Ludmila Glazunova | 2021.06.10
Plosoties pandēmijai, sabiedrība ir sadalījusies vakcinētajos un nevakcinētajos, bet sociālajos tīklos izplatās informācija, kas ne vienmēr atbilst patiesībai. Viens no mītiem, kurš kļuva gana aktuāls pēc izdevējas Aijas Šmidres izteikumiem “Preses klubā”, ka vakcinētajiem trombu riska dēļ nemaz nelaiž lidmašīnās, bet apdrošinātāji vakcinētos nemaz nevēloties apdrošināt…
Lai šādu mītu kliedētu, Travelnews.lv vērsās pie “Compensa Vienna Insurance Group” ADB Latvijas filiāles Risku parakstīšanas daļas vadītājas Anitas Veinbergas.

Septiņi pakalni, četrdesmit viens “JĀ” vārds! 3 dienu bagāta programma - iepazīsties!
Rēzeknes pilsētas TIC
“Compensa” ceļojumu apdrošināšanas noteikumos nav izņēmuma punktu attiecībā uz kompensācijas izmaksu, ja ceļotājam radušies zaudējumi Covid-19 vakcinācijas komplikāciju rezultātā.
Mūsu piedāvātais ceļojumu apdrošināšanas segums ir spēkā arī situācijās, ja personai ceļojuma laikā plīst trombs. Šajā gadījumā atlīdzināsim izdevumus par neatliekamo medicīnisko palīdzību.
Standartā Covid-19 segumā “Compensa” klientiem tiek apmaksāti medicīniskie izdevumi, medicīniskais transports, apdrošinātā repatriācija, kā arī apmaksājam ceļojuma izdevumus, lai viens no ģimenes locekļiem varētu ierasties pie apdrošinātās personas, kas atrodas ārvalstu medicīnas iestādē, un tas nepieciešamas apdrošinātās personas veselības stāvokļa dēļ.
Izvēloties plašāku Covid-19 segumu, klientiem ir iespēja polisē iekļaut arī ceļojuma anulēšanas risku, kas paredz, ka segsim zaudējumus, ja apdrošinātais ceļojumā nevar doties, jo pirms ceļojuma saslimis ar elpceļu saslimšanu un atrodas karantīnā vai arī netiek ielaists lidmašīnā saslimšanas simptomu dēļ.
Klienti var iekļaut Covid-19 segumā arī ceļojuma pārtraukšanas riska paplašinājumu, kas paredz finansiālu kompensāciju gadījumā, ja klientam ārzemēs radīsies karantīnas izdevumi. Limits ir 50 EUR dienā. Apmaksāsim arī biļeti uz mītnes zemi ekonomiskajā klasē. Apdrošināšanas seguma paplašinājumi tiek piedāvāti līdz 14 dienu ilgiem ceļojumiem visā pasaulē, izņemot ASV, Kanādu, Austrāliju, Jaunzēlandi un Japānu. Tie ir pieejami gan vakcinētiem, gan nevakcinētiem klientiem.

Jūlija vidū Gulbenes novads kļūs par īpašu pieturpunktu ikvienam ceļotājam,gardēdim un jaunu iespaidu meklētājam,tradicionāli aicinot uz Mājas kafejnīcu dienām.
Gulbenes novada TIC

Atgriežoties mājās pēc šīs programmas, arī turpmāk vēlēsieties gatavot un ēst veselīgāk, neatteikties no vingrošanas un turpināt jaunos dzīvesveida paradumus.
EUR 378 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Vasara ir īstais laiks, kad doties atvaļinājumā un atrast piedzīvojumus kopā ar visu ģimeni. Rēzeknē atradīsi dažādas atpūtas un izklaides iespējas!
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspils zinātnes centrā "VIZIUM" atklāts jauns eksponāts "Planēta Zeme".
Ventspils TIC

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

13. jūlijā plkst. 14.00 Camphill nodibinājums “Rožkalni” aicina ciemos! Meistarklases, sarunas un degustācijas kopā ar augu pazinēju Zeltīti Kavieri.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
Ekskursiju vilcieniņš VENTSPILS TRAIN kursē katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00. Lielisks veids, kā iepazīt Ventspili un tās vēsturi!
Ventspils TIC

Jūrmala aicina piknikā – pie dabas takām, Lielupes, ezeriem un jūras. Atklāj brīvi pieejamas un rezervējamas piknika vietas nesteidzīgai atpūtai.
Jūrmalas TIC
Pilsētvide kā spēles laukums – uzdevumi, komandu izaicinājumi un QR kodi. Dalībniekiem iespēja cīnīties par balvām.
Rēzeknes pilsētas TIC

Šovasar, 10. 11. un 12. jūlijā, Naukšēnu pagasts vērs durvis savam gada gaidītākajam un sirsnīgākajam notikumam – tradicionālajiem pagasta svētkiem.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atklāj Bauskas novadu: 10 km rādiusā ap Bausku apskatāmas Latvijas krāšņākās pilis un muižas un citi tūrisma apskates objekti.
Bauskas TIC

Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu brīvdienās? Palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā, kur daba, kultūra un vēsture satiekas.
Bauskas TIC
.jpg)
19. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 16.00 vēsturiskā raķešu bāze Zeltiņos, Alūksnes novadā, pārvērtīsies par aizraujošu piedzīvojumu vietu visai ģimenei.
Alūksnes TIC

11. jūlijā Ventspilī ar daudzveidīgu un krāšņu programmu norisināsies Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”.
Ventspils TIC

Aizbēdz no ikdienas un baudi romantisku atpūtu dabas ieskautā brīvdienu mājā.
Bauskas TIC

No 16. līdz 19. jūlijam Mazsalacā jau 16. reizi norisināsies Ērenpreisa svētki un Mazsalacas 98. dzimšanas diena.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Aicinām pavadīt brīvdienas Ventspilī Jūras svētku laikā! Atklājiet, ko apskatīt, izbaudīt un piedzīvot Ventspilī šajos svētkos.
Ventspils TIC
.jpg)
Ventspils piedzīvojumu parkā atradīsiet plašas izlaides iespējas visai ģimenei. Virvju trase, rodelis, kamēršļūkšana, bamperlaivas, katapulta un vēl.
Ventspils TIC

18.jūlijā Trikāta atkal aicinās ikvienu doties ceļojumā laikā un izjust senās Tālavas garu Ķēniņa Tālivalža svētku programmā
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vai plānojat brīvdienas kopā ar mazuļiem, skolēniem vai pusaudžiem? Bauskas novads ir ģimenēm draudzīga vieta!
Bauskas TIC