Ludmila Glazunova | 2020.11.30
Cilvēkiem, kuri ieceļos Lielbritānijā no Latvijas un Igaunijas, sākot ar 2020. gada 28. novembri, būs jādodas divu nedēļu karantīnā, vēsta BBC.
Abas Baltijas valstis ir izņemtas no Lielbritānijas ceļojumu koridora saraksta, ņemot vērā, ka strauji pieaugusi Covid-19 izplatība. Līdz šim, iebraucot no Latvijas un Lielbritānijas, pašizolācijā nebija jādodas.
Savā ziņā latviešiem un igauņiem nav paveicies, jo divu nedēļu karantīna ir spēkā šobrīd, bet no 15. decembra paredzētais pašizolācijas laiks būs tikai piecas dienas, ja vien Covid-19 tests būs negatīvs.

✨ Dienvidamerikas kontrasti un Patagonijas savvaļas daba 🏔️ Ledāji, fjordi, Magelāna šaurums un leģendārais Horna rags 🐧 Ušuaja un Portstanlija – pasaules ma
EUR 1899 | CRUISEcentre
Llieliska izvēle tiem,kuri novērtē mierpilnu un kvalitatīvu atpūtu–īpaši piemērota tiem, kuri jau iepazinuši klasiskos galamērķus un meklē ko jaunu un eksotisku
EUR 1465.0 | Latvia Tours

10. maijā Liepājas koncertzālē Mātes dienā skanēs Dienviditālijas balsis "Faraualla".
Liepājas reģiona TIB

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
EUR 930 | Estravel Latvia

Jauns ceļojums uz Kirgizstānu! Neskarta daba starp debesīm un zemi, krāsainas zaļas ainavas ar jurtām, nacionālā virtuve.
EUR 1480 | AL SVETS

Īpaši piedāvājumi - no Spa viesnīcas, līdz romantiskiem kruīziem un medusmēneša galamērķiem
EUR 95 | Estravel Latvia

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Rubeņi” atrodas blakus dabas liegumam “Pilskalnes Siguldiņa”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.jpg)
Latvijas vasaras kulta ogas - zemenes godināšana Mālpilī. Dažādas muzikālas programmas un atrakcijas
Siguldas novada TIC

Šogad starptautiskā Muzeju nakts akcija Liepājā notiks dienu agrāk nekā citur – 22. maijā
Liepājas reģiona TIB

2026. gada tūrisma sezonā aicinām braukt ciemos ar vilcienu uz Madonu, Cesvaini, Gulbeni un Alūksni, lai izbaudītu īpašas brīvdienas!
Madonas TIC

RUDENS - ZIEMA 2026/2027 - ieplānojiet atvaļinājumu laikus // ceļošanas periods: 30.10.2026. - 26.03.2027. /7 naktis
EUR 885 | On-line ceļojumi Estravel