Jānis Pēteris Bērziņš | 2021.01.12
Nīderlandes pilsēta Amsterdama ir tūristu iecienīts galamērķis, turklāt gluži vai katrs šo pilsētu zina, pateicoties Sarkano lukturu rajonam, iespējām izmēģināt marihuānu kafejnīcā, kā arī skaistajiem kanāliem un košajām tulpēm.
Taču nu Amsterdamas varas iestādes plāno mainīt pilsētas tēlu, “atbrīvojot” to no marihuānas. Proti, plānots, ka kafejnīcas, kur iespējams uzpīpēt “zālīti” būs pieejamas tikai un vienīgi vietējiem iedzīvotājiem, bet tūristiem šāds prieks būs liegts jau no 2022. gada.


Smiltenē arī šogad norisināsies iecienītais skriešanas seriāls "Tepera Takas". Pasākums pulcēs dalībniekus dažādās vecuma grupās un dažāda garuma distancēs.
Smiltenes TIC

Būs iespēja redzēt izbagarēto Aiviekstes posmu vairāk nekā 4 km garumā, purvainas un pārmitras ainavas, kā arī dolomīta atsegumus.
Madonas TIC

Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem), aprīkotu virtuvi.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas, ugunskura vietu, bērnu rotaļu laukumu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Rudzupuķes” piedāvā izmitināšanu 9 komfortablos numuros, krievu pirti, kafejnīcas-bāra pakalpojumus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā // plašs viesnīcu klāsts
EUR 439 | On-line ceļojumi Estravel

Piedzīvojumu ceļojumi visā pasaulē - atlaides līdz 25% // Dažādām gaumēm, budžetam un ilgumam!
EUR 379 | Estravel Latvia

Pavasaris ir īstais laiks koku un krūmu kopšanai! Aicinām uz LVM arborētuma speciālistu vadītu izzinošu ekskursiju.
Madonas TIC

Pasaulē lielākais labdarības skrējiens "Wings for Life World Run" 10. maijā pirmo reizi klātienē notiks arī Latvijā – Valmierā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

17. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz muzikālu komēdiju "Pops, Roks un Laulība". Lomās: Raimonda Vazdika, Guntis Veits un Jānis Jarāns
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
An annual summer tradition in the garden of Sigulda New Castle - enjoy a Sunday morning breakfast in July accompanied by exquisite music
Siguldas novada TIC

Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā.
TurismaBizness.lv

Kempings atrodas ainaviski skaistā vietā, blakus Daugavai pie Rozališķu loka, kas ir viens no astoņiem Daugavas senteces lokiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa