Lielākajās reģionālajās pilsētās iedzīvotāji ar skrejriteņiem mērojuši 286 048 kilometrus

Lielākajās reģionālajās pilsētās – Daugavpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī – iedzīvotāji ar Bolt elektriskajiem skrejriteņiem 2021. gadā jau kopā veikuši 286 048 km distanci. Atbalstot iedzīvotāju interesi elektrisko skrejriteņu izmantošanā savās pilsētās, Bolt šajās reģionālajās pilsētās samazina skrejriteņa atslēgšanas un brauciena izmaksas.

Lai pārvietošanās kļūtu vēl izdevīgāka, skrejriteņa atslēgšana un brauciena uzsākšana lietotājiem Daugavpilī, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī turpmāk uz ierobežotu laiku būs bez maksas, savukārt brauciena maksa minūtē ir samazināta uz EUR 0,05. Salīdzinājumā ar vidējo brauciena cenu iepriekš minētajās pilsētās līdz šim, no 21. jūnija braucieni būs par 75% izdevīgāki.

Šajās pilsētās unikālo klientu skaits, kuri vismaz vienu reizi izmantojuši skrejriteni, 2021. gadā sasniedz vairāk nekā 30 tūkstošus – skrejriteņus izmēģina gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētu viesi. Par to, ka skrejriteņi lielākajās reģionālajās pilsētās ir iecienīts pārvietošanās līdzeklis, liecina arī sekojoši dati: katrā no šīm pilsētām ir braucēji – rekordisti, kuri ļoti bieži pārvietojas ar skrejriteni, proti, Jelgavā kāds lietotājs skrejriteni šogad izmantojis jau 153 reizes, Jūrmalā – 150, Daugavpilī – 147, Liepājā – 112, Valmierā – 82, bet Ventspilī – 68 reizes.

Ne vienmēr skrejritenis reģionālajās pilsētās tiek izmantots tikai īsu distanču veikšanai. Jūrmalā kāds lietotājs viena brauciena laikā veicis 38,3 km, Liepājā – 35,5 km, Valmierā –  32,7 km, Daugavpilī – 30,1 km, Ventspilī – 29 km, bet Jelgavā – 28,3 km.

Eimantas Balta, Bolt reģionālais skrejriteņu pakalpojuma vadītājs Baltijā, norāda: “Pieprasījums pēc skrejriteņu pakalpojumiem reģionālajās Latvijas pilsētās norāda, ka iedzīvotāji jau ir pieņēmuši pārvietošanos ar skrejriteņiem par pašsaprotamu. Mēs esam ļoti gandarīti palīdzēt veicināt videi draudzīgāku pilsētas transporta pieejamību.” E. Balta tāpat uzsver, ka uzņēmumam ir būtiski palīdzēt saviem klientiem būt atbildīgiem par viņu pašu un līdzcilvēku drošību. Viņš atgādina, ka katram braucējam pirms brauciena lietotnē ir iespējams iepazīties ar drošības ceļvedi un ka skrejriteņu noma ir pieejama no 18 gadu vecuma, un uz tā var braukt viens cilvēks. Lai neapgrūtinātu efektīvu pārvietošanos pilsētās, Bolt pārstāvis arī aicina visus braucējus pēc skrejriteņu izmantošanas izvērtēt, vai tie novietoti droši un pareizi.  

2018. gadā Bolt kļuva par pirmo transporta platformu, kur vienā lietotnē apvienoti skrejriteņu un kopbraukšanas pakalpojumi. Elektrisko skrejriteņu nomas pakalpojums sniedz ieguldījumu arī Bolta Zaļā plāna vides programmā, kuras mērķis ir samazināt uzņēmuma ekoloģisko nospiedumu, platformai pievienojot vairāk koplietojamu un elektrisku transportlīdzekļu.

Avots: Bolt.eu

Ziemassvētki Baltic Beach Hotel

Ziemassvētki Baltic Beach Hotel

2 nakts izvēlētajā numurā 2 pieaugušajiem un 1 bērnam, brokastis, spa atpūta

EUR 350 | Estravel Latvia

Ziemassvētku dāvanas no Cēsu novada!

Ziemassvētku dāvanas no Cēsu novada!

Ziemassvētkiem tuvojoties, ir laiks meklēt svētku dāvanas. Lai dāvanu meklējumi būtu piedzīvojums, ir izveidoti divi dāvanu iepirkšanās maršruti.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Satiec ziemu Cēsu apkārtnē!

Satiec ziemu Cēsu apkārtnē!

Cēsis un apkārtne pamazām ietinas sniega segā. Pateicoties ziemīgajiem laika apstākļiem, arī vairākas slēpošanas bāzes nedēļas nogalē sāks darbu!

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Ziemas SPA viesnīcā Baltic Beach

Ziemas SPA viesnīcā Baltic Beach

1 nakts 2 personām Deluxe numurā un izvēlētais SPA piedāvājums

EUR 229 | Estravel Latvia

Jūrmala Hotel Spa - Ziemas piedāvājums

Jūrmala Hotel Spa - Ziemas piedāvājums

1 nakts 2 personām ērtā numurā, brokastis, atpūta Wellness Oasis un papildu opcija - SPA vai uzkodas numurā

EUR 102 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv