Ludmila Glazunova | 2021.02.23
Lai gan pandēmija ļoti smagi skāra aviācijas nozari, 2020. gadā 42 lidsabiedrības piedzīvoja bankrotu, kas ir mazāk, nekā iepriekšējos gados. 2019. gadā bankrotēja 46 lidsabiedrības, bet 2018 gadā – 56, vēsta “Tourprom”, atsaucoties uz “Cirium” datiem.
Zemais bankrotu skaits saistāms ar valstu atbalsta sistēmām, kas sniedza palīdzību grūtajos apstākļos. Tātad lielvalstis kā Vācija, Lielbritānija, Itālija un Spānija cenšas atbalstīt nozari.

10. maijā plkst. 13.00 kultūras namā “Rīgava” mūzikas un mākslas dārzā norisināsies Māmiņdienas koncerts “Sajūtu piezīmes” ar dziedātāju Anci Krauzi.
Salaspils novada TIC
Kopumā no 42 bankrotu piedzīvojušajā lidsabiedrībām flotē bija 485 lidmašīnas.
Valstu ziņā visvairāk lidsabiedrības bankrotējušas ASV, kas ir loģiski, ņemot vērā daudzi kompāniju skaitu – tur bankrotējušas deviņas sabiedrības. No Latvijas ceļotājiem pazīstamākajām lidsabiedrībām var minēt Japānas “Air Asia”, Īrijas “CityJet”, Vācijas “Eurowings”, Lielbritānijas “Flybe”, Islandes “Island Express”, Vācijas “SunExpress”, Turcijas “AtlasGloba” un ASV “Virgin Atlantic”.


No 10. līdz 12. aprīlim koncertzālē "Lielais dzintars" norisināsies laikmetīgās mūzikas festivāla “Baltijas Mūzikas dienas"
Liepājas reģiona TIB

Daugavas loki nav tikai skaistas pastkartes cienīgas ainavas – šoreiz tas ir tavs un tavas komandas spēles laukums!
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Aviobiļetes, transfēri, 7 naktis 3* viesnīcā pie jūras, brokastis, grupas vadītāja pakalpojumi // papildu ekskursijas pēc izvēles
EUR 725 | Estravel Latvia

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Stādu gadatirgus, kas veltīts stādu audzēšanai, dārzkopībai un vietējo ražotāju prezentācijai, piedaloties vairāk kā 300 dalībnieku
Siguldas novada TIC

24. aprīlī plkst. 19.00 Valmiermuižas alus viesistabā alus gardēžu vakariņas.
EUR 59 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

18. aprīlī plkst. 18.00 Valmiermuižas alus viesistabā muzikāls etnovakars kopā ar ģitāristu Reini Jauno un Indijas klasiskās mūzikas meistaru Manish Pingle.
EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
Honoring the Latvian summer cult berry - strawberries in Mālpils. Various musical programs and attractions
Siguldas novada TIC
.png)
No 10. līdz 19. aprīlim norisināsies Siguldas novada Pavasara restorānu nedēļa. Restorānos būs iespēja baudīt pavasarīgas trīs kārtu ēdienu maltītes.
Siguldas novada TIC
 (3).png)
Atrodi visu nepieciešamo vienuviet - no ikdienas ierīcēm līdz jaunākajām tehnoloģijām. Izvēlies ērti un par izdevīgām cenām.
Zauers.lv

Premium klase // Atlaide no kajītes pamatcenas un īpašā 70% atlaide otrajam pasažierim kajītē. Akcija spēkā līdz atsaukumam! // Dažādi maršruti un jūras
EUR 639 | Estravel Latvia
.png)
Pavasara brīvdienas ir tepat aiz stūra. Tieši tagad izbaudi līdz pat 15% atlaidi nomas maksai un pārvērt parastu nedēļu par īstu atpūtu.
Europcar

25. aprīlī koncertzālē "Lielais dzintars" izskanēs jauktā kora "Lauma" jubilejas koncerts.
Liepājas reģiona TIB

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

19. aprīlī notiks pārgājiens “Raunas baltais miers un zaļais siers”, kas būs jau ceturtais no pārgājienu cikla "Smiltenes novads - vieta, ko atklāt".
Smiltenes TIC