«Paulig Latvija» saņem īpašu balvu

Ludmila Glazunova | 2020.11.30

Kustības “Dažādībā ir spēks” balvu kategorijā “Mūsu darbinieki” 2020. gadā saņēma “Paulig Coffee Latvia”, vēsta kustības pārstāvji.

Paulig Latvija” savā ikdienas darbā īsteno personalizētu talantu vadību, kas nodrošina darbinieku vēlmi ilgstoši strādāt konkrētajā uzņēmumā, radot savam darbam augstu pievienoto vērtību. Uzņēmuma vadība 2020. gadā parādīja izcilu attieksmi pret darbiniekiem, tieši Covid-19 krīzes laikā veidojot tādus darba organizācijas risinājumus, kas nodrošina darbiniekiem pārliecību, ka viņu darbs tiek novērtēts.

Tāpat tiek uzsvērts, ka darba vietas tiks saglabāta un rūpes par darbinieku fizisko un garīgo veselību izvirzīta kā prioritāte. Īpašs paldies Margaritai Aļabjevai-Vaišļai un Sintijai Dzelmei!

Avots: BalticTravelnews.com/Dazadiba.lv



Starptautiskais ziedu paklāju festivāls

Starptautiskais ziedu paklāju festivāls

Šī gada festivāls būs īpašs, jo pirmo reizi vairāk nekā divdesmit gadu ilgajā festivāla vēsturē ziedu paklāji tiks veidoti vertikāli, nevis uz zemes.

Ventspils TIC

Ventspils pilsētas svētki

Ventspils pilsētas svētki

Ventspils pilsētas svētku ietvaros norisināsies - Ziedu paklāju festivāls, Dragreisa festivāls, Baltijas dizaina tirgus, terases svētki zinātnes centrā un citas

Ventspils TIC

Ventspils pilsētas svētki

Ventspils pilsētas svētki

Ieskaties Ventspils pilsētas svētku programmā 2026

Ventspils TIC

Piparmētru tēja ar Raimonda Paula mūziku

Piparmētru tēja ar Raimonda Paula mūziku

1. augustā plkst. 19.00 Strenču brīvdabas estrādē koncerts “Piparmētru tēja ar Raimonda Paula mūziku”.

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Lietaina diena Jūrmalā

Lietaina diena Jūrmalā

Kad kūrorta ritms pieklust, Jūrmala atklājas citādi – ar dramatiskiem dabas skatiem, nesteidzīgām maltītēm, mākslu, SPA un izklaidēm zem jumta.

Jūrmalas TIC

Velo un moto piedzīvojumi Bauskas pusē

Velo un moto piedzīvojumi Bauskas pusē

Atklāj 7 aktīvās atpūtas vietas Bauskas novadā – velo noma, kvadriciklu izbraucieni, autotrase un citi piedzīvojumi visai ģimenei.

Bauskas TIC

Orientēšanās “Priekšmetu piedzīvojumi

Orientēšanās “Priekšmetu piedzīvojumi"

No 10. jūnija līdz 29. augustam Valmieras novada iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties orientēšanās spēlē “Priekšmetu piedzīvojumi ceļos”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Burtnieka ezera svētki

Burtnieka ezera svētki

Vasara Burtniekos nav iedomājama bez Burtnieka ezera svētkiem! 8. augustā Burtnieki aicina uz dienu, kas piepildīta dažādām aktivitātēm.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atklāj Bausku pastaigu maršrutā

Atklāj Bausku pastaigu maršrutā

Atklāj Bauskas vecpilsētu, pili, rātslaukumu un gleznainās upju ainavas, dodoties tematiskajā pastaigu maršrutā pa pilsētu.

Bauskas TIC

Bišu pirtsmāja Līgatnē

Bišu pirtsmāja Līgatnē

Tavai labjūtei Līgatnes sirdī

EnterGauja

Ventspils svin!

Ventspils svin!

Iepazīsties ar Ventspils pilsētas svētku programmu!

Ventspils TIC

Programma

Programma "Figūrai & labsajūtai"

Atgriežoties mājās pēc šīs programmas, arī turpmāk vēlēsieties gatavot un ēst veselīgāk, neatteikties no vingrošanas un turpināt jaunos dzīvesveida paradumus.

EUR 378 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Planēta Zeme

Planēta Zeme

Ventspils zinātnes centrā "VIZIUM" atklāts jauns eksponāts "Planēta Zeme".

Ventspils TIC

SUP Sunset Ride Geļenovas muižas parkā

SUP Sunset Ride Geļenovas muižas parkā

1.augusts “SUP sunset ride” Preiļu novadā! PIRMO REIZI SUP saulrieta braucienu Geļenovas muižas parkā – gleznainajā Jašas-Bicānu ezerā. Lai varam izbaudīt skaistus skatus labas mūzikas pavadījumā jau no 19.00 mūzika...

Preiļu novada TIC

Mājas kafejnīcu dienas Valmieras novadā

Mājas kafejnīcu dienas Valmieras novadā

1. un 2. augustā Valmieras novadā jau sesto reizi norisināsies Mājas kafejnīcu dienas, kurās apmeklētāji varēs izbaudīt 20 dažādu mājas kafejnīcu piedāvājumu.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

GORS aicina! JUMTA KINO + GARŠAS

GORS aicina! JUMTA KINO + GARŠAS

Šovasar koncertzāles GORS jumta terase atkal pārtaps par īpašu brīvdabas kino vietu, kur satiekas filmas un ēdiens.

Rēzeknes pilsētas TIC

Ekskursija pa Burtnieku muižas parku

Ekskursija pa Burtnieku muižas parku

8.augustā plkst. 14.00 aicinām doties nesteidzīgā pastaigā gida vadībā pa Burtnieku muižas parku! Sākums plkst. 14.00 pie Burtnieku muižas parka Sudraba vārtiem

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Māla pirts

Māla pirts

Miers, siltums un pieskāriens dabai – Māla pirts ir īpaša pieredze Gaujas Nacionālā parka sirdī

EnterGauja

Moto parāde Sedā

Moto parāde Sedā

15. augustā plkst. 18.00 VBO MC Strenču Chapter un Strenču Kultūras centrs aicina uz moto parādi. Pulcēšanās no 17.30 pie dzelzceļa stacijas

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Dragreiss un avio šovs

Dragreiss un avio šovs

Ventspilī dārdēs vairāk nekā tūkstoš zirgspēki – “LuckyBet Dragreisa Festivāla’’ ietvaros, kas norisināsies Pilsētas svētku laikā no 31. jūlija līdz 2. augustam

Ventspils TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -