Vairāk nekā 1300 cilvēku iesaistījušies izaicinājumā, katru dienu noejot 10 000 soļu

Vairāk nekā 1300 cilvēku iesai

Foto: Pixabay.com | Kristīne Beitika | 2021.01.13

Lai cīnītos pret nomāktību un stiprinātu imunitāti, domubiedru grupa “Kusties vairāk, jūties labāk” radījusi izaicinājumu, kurā noteikts noiet vismaz 10 000 soļu dienā. Grupa strauji paplašinās un tajā jau ir iesaistījušies vairāk nekā 1300 cilvēku.

Izaicinājuma dalībnieki savu veikumu atspoguļo kopējā atskaites vietnē un dalās ar to sociālajos tīklos ar tēmturi #kustiesvairākjūtieslabāk.

“Mēs apzināmies, ka kustība, sports un pastaigas ir svarīgas veselībai, tomēr reizēm ir grūti saņemties, vēl jo vairāk attālinātā darba apstākļos. Tajā pašā laikā Pasaules veselības organizācijas pētījumi liecina, ka vismaz 10 000 soļu dienā ir svarīgs priekšnoteikums cilvēka veselībai un stiprai imunitātei. Līdz ar šo pētījumu sākās mūsu brīnišķīgais piedzīvojums, kurā iesaistījušies cilvēki ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās.  Tik liela atsaucība norāda uz to, ka aizvien vairāk cilvēkiem ir svarīgi kustēties, un viņi vēlētos savā ikdienā ieviest vairāk kustību, atklājot prieku, ko dod regulāra pastaiga svaigā gaisā,”  norāda iniciatīvas dibinātāja Kristīne Beitika.

Ņemot vērā to, ka izaicinājums, kurš aizsākās 1. jūlijā ir ieguvis lielu atsaucību, tas ir pagarināts uz veselu gadu. Šim izaicinājumam ir radīta īpaša Facebook grupa, kurā dalībnieki var dalīties ar saviem panākumiem un iegūt papildus motivāciju laimēt balvas no izaicinājuma atbalstītājiem.

“Šis izaicinājums būs kas nebijis, jo ziemas tumšie rīti un vakari ievieš sava veida grūtības, bet mēs ticam, ka arī Tu to vari – nāc ar mums kopā, soļo, sajūti kustību prieku! Kusties vairāk un jūties labāk arī Tu!” aicina K. Beitika.

Avots: Kristīne Beitika

Turība - 3511
Cēsīs ir iespējams skaistākā slidotava

Cēsīs ir iespējams skaistākā slidotava

Iespējams skaistākā slidotava atrodas Cēsīs, gleznainajā Cēsu Pils parkā. Parka dīķi klāj bieza ledus kārta, lai cēsnieki un pilsētas viesi varētu slidot!

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Izgaršo ziemu Cēsīs!

Izgaršo ziemu Cēsīs!

Tuvojas sniegota nedēļas nogale, un Cēsīs ir īsta ziema! Tas nozīmē-daudz brīvā laika pavadīšanas iespēju slēpojot, slidojot un braucot ar ragaviņām.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Cēsīs barikāžu notikumus atzīmēs ar izstādi – instalāciju un ugunskuriem Vienības laukumā. Norises atklās 20.janvārī, un tās pieejamas līdz 24.janvārim.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv