Ludmila Glazunova | 2021.01.13
Lai Parīze kļūtu draudzīgāka tūristiem, plānots slavenajos Elizejas laukos izveidot dažādas aizraujošas atrakcijas, tostarp sezonālu pilsētas pludmali un slidotavu ap Triumfa arku, vēsta “Lonely Planet”.
Lai gan Elizejas lauki Parīzē jau tā tiek uzskatīti par vienu no skaistākajām ielām pasaulē, tomēr pēdējos gados tā kļuvusi gluži vai par automaģistrāli. Tapa Elizejas lauku komiteja, kas kala plānus, kā atdzīvināt šo Parīzes daļu un padarīt draudzīgāku kājāmgājējiem un tūristiem.
Kas gan tie par Jāņiem, bez lustīgas teātra spēlēšanas ar dziesmām un dejām?!
Tukuma TIC
Komiteja plāno samazināt satiksmes joslas, izveidot veloceliņus, ieviest tramvaju un speciālu joslu elektriskajiem autobusiem. Tāpat plānots paplašināt ietves, iestādīt vairāk koku un padarīt apkaimi zaļāku, tīrāku un ideāli piemērotu pastaigām un sēdēšanai āra kafejnīcās.
Ierosināts, ka Place de l’Etoile, kur atrodas Triumfa arka, vasarā varētu kļūt par pilsētas pludmali, bet ziemā par slidotavu. Plānots, ka šāda transformācija varētu notikt jau līdz 2024. gadam, kad Parīze uzņems olimpiskās spēles.

No Venēcijas | 6 naktis uz kuģa MSC Lirica // Venēcija – Kotora – Mikona – Sirosa – Ankona
EUR 451 | CRUISEcentre

2026. gada 30. – 31. maijā Dubnas upē starp Parīzi un Vārkavas muižu norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā // Īsais laiks ceļojumam uz Skandināviju!
EUR 409 | Estravel Latvia

Atlaide līdz 6900 € Luksus kruīziem Vidusjūrā, Ziemeļamerikā, Karību jūrā un ne tikai... Gan klasiski, gan ekskluzīvi maršruti un augstākās klases apkalpošana!
EUR 2200 | CRUISEcentre

Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. Vasaras sezonā var izmitināt līdz 50 personām.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Piedāvājam grupām iepazīt Liepāju un Karostu gida pavadībā.
Liepājas reģiona TIB

Nīcā, Dienvidkurzemes novadā, pēc ilgāka pārtraukuma atgriežas pagasta svētki “Dzelzs ritmi Nīcā”
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

No Portkanaveralas, 4 naktis uz kuģa MSC Seashore / Maršruts: Portkanaverala – Nassau – Ocean Cay – Portkanaverala
EUR 229 | CRUISEcentre

Viesu māja “Rubeņi” atrodas blakus dabas liegumam “Pilskalnes Siguldiņa”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu mājas pirmajā stāvā ir banketa zāle ar kamīnu, virtuve ar traukiem un virtuves tehniku, sauna, duša, tualete, garderobe.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

12. un 13. jūnijā Raunu pārņems radošums, mūzika un kopā būšanas prieks, jo klāt ir ikgadējais festivāls “Rodam Raunā”.
Smiltenes TIC

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
EUR 930 | Estravel Latvia

No 26.05.: Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programma // VASARA gaida JŪS!
EUR 449 | Estravel Latvia

Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, brokastis // Plānojiet laiku un atpūtu pēc saviem ieskatiem
EUR 519 | Estravel Latvia

Maiami – Nassau – Ocean Cay MSC jūras rezervāts – Maiami // 3 naktis ar MSC Seaside
EUR 174 | CRUISEcentre

JAUNUMS! Lidojums no Rīgas, transfēri un 9 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu
EUR 1425 | Estravel Latvia