Liepājā dienasgaismu ierauga jauna spēle

Dace Dārziņa | 2021.03.20

Lai veicinātu aktīvu brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā, iepazīstot Liepājas pilsētu un izmantojot mūsdienu rīkus un spēles elementus, no šī gada 22. februāra līdz 22. martam norisinās orientēšanās spēle “Hei, Liepāja!”, kurā piedaloties ģimenēm vienas mājsaimniecības ietvaros, būs iespēja atklāt pilsētu no jauna, izpildot dažādus uzdevumus pilsētvidē.

Spēle “Hei, Liepāja!” ir izaicinājums liepājniekiem pievērst uzmanību un uzzināt vairāk par vietām, kurām ikdienā pasteidzamies garām, un to darīt interaktīvā un jautrā veidā – pildot uzdevumus, atminot mīklas un atšķetinot pavedienus, kas atspoguļoti ar attēlu un audio materiālu palīdzību. Spēles kopējā distance ir 5 kilometri un kopā ar uzdevumu izpildi aizņems aptuveni divas līdz divas ar pusi stundas (atkarībā no dalībnieku skaita un vecuma komandā). Kopā atklājot trīspadsmit atrašanās vietas Vecliepājas teritorijā. Par katru izpildītu uzdevumu komanda saņem attiecīgu punktu skaitu. Piecas veiksmīgākās komandas iegūs vērtīgas balvas.

Rezultāti tik publicēti 25. martā “Jauniešu māja” Facebook lapā un Instagram kontā.

Spēle norisināsies no 22. februāra līdz 22. martam.

Kā spēlēt?

1.    Vienas komandas loceklis lejupielādē aplikāciju Actionbond.

2.    Spied “SCAN CODE” un noskenē QR kodu no afišas.

3.    Spied “Start bound”, kad esi gatavs sākt.

4.    Pievieno komandas nosaukumu un komandas locekļu vārdus.

5.    Jums jāpiekrīt spēles noteikumiem, to dariet nospiežot “We agree”

6.    Pabeidzot spēli, spied “Start upload”, lai augušupielādētu savus foto, video, audio. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams internets.

“Hei, Liepāja!” ir aktīvs veids kā jauniešiem būt kopā ar ģimeni, atrodoties ārpus mājas, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Dalība spēlē ir bez maksas.

Avots: Liepaja.lv


travelnews - 3994
Jaunums! Iepazīsti Salaspils koku stāstus.

Jaunums! Iepazīsti Salaspils koku stāstus.

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.

Salaspils novada TIC

Super Crystal Cup 2026 Valmierā

Super Crystal Cup 2026 Valmierā

23.maijā plkst. 10.00 Valmieras Kultūras centrā starptautiskās deju sacensības “Super Crystal Cup 2026”. Ieeja: 7 EUR.

EUR 7 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Pūtēju orķestru svētki “Skanēt savā laikā

Pūtēju orķestru svētki “Skanēt savā laikā"

30. maijā Balvu pilsētas estrādē notiks Latvijas pūtēju orķestru svētki “Skanēt savā laikā”. Koncertā piedalīsies 19 Vidzemes un Latgales pūtēju orķestri.

Balvu TIC

Velotūre Bānīša zemē

Velotūre Bānīša zemē

30.maijā aicinām ģimenes, draugu kompānijas un veloentuziastus doties neaizmirstamā pavasara piedzīvojumā, piedaloties pasākumā "Velotūre Bānīša zemē".

Gulbenes novada TIC

Kino pedālis 2026

Kino pedālis 2026

Aicinām uz Kino Pedāļa 2026 norisēm 16. un 17. maijā Valmierā! 16. maijs - Kino nakts, 17. maijs - Velo diena

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Iepazīsti jauno Xiaomi 17 sēriju

Iepazīsti jauno Xiaomi 17 sēriju

Xiaomi 17 un Xiaomi 17 Ultra - elegants dizains un premium līmeņa tehnoloģijas ikdienai un biznesam.

Zauers.lv

Tava īstā brīvdienu izvēle!

Tava īstā brīvdienu izvēle!

Ģimeniskas brīvdienas Coral Grupas viesnīcās ⭐

Coral Travel Latvia

Baznīcu nakts Balvu novada dievnamos

Baznīcu nakts Balvu novada dievnamos

Izbaudi mūziku, mākslu, arhitektūru, sarunas, dziesmas, klusumu un lūgšanu. Ikviens ir sirsnīgi gaidīts Balvu novada dievnamos!

Balvu TIC

"Engure. Osta. Stīgu kvartets"

Kamermūzikas koncerts Engures ostas elingā piedāvās unikālu pieredzi, kur klasiskā mūzika sastapsies ar neierastu vidi. Telpā, kur parasti mājo laivas.

Tukuma TIC

Baudi pavasari Ventspilī

Baudi pavasari Ventspilī

Iedvesmojies un baudi pavasari Ventspilī. Esam apkopojuši TOP 10 lietas, ko redzēt un darīt!

Ventspils TIC

Jūrmala – pieejama arī ratiņkrēslā

Jūrmala – pieejama arī ratiņkrēslā

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.

Jūrmalas TIC

Ar klasi uz Rēzekni!

Ar klasi uz Rēzekni!

Aizraujošas skolēnu ekskursijas, piedzīvojumi, STEM “Dabas BINGO”, SKOLAS SOMA un jauna motivācija!

Rēzeknes pilsētas TIC

UKRAINAS VIŠIVANKAS SVĒTKI RĒZEKNĒ

UKRAINAS VIŠIVANKAS SVĒTKI RĒZEKNĒ

“22.–24. maijā Rēzeknē – ukraiņu amatnieki, radošas meistarklases, koncerti un ģimenes prieks!”

Rēzeknes pilsētas TIC

Kandavas svētki

Kandavas svētki "Kandavā kā karuselī"

Kandavas pilsētas svētki aicinās iekāpt krāsainā notikumu karuselī, kur prieks, kustība un svētku noskaņa savīsies vienā virpulī.

Tukuma TIC

Vasara tik karsta kā ..

Vasara tik karsta kā ..

CORAL grupas viesnīcām Turcijā īpašs piedāvājums ģimenēm ⭐🛫

Coral Travel Latvia

Piedzīvojumu parks uzsāk vasaras sezonu

Piedzīvojumu parks uzsāk vasaras sezonu

No š.g. 1.maija Ventspils Piedzīvojumu parks uzsāks vasaras sezonu un atkal ik dienas piedāvās aktīvās atpūtas un izklaides pakalpojumus.

Ventspils TIC

Baznīcu nakts Valmieras novadā

Baznīcu nakts Valmieras novadā

Sestdien, 16. maijā, ar plašu programmu visā Latvijā norisināsies garīgās kultūras notikums “Baznīcu nakts” un “Atvērto baznīcu diena”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

 “Vietējais iesaka” iepazīsti Bausku

“Vietējais iesaka” iepazīsti Bausku

Iepazīsti Bauskas novadu caur to cilvēku pieredzi, kuri šo vietu sauc par savām mājām!

Bauskas TIC

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.

Rēzeknes pilsētas TIC

Jūrmalā notiks Kūrorta svētki

Jūrmalā notiks Kūrorta svētki

30. maijā Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem ar koncertiem, aktivitātēm ģimenēm, ielu ēdieniem, sportu un vakara programmu Majoru pludmalē.

Jūrmalas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -