Ieva Nagliņa | 2021.06.11
Izstādes atklāšana 2021. gada 12. jūnijā 17:00
Izstāde skatāma no 2021. gada 12. jūnija līdz 28. augustam
Galerijā «Romas dārzs», Zivju iela 3, Liepāja
Kāda būs pasaule pēc pandēmijas un kāda būs šīs pasaules pēcgarša? Par šādu tēmu pārdomas pauž biedrības «Grafikas kamera» uzaicinātie mākslinieki grafikas darbu izstādē «Pēcgarša», kas no 12. jūnija līdz 28. augustam notiks Liepājā, galerijā «Romas dārzs».

Mierīga gaisotne, kurā neskatīties pulkstenī, vienkārši atpūsties.
Madonas TIC
Izstādē piedalīsies mākslinieki, kas sevi pieteikuši kā aktīvas radošas personības: Elīna Alka Rikmane, Kristīne Belte, Imants Krepics, Inese Lieckalniņa, Paulis Liepa, Ilze Lībiete, Justīne Lūce, Ieva Nagliņa, Anita Nikuļceva, Lāsma Pujāte, Ieva Saulīte, Kate Seržāne – dažādu paaudžu grafiķi, kas strādā gan klasiskajās, gan eksperimentālajās grafikas tehnikās, kā linogriezums, litogrāfija, sietspiede, kologrāfija, zīmējums un jauktas tehnikas.
Izstādes tēma spilgti ilustrē pasaules lielo gaidīšanu atrisinājumam, kas notiks „pēc”, kā atrisināsies pasaules mēroga veselības krīze un ar kādiem izaicinājumiem saskarsies ikviens no mums.
Mākslinieki gan apzinātā, gan intuitīvā līmenī, savos radošajos darbos reflektē uz pasaulē notiekošo, gan sociālajā, ekonomiskajā, gan arī garīgajā sfērā. Izstādes dalībnieku idejas, refleksijas un pārdomas tiks aktualizētas video intervijās ar māksliniekiem, kas būs papildinājums izstādes vizuālajam materiālam, un tiks pakāpeniski publicētas izstādes norises laikā.
Ieeja bez maksas.
Izstādi atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.
Darba laiks:
Pirmdienās: Slēgts
No otrdienas līdz sestdienai: 12.00 – 18.00
Svētdienās: 12.00 – 15.00
Adrese: Zivju iela 3, Liepāja
www.galerijaromasdarzs.lv.

Nakšņo pie upes, ezera vai dabas ielokā! Izvēlies kempingu vai treileru vietu Bauskas novadā un izbaudi nesteidzīgu atpūtu.
Bauskas TIC

Gatavi lustēties? Brāļi Auzāni sola neaizmirstamu latgaliešu zaļumballi un varenu enerģiju!
Rēzeknes pilsētas TIC

Visas vasaras garumā Strenču pilsētvidē apskatāma mākslinieku apvienības “Orbīta” kūrēta izstāde – objekti un instalācijas, kas paslēpti pilsētvidē.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viss autoparks vienā mēneša maksājumā. Viena maksa, visas rūpes uz mums.
Europcar

Aicinām uz brīnišķīgu garšu un sajūtu piedzīvojumu Ziemeļlatgalē – “Mājas kafejnīcu dienām 2026” Balvu novadā 22.un 23. augustā!
Balvu TIC

23. augustā no plkst. 10 līdz 18 bioloģiskā saimniecība aicina uz atvērto durvju dienām. Pieteikties pie Anetes 28378348 vai info@ozolziles.lv
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Līdz 19. augustam Valmieras muzeja Garšaugu dārzā apskatāma izstāde "Hortenzijas", kas tapusi sadarbībā ar stādaudzētavu "7 Rozes".
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Zvaigžņotās augusta debesīs Bruknas muižā piedzīvo garīgās mūzikas koncertuzvedumu ar gaismu spēlēm un īpašu atmosfēru.
Bauskas TIC

Kur māksla un kultūra satiekas – ceļvedis iedvesmojošām brīvdienām Cēsīs!
Cēsu TIC

Izbaudi iemīļotus māksliniekus, grupu “Eolika” un jestru zaļumballi parkā! - 22. augustā
Rēzeknes pilsētas TIC

Atklāj ūdensaktivitātes Jūrmalā – SUP, kajakus, laivas, jahtas, veikbordu, niršanu, purva maršrutus un ūdenspriekus visai ģimenei.
Jūrmalas TIC

Uzlādējieties pirms jaunā mācību gada un izbaudiet laiku ģimenes lokā ar mūsu īpašo atpūtas piedāvājumu – rezervējiet 2 naktis un izvēlieties savu dāvanu!
EUR 480 | Baltic Beach Hotel & SPA

Visi Latgalē zin: dizains, dāvanas un KUUP kafija - "KABATĀ"!
Rēzeknes pilsētas TIC

21. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā dzīvās mūzikas vakars ar grupām “Nielslens Lielsliens” un “Nora Kripta”. Galdiņu rezervācija: tālr. 28664424.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 1. jūnija līdz 31. oktobrim norisinās Valmieras novada Tūrisma akcija. Piedalies un laimē galveno balvu - Ērenpreiss velosipēdu!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 18. līdz 21. augustam Ventspilī norisināsies starptautiskais mūsdienu ritma un džeza mūzikas festivāls “Ventspils Groove 2026”.
Ventspils TIC

Vairāk nekā 2000 dejotāju no Baltijas valstīm Kaugurciema pludmalē savīs deju, jūras un smilšu bizi, festivālu noslēdzot ar Balto peldi saulrietā.
Jūrmalas TIC

Izbaudi ūdens priekus Ventspilī! Viļņu baseins, slīdrenes, SPA, pirtis un atpūta visai ģimenei – Ūdens piedzīvojumu parkā!
Ventspils TIC

Slutišķu gravu taka Naujenes pagastā kļuvusi vēl interesantāka apmeklētājiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Pievienojies "Lukturīšu braucienam" no kafejnīcas "Būda" Mazsalacā līdz Skaņamkalnam 21. augustā, lai pavadītu ceļā "Salacas mauciena" dalībniekus.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde