Vera Grāvīte | 2021.06.10
«Atvērtās dienas laukos» (ADL) ir Latvijas lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākums ar mērķi popularizēt laukus - laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī atpūsties un izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos. Atvērtās dienas norisināsies no 10. līdz 13. jūnijam, savukārt Krimuldas muižas īpašais piedāvājums būs pieejams 10. un 11. jūnijā.
10.-11.06. Plkst. 14:00
Būs iespēja doties ekskursijā pa muižu un tās apkārtni, kā arī apmeklēt muižas skatu tornīti gida pavadībā.
Cena Eur 2,-/pers., bērniem līdz 7 gadiem bez maksas.
Iepriekšējā pieteikšanās pa tālr. 29111619
Ienāc pavasara krāsās un smaržās – laiks, kad Holande un Beļģija plaukst ziedos! ✨
EUR 370 | Latvia Tours - Berga bazārs
10.-11.06. plkst. 15:00-18:00
Savukārt muižas kafejnīcā “Milly” no plkst.15:00 līdz 18.00 varēsiet baudīt īpašu pusdienu piedāvājumu:
• Viltotie vēzīši diļļu mērcē ar jaunajiem vārītajiem kartupeļiem, salātlapu,redīsu salātiem. Cena 7.90 EUR ( ar PVN)
• Grilēta cūkgaļa ar upeņu lapu pesto, ceptiem kartupeļiem un mazsālītiem gurķīšiem. Cena 7.90 EUR ( ar PVN)
10.-11.06.
No apkārtnē ievāktajiem augiem muižas vīna darītavā tiek radīts arī vīns.Visās akcijas dienās būs iespēja iegādāties nominācijā “Labākais vīns tautas balsojumā” godalgotos Ceriņu, Pieneņu un Vīgriežu vīnus par īpašām cenām - ar 20% atlaidi.


Jūrmala pirmo reizi piedalās RIGA WEDDING EXPO 2026, izceļot sevi kā romantisku, starptautisku un estētiski izsmalcinātu kāzu galamērķi pie jūras.
EUR 15 | Jūrmalas TIC

Jūrmalas izstāžu telpās skatāma daudzveidīga programma – no laikmetīgās mākslas un tekstila līdz modernisma klasikai un pilsētas vēstures stāstiem.
Jūrmalas TIC
.jpg)
Māksla, kolekcijas un fotogrāfijas. Katrs atradīs ko sirdij tuvu un tīkamu.
Tukuma TIC
.jpg)
Jau 6. februārī no plkst. 12.00-14.00 Piejūras brīvdabas muzejā notiks ziemas pavadīšana un pavasara gaidīšana, maskošanās, rituāli un jautra kopā būšana
Ventspils TIC

1.februārī no plkst. 10:00 līdz 18:30 Zilākalna autotrasē notiks “Vidzemes Ziemas autosprinta kauss 2026” 2. posms “Valmiera”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

2026.gada 28.februārī OC “Ventspils” norisināsies krāšņa un svinīga Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” 30 gadu jubilejas ceremonija.
Ventspils TIC

Bērnu izklaidēm iekštelpās lieliska vieta būs atrakciju parks “Sapņu zeme Ventspils”, bet aktivitātēm svaigā gaisā - Bērnu pilsētiņa un bērnu parks "Fantāzija"
Ventspils TIC

Ja plāno kāzas - Bauskas novads ir piemērots tieši Tev! Ieskaties apkopotajā piedāvājumā un izvēlies sev piemērotākos pakalpojumu sniedzējus!
Bauskas TIC

Rezervē ceļojumu uz populārākajiem galamērķiem ar atlaidi līdz pat -200EUR 😲
Coral Travel Latvia

Aicinām visus uz sirsnīgu, aktīvu un iedvesmojošu ziemu Madonas novadā.
Madonas TIC

7. februārī paugurainā ielokā tiekamies Ķauķu kalnā uz vienu priecīgu un aktīvu ziemas pasākumu "Jestrais Ķauķis 2026"!
Alūksnes TIC

Jūrmalas muzejā izstāde Arsts kurortā 19.gadsimtā atklāj medicīnas, higiēnas un kūrortu lomu modernās veselības kultūras veidošanā 19.gs. kūrortu vēsturē senā
Jūrmalas TIC

Piektdien, 6.februārī, plkst. 18.00 mācīsimies dančus Valmiermuižas alus viesistabā kopā ar folkloras kopu “Dandari”!
EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

14.februāris jeb Sv. Valentīna diena ir lieliska iespēja ļauties romantikai un radīt īpašas atmiņas, tepat, Bauskas novadā!
Bauskas TIC

Nāc uz Rīgas Motormuzeju un apskati īpašo izstādi "Škoda 130 gadi" līdz 01.02.!
Motormuzejs

Meteņu svinības Alūksnes novadā, Viktora Ķirpa Ates muzejā – tradīcijas, ragavas un pavasara gaidīšana.
Alūksnes TIC