Jānis Pēteris Bērziņš | 2021.01.14
Sākot tūristu uzplūdam Maldīvu salās, tur atklāj aizvien vairāk koronavīrusa Covid-19 saslimšanas gadījumu, turklāt, pārsvarā pieczvaigžņu kūrortos.
Tourprom.ru, atsaucoties uz vietējiem medijiem raksta, ka Covid-19 uzplaiksnījums sācies 2020. gada decembra beigās, kad salas vēra savas durvis ceļotājiem. Taču atteikties no tūristiem pandēmijas dēļ Maldīvu salas negrasoties – tieši otrādi, plānots, ka 2021. gadā turp varētu doties ap 1,5 miljoniem tūristu.
Tiesa gan, ciparu izteiksmē Maldīvu salām par Covid-19 pagaidām nav jāzvana trauksmes zvani – kopš pandēmijas sākuma šajā Āzijas valstī fiksēti 14218 saslimšanas gadījumi, no kuriem 13402 jau ir izveseļojušies. Maldību salās dzīvo ap 530 tūkstošiem iedzīvotāju.


Pasaulē pirmajā sulu koku parkā Līgas Griķes kokles koncerts un jaunu eksotisku kļavu un vīnogu stādīšana.
Smiltenes TIC

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Ekskluzīva atpūtas un ekskursiju vieta – glempings “BikBus” ir pirmā unikāla vieta Latgalē ar iespēju nakšņot autobusā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz pianista Andreja Osokina jaunāko koncertprogrammu.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viesu māja ir domāta atpūtai vai dažādiem pasākumiem. Atrodas 17 km no Daugavpils.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Pasaulē lielākais labdarības skrējiens "Wings for Life World Run" 10. maijā pirmo reizi klātienē notiks arī Latvijā – Valmierā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kempings atrodas ainaviski skaistā vietā, blakus Daugavai pie Rozališķu loka, kas ir viens no astoņiem Daugavas senteces lokiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Jauns ceļojums uz Kirgizstānu! Neskarta daba starp debesīm un zemi, krāsainas zaļas ainavas ar jurtām, nacionālā virtuve.
EUR 1480 | AL SVETS

Viesu māja „Stārķis” piedāvā vairākas aprīkotas banketu zāles svinībām, ēdināšanas pakalpojumus, karaoke, deju zāli, krievu pirti, labiekārtotu pludmali.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Dodies Liepājas ielās un atklāj lielformāta mākslas darbus, kas grezno Liepājas ēku fasādes, gan pilsētas centrā, gan Karostas fortos!
Liepājas reģiona TIB

Viesnīcu piedāvājumi atpūtai ar SPA // Jūsu vitamīnu un enerģijas deva līdz sagaidāt vasaru // 1 - 5 naktīm // individuāli, pāriem un ģimenēm
EUR 99 | Estravel Latvia

Atlaides līdz 35% ekspedīciju kurīziem ar HX - Hurtigruten // 130 gadu pieredze, ekskluzīvi maršruti // pilna pansija // Deluxe klases piedzīvojums
EUR 2961 | Estravel Latvia

Smiltenē arī šogad norisināsies iecienītais skriešanas seriāls "Tepera Takas". Pasākums pulcēs dalībniekus dažādās vecuma grupās un dažāda garuma distancēs.
Smiltenes TIC
.jpg)
Latvijas vasaras kulta ogas - zemenes godināšana Mālpilī. Dažādas muzikālas programmas un atrakcijas
Siguldas novada TIC

ceļošanas periodI: 16.05. - 20.06. un 12.09. - 17.10.2026. // 7 naktis viesnīcā, aviobiļetes, transfēri, izvēlētā ēdināšana
EUR 849 | Estravel Latvia

Atklājiet eksotisko Šrilanku - Indijas okeāna pērli ar zeltainām pludmalēm, tropisko dabu, UNESCO pasaules mantojuma vietām un bagātīgu kultūru.
AL SVETS

2026. gada tūrisma sezonā aicinām braukt ciemos ar vilcienu uz Madonu, Cesvaini, Gulbeni un Alūksni, lai izbaudītu īpašas brīvdienas!
Madonas TIC