Sveiciens: Pasaule klusi svin Ziemassvētkus

Ludmila Glazunova | 2020.12.24

2020. gada visizplatītākā frāze, uzrunājot cilvēkus teju vai visās kristiešu valstīs, sāksies ar vārdiem: ”Šie būs savādāki Ziemassvētki”. Parasti šis ir dāvināšanas, piedošanas, brīnumu laiks, ko pavada kopā ar mīļajiem. Varbūt šie Ziemassvētki ir vienkārši mūsu iespēja pārskatīt savu vērtību skalu?

Lai šogad ir savādākas dāvanas, nevis tās, kas pirktas veikalos par bargu naudu un ietītas spožos papīros. Nē, galvenā dāvanas vērtība ir parādīt sev mīļajiem cilvēkiem, ka viņi ir svarīgi, viņu labsajūta un veselība ir svarīga. Daudz būtiskāk ir pateikt saviem vecākiem, bērniem, otrajām pusītēm, ka mēs viņus mīlam un rūpējamies. Un tas ir daudz svarīgāk, nekā zem eglītes noliktais jaunais tālrunis, dārga spēļmantiņa, skaistas kurpes, vai arī patiesībā nevienam nevajadzīgi štrunti. Vārdi un rīcība ir daudz svarīgāka, un to nevar iepakot skaistā kastītē un nosūtīt ar kurjeru…

Jā, šogad pietrūks apskāvienu, jo tie var nogalināt. Šoreiz arī vārda vistiešākajā nozīmē. Bet mūsdienu komunikācijas līdzekļi, kurus vairs pat nav iespējams uzskaitīt, pastāv. Un tieši ar to starpniecību var nosūtīt vislabāko un drošāko dāvanu – labas veselības vēlējumu.

Bet neviens mums šajos Ziemassvētkos neliedz ticēt brīnumiem. Un šoreiz ļoti, ļoti tiem gribas ticēt. Gribas cerēt uz gaismu tuneļa galā. Gribas ticēt, ka labais uzvarēs tumsu. Tāpēc saglabāsim labas domas, cerības, optimistisku skatu uz dzīvi. Saglabāsim cerību, ka virtuālā pasaule nepaliks par mūsu ikdienu, bet ir tikai īslaicīgs pārbaudījums mūsu izturībai un prāta spējām.

Lai šie Ziemassvētki gaišu domu piepildīti, veselīgi un prātīgi! Gaišus svētkus, mīļie!

Avots: BalticTravelnews.com


travelnews - 3994
Viesu māja “Saliņas”

Viesu māja “Saliņas”

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Andrejs Osokins | Klaviermūzikas kods

Andrejs Osokins | Klaviermūzikas kods

23. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz pianista Andreja Osokina jaunāko koncertprogrammu.

EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Mālpils zemeņu svētki

Mālpils zemeņu svētki

Latvijas vasaras kulta ogas - zemenes godināšana Mālpilī. Dažādas muzikālas programmas un atrakcijas

Siguldas novada TIC

Itālijas ezeru burvība 31.07!Cena 1029 eur

Itālijas ezeru burvība 31.07!Cena 1029 eur

EUR 1029 | Itaka Latvia

29. Gaujas plostnieku svētki Strenčos

29. Gaujas plostnieku svētki Strenčos

15.-16. maijā Strenčos, pludmalē pie Gaujas un brīvdabas estrādē norisināsies 29. Gaujas plostnieku svētki “Upe neprasa ceļu, Upe pati ir ceļš…”

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Grieķija - Halkidiki! Cena no 399 eur!

Grieķija - Halkidiki! Cena no 399 eur!

EUR 399 | Itaka Latvia

Saulainā Sicīlija 04.07.! Cena 1239 eur!

Saulainā Sicīlija 04.07.! Cena 1239 eur!

EUR 1239 | Itaka Latvia

Līvas ciema svētki

Līvas ciema svētki

23. un 24. maijā Liepājā norisināsies XXII “Līvas ciema svētki” – lielākais nemateriālā kultūras mantojuma notikums Kurzemē.

Liepājas reģiona TIB

Dominikāna! Cena sākot no 1869 eur!

Dominikāna! Cena sākot no 1869 eur!

EUR 1869 | Itaka Latvia

Ātra rezervēšana - ērta atcelšana

Ātra rezervēšana - ērta atcelšana

VĒRTĪGI! Idejas ceļojumam, garantētas ekskursijas, pat esot jau ceļā, ieejas biļetes bez rindas! // bezmaksas atcelšana 24 h pirms plānotā notikuma

EUR 9 | Estravel Latvia

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Dienvidamerikas un Patagonijas kruīzs

Dienvidamerikas un Patagonijas kruīzs

✨ Dienvidamerikas kontrasti un Patagonijas savvaļas daba 🏔️ Ledāji, fjordi, Magelāna šaurums un leģendārais Horna rags 🐧 Ušuaja un Portstanlija – pasaules ma

EUR 1899 | CRUISEcentre

Norvēģija 14.08.! Cena 1539 eur!

Norvēģija 14.08.! Cena 1539 eur!

EUR 1539 | Itaka Latvia

Azerbaidžāna - 6 naktis, no Rīgas

Azerbaidžāna - 6 naktis, no Rīgas

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju

EUR 930 | Estravel Latvia

Itālija - Roma! Cena sākot no 459 eur!

Itālija - Roma! Cena sākot no 459 eur!

EUR 459 | Itaka Latvia

Viesu māja “Priedes”

Viesu māja “Priedes”

Viesu māja “Priedes” piedāvā ērtas naktsmītnes, saunu, atpūtu lapenē un makšķerēšanas iespējas Dubnas upē vai Luknas ezerā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

No Hošiminas līdz Hanohjai

No Hošiminas līdz Hanohjai

No Hoišiminas. puspansija, viesnīcas, nats vilcieni, ekskursijas, transfēri tūres ietvaros, gidu/grupas padītāja pakalpojumi

EUR 561 | Estravel Latvia

Autofotoorientēšanās brauciens

Autofotoorientēšanās brauciens

Nepieradināti ceļi un ainavas – no Ērgļu līkumotajiem pauguriem līdz pat plašajam Lubāna līdzenumam.

Madonas TIC

Glempings

Glempings "Daugavas lokos"

Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Rubeņi”

Viesu māja “Rubeņi”

Viesu māja “Rubeņi” atrodas blakus dabas liegumam “Pilskalnes Siguldiņa”.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -