Visitdaugavpils.lv | 2021.06.10
Plānojot brīvdienas Daugavpilī, aicinām iepriekš sazināties vai apmeklēt Daugavpils Tūrisma informācijas centru (TIC). Centrā var saņemt noderīgu informāciju par atpūtas iespējām Daugavpilī, t.sk. muzeju un ekspozīciju darba laiku, ekskursijām, ēdinātāju piedāvājumu un naktsmītnēm. Pie tam, Daugavpils TIC piedāvā iepazīt Daugavpils novada tūrisma piedāvājumu. Šeit var saņemt Daugavpils novada tūrisma, atpūtas un kultūras aģentūras “TAKA” darbinieku konsultāciju par atpūtu Daugavpils novadā, piemēram, dabas takām, ūdens un velo maršrutiem, piknika un telts vietām, kā arī citām atpūtas iespējām.
Daugavpils TIC ir pieejami bezmaksas tūrisma informatīvie materiāli par Daugavpili, Daugavpils novadu, Latgali, kā arī citiem Latvijas reģioniem un pilsētām dažādās valodās – latviešu, krievu, angļu, lietuviešu, poļu, vācu u.c. Tūrisma informācijas centra apmeklētājiem ir pieejams plašs suvenīru klāsts – vafeles “Daugavpils”, rausis “Svētku” un “Tradicionālais”, tēja, šokolādes, dažādi magnēti, atklātnes, krūzes, rotas, atslēgu piekariņi, trauki, grāmatas un citas interesantas dāvanas. Šeit var pieteikt pilsētas apskates ekskursijas, ekskursijas Daugavpils cietoksnī un Šmakovkas muzeja apmeklējumu, kā arī saņemt maksas kopēšanas un skenēšanas pakalpojumus.
Daugavpils TIC atrodas Rīgas ielā 22A (ieeja no Ģimnāzijas ielas puses) strādā katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00. Plašāku informāciju par saņemt Daugavpils TIC tūrisma vietnē www.visitdaugavpils.lv, zvanot pa tālruni + 371 65422818, +371 26444810 vai rakstot uz e-pastu turisms@daugavpils.lv.

20. jūnijā Burtniekos norisināsies jātnieku sporta sacensības konkūrā “Burtnieku kauss 2026”. Sacensību sākums paredzēts plkst. 9:00.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Šogad Dienvidkurzemes novadā Saulgriežu, Līgo un Jāņu svinību laiks sāksies jau 13. jūnijā un turpināsies līdz pat Jāņu naktij, piedāvājot plašu kultūras, tradī
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

19. jūnijā jauniešu festivāls "Bāka" pulcēs jauniešus un ikvienu, kam aktuālas sarunas par demokrātiju, pilsonisko līdzdalību, karjeru, vidi, finansēm.
Ventspils TIC

20. jūnijā Ventspils Teātris aicina uz Rūdolfa Blaumaņa leģendārās lugas “Skroderdienas Silmačos” brīvdabas pirmizrādi Piejūras brīvdabas muzejā
Ventspils TIC
Jāņi un viss, kas ap to saistīts, šķiet, ir nozīmīgākais un gaidītākais pasākums Latvijā. Visas līgo lustes vienuviet!
Tukuma TIC

Restorāns un vīna studija “MÓRA” laipni aicina ikvienu Rēzeknes iedzīvotāju un ciemiņu izbaudīt latgaliešu virtuvi mūsdienīgā interpretācijā.
Rēzeknes pilsētas TIC
Kas gan tie par Jāņiem, bez lustīgas teātra spēlēšanas ar dziesmām un dejām?!
Tukuma TIC

Ventspils Pludmales akvaparks ir uzsācis 2026. gada sezonu! Tiekamies vasarā!
Ventspils TIC

No 8.06. līdz 1.09. Valmieras muzeja Maršnera namā sadarbībā ar leļļu animācijas filmu studiju “Animācijas Brigāde” skatāma izstāde bērniem
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Aicināti mājražotāji, amatnieki un tirgotāji pieteikties dalībai Rēzeknes Līgo tirdziņā, kas norisināsies 23. Jūnijā, no plkst. 18.00 līdz 23.00!
Rēzeknes pilsētas TIC
Jūnijā zinātnes centrs VIZIUM svinēs jubileju un priecēs apmeklētājus ar daudzveidīgām aktivitātēm.
Ventspils TIC

Iemīļotā latviešu klasika “Skroderdienas Silmačos” 22. jūnijā Valmieras estrādē.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Bauskas novads ir ģimenēm draudzīga vieta, kur dabas objektu mieru un vēstures izziņu papildina pārdomāta vide un praktiskas ērtības.
Bauskas TIC

Jūnijā Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina apmeklētājus uz daudzveidīgām aktivitātēm un īpašu notikumu – zinātnes centra 4. jubileju.
Ventspils TIC

28. jūnijā Burtniekos norisināsies 18. velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Iepazīsti Jūrmalu savā ritmā – ar digitālajām pastaigu, velo un spēļu tūrēm, kas atklāj pilsētas vēsturi, dabu, arhitektūru un piekrastes stāstus.
Jūrmalas TIC

Maršruts vedīs pa Grobiņas un Gaviezes pagasta ceļiem, ļaujot iepazīt apkārtni un piestāt vairākās interesantās vietās gida pavadībā
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

21. jūnijā plkst. 10.00-15.00 Līgo gadatirgus Rūjienā – jaunā tirgus laukuma atvēršana Brīvības ielā 12.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Pirms 5 gadiem notika mūsu pirmais lidojums. ✈️ Lai atzīmētu šo dienu, dāvinām Jums 100EUR kuponu nākamajām brīvdienām!
Coral Travel Latvia