Ludmila Glazunova | 2021.01.14
Visiem ceļotājiem, iebraucot Īrijā,, būs jāuzrāda negatīvs PCR Covid-19 tests, kas veikts ne ātrāk kā 72stundas pirms ieceļošanas. Jaunie noteikumi stājas spēkā ar 2021. gada 16. janvāri, vēsta “The Irish Times”.
Tests nav jāveic bērniem līdz sešu gadu vecumam, kā arī starptautiskā transporta darbiniekiem.
Līdz šim šāda prasība bija spēkā tikai pret ceļotājiem no Lielbritānijas un Dienvidāfrikas, kur izplatās jaunais koronavīrusa paveids. Ieceļotājiem no šīm valstīm arī turpmāk būs jāievēŗo 14 dienu pašizolācija, turklāt arī tajos gadījumos, ja viņi veic otru Covid-19 testu jau pēc ierašanās. Tikmēr pārējiem ceļotājiem, kuri ierodas no “pelēkajām” vai “sarkanajām” valstīm, būs jāpaliek pašizolācijā piecas dienas, un, ja viņiem otrreiz veikts Covid-19 PCR tests ir negatīvs, viņi var pārtraukt pašizolāciju. Savukārt ceļotājiem no “zaļajām” un “oranžajām” valstīm pārvietošanās ierobežojumi neskars.
Lielākā daļa Eiropas valstu ir tā dēvētajā “sarkanajā” sarakstā, un starp nedaudzajām “oranžajām” valstīm var minēt Somiju un daļu Grieķijas.
Aviobiļetes, 8 naktis viesnīcās/lodžās, norādītā ēdināšana, ekskursiju programma ar aktivitātēm, grupas vadītāja/gidu pakalpojumi
EUR 4700 | Estravel Latvia

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis un lauku pirts rituāls pirtnieka vadībā
EUR 280 | Estravel Latvia

Jauns ceļojums uz Kirgizstānu! Neskarta daba starp debesīm un zemi, krāsainas zaļas ainavas ar jurtām, nacionālā virtuve.
EUR 1480 | AL SVETS

Nīcā, Dienvidkurzemes novadā, pēc ilgāka pārtraukuma atgriežas pagasta svētki “Dzelzs ritmi Nīcā”
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

2026. gada 15.,16. un 17. jūnijā Augšdaugavas novadā Višķu, Naujenes un Ilūkstes bibliotēkās notiks Eiropas arheoloģijas dienu pasākumi.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23. maijā “Rēzeknis Bryuvers” sola Muzeju nakti ar alu, kebabiem, DJ un pārsteigumiem
Rēzeknes pilsētas TIC
.jpg)
Ikgadēja vasaras tradīcija Siguldas Jaunās pils dārzā - baudi jūlija svētdienu rītu brokastis izsmalcinātas mūzikas pavadībā
Siguldas novada TIC

Nakšņošana 2 personām muižas Parka mājā vai Pilī, brokastis, atpūta viesnīcā
EUR 99 | Estravel Latvia
.jpg)
Aicinām 23. jūnijā no plkst. 20.00 līdz rīta gaismai uz maģisku Jāņu nakti Višķos, gleznainā Luknas ezera krastā!
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23. un 24. maijā Liepājā norisināsies XXII “Līvas ciema svētki” – lielākais nemateriālā kultūras mantojuma notikums Kurzemē.
Liepājas reģiona TIB

Ekskluzīva atpūtas un ekskursiju vieta – glempings “BikBus” ir pirmā unikāla vieta Latgalē ar iespēju nakšņot autobusā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23. maijā Liepājā norisināsies Latvijas II Jauniešu Deju svētki "Viens apvārsnis.Tūkstošiem ceļu."
Liepājas reģiona TIB
.png)
Jau 24. maijā no plkst. 13.00-17.00 Staburaga pagasta Vīgantes parkā norisināsies Sēlijas tūrisma sezonas atklāšanas pasākums un Vasarsvētku svinības.
Aizkraukles novada TIC

Liec koferi un dodies baudīt sauli! Pārved to mājās jau vasaras sākumā! Pēdējās vietas reisos par izdevīgākajām cenām!
EUR 439 | On-line ceļojumi Estravel

Maiami – Nassau – Ocean Cay MSC jūras rezervāts – Maiami // 3 naktis ar MSC Seaside
EUR 174 | CRUISEcentre