarunas. Līdz pl. 13.00 svētku atmosfēru papildinās akordeonista Kaspara Gulbja un saksofonista Viļņa Prancāna muzikāli priekšnesumi.

Tukuma TIC

Līgo svētki Ziemeļlatgalē

Līgo svētki Ziemeļlatgalē

Aicinām apmeklēt ielīgošanas pasākumus un svinēt Līgo svētkus Balvu novadā – kopā dziedāsim, dejosim, godināsim tradīcijas un izbaudīsim gada maģiskāko laiku!

Balvu TIC

Sajūtu vakars pie jūras

Sajūtu vakars pie jūras

20. jūnijā, kad jūra satiekas ar saulrieta ugunīgajām nokrāsām, Ventspils pludmalē ikviens aicināts piedzīvot sajūtu vakaru pie jūras “Saulrieta mistērija”.

Ventspils TIC

Rundāles pils Dārza svētki

Rundāles pils Dārza svētki

20. jūnijā Rundāles pils franču dārzā aicināti kopīgi svinēt gadskārtējos Dārza svētkus, kas šogad veltīti tēmai "Visi ziedi izziedēja"!

Bauskas TIC

Līgosim Rēzeknē!

Līgosim Rēzeknē!

Līgo svētki Rēzeknē ik gadu iedzīvina tradīcijas ar vērienīgu jautrību un kopīgu līgošanu, pulcējot visus Festivāla parkā!

Rēzeknes pilsētas TIC

Saulgrieži Ventspilī

Saulgrieži Ventspilī

Aicinām iepazīsties ar Saulgriežu norisēm Ventspilī! Jūra, tradīcijas, mūzika, dejas un prieks!

Ventspils TIC

Dienvidkurzemē aicina Līgot un Jāņot

Dienvidkurzemē aicina Līgot un Jāņot

Šogad Dienvidkurzemes novadā Saulgriežu, Līgo un Jāņu svinību laiks sāksies jau 13. jūnijā un turpināsies līdz pat Jāņu naktij, piedāvājot plašu kultūras, tradī

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Latvijas Jaunatnes X olimpiāde Valmierā

Latvijas Jaunatnes X olimpiāde Valmierā

No 18.-20.jūnijam Valmiera kļūs par Latvijas jaunatnes sporta galvaspilsētu, uzņemot Latvijas Jaunatnes X olimpiādi, kas atjaunota pēc sešu gadu pārtraukuma.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vasaras saulgriežu svinības Valmiermuižā

Vasaras saulgriežu svinības Valmiermuižā

Sestdien, 20. jūnijā, no plkst. 11:00 līdz 15:00 vasaras saulgriežu svinības un tirdziņš Valmiermuižā

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Sajūtu vakars pie jūras

Sajūtu vakars pie jūras

Vasaras pilnbriedā, 20. jūnijā, kad jūra satiekas ar saulrieta ugunīgajām nokrāsām, Ventspils pludmalē ikviens aicināts piedzīvot sajūtu vakaru pie jūras.

Ventspils TIC

Skatuve jaunajiem dizaineriem

Skatuve jaunajiem dizaineriem

Ikviens aicināts bez maksas vērot jauno mūziķu un mākslinieku kvalifikācijas eksāmenu sniegumu!

Rēzeknes pilsētas TIC

Velobrauciens apkārt Burtnieka ezeram

Velobrauciens apkārt Burtnieka ezeram

28. jūnijā Burtniekos norisināsies 18. velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Piedzīvojumu parks

Piedzīvojumu parks

Ventspils Piedzīvojumu parkā atrodas Baltijā lielākā rodeļu trase. Atvērts katru dienu!

Ventspils TIC

Ķer piedzīvojumus Ventspilī

Ķer piedzīvojumus Ventspilī

Jautrība un piedzīvojumi Piedzīvojumu parkā garantēti. Iepazīsties ar plašo piedāvājumu - rodelis, virvju trase, veikparks, disku golfs, peintbols, lāzertags.

Ventspils TIC

Izstādes Tukuma novadā vasarā

Izstādes Tukuma novadā vasarā

Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē.

Tukuma TIC

Atklāj vasaru – akcijā Muzejs iedvesmo!

Atklāj vasaru – akcijā Muzejs iedvesmo!

Ventspils muzejs no 4. jūnija līdz 30. augustam piedāvā vasaras programmu – Muzejs iedvesmo! Pērc biļeti un sagādā sev nelielus svētkus visās muzeja mājās!

Ventspils TIC

Ērenpreisa svētki Mazsalacā

Ērenpreisa svētki Mazsalacā

No 16. līdz 19. jūlijam Mazsalacā jau 16. reizi norisināsies Ērenpreisa svētki un Mazsalacas 98. dzimšanas diena.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -