«Turībā» prezentē Latvijas tūrisma nozarei veltītu grāmatu «Tūrisms Latvijā cauri gadsimtiem»

Biznesa augstskolā Turība 25. augustā pulcējās tūrisma sfēras pārstāvji, lai piedalītos nozarei veltītās grāmatas „Tūrisms Latvijā cauri gadsimtiem” atklāšanā.

Grāmatā ir apvienotas vairāku autoru – tūrisma nozares profesionāļu un mācībspēku rakstītās nodaļas, kurās atspoguļota Latvijas tūrisma vēsture un kopumā – attīstības process, kas paver iespēju visiem interesentiem ceļot laikā, iepazīstot no jauna Latviju caur tūrisma šķautni.

Biznesa augstskolas Turība Tūrisma un viesmīlības katedras vadītāja Maija Rozīte norāda, ka šādas grāmatas nepieciešamība bijusi jau sen. Latvijā šī ir pirmā grāmata, kurā ir apkopots tik plašs informācijas apjoms par tūrismu. Ideja radās vairāku Latvijas augstskolu pasniedzējiem un nozares profesionāļiem apvienojoties un veltot grāmatu 90 gada dienai kopš Latvija ir iestājusies Starptautiskajā tūrisma savienībā.

Grāmatas autori ir cilvēki, kuri ir daudz strādājuši, lai koptu un attīstītu Latvijas tūrismu. Arī, lai nosargātu nozari dažādos Latvijas laikos. Šīs ir liecības un vēstures pēdas, kuras sniedz iespēju kopumā izprast tūrisma kultūru. Grāmatā ir pieminēts arī mūsdienu Neatkarīgās Latvijas tūrisms ar dokumentiem un šī brīža aktuālākā tēma – pandēmija, kas tieši skar visu tūrisma nozari.

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa norāda, ka tūrisma jomā Latvijā strādā augstas klases profesionāļi un atzīst, ka būtiska loma ir tieši apgūtajai izglītībai, kas veido zināšanu pamatu un sniedz iespēju darbu attiecīgajā jomā paveikt augstā līmenī.

Autoru komandā strādāja – Maija Rozīte, Daina Vinklere, Ēriks Lingebērziņš, Andris Klepers, Ilze Medne, Līga Kondrāte, Aija van der Steina, Artis Gustovskis Juris Smaļinskis, Kristīne Bērziņa, Agita Līviņa, Normunds Smaļinskis, Dace Kaufmane un Aira Andriksone.

Grāmata tapusi ar LIAA finansiālu atbalstu.

Avots: Turiba.lv

TN - 3433
Baudi mākslas maršrutu Gulbenē!

Baudi mākslas maršrutu Gulbenē!

Esi aicināts doties pastaigā pa Gulbeni, lai baudītu virtuālu mākslas ceļojumu pilsētas ielās!

Gulbenes novada TIC

Pārcelta Cēsu novada restorānu nedēļa

Pārcelta Cēsu novada restorānu nedēļa

Ievērojot valdības noteiktos ierobežojumus vīrusa izplatības samazināšanai, Cēsu novada restorānu nedēļas norises datumi tiek pārcelti.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Idejas skolēnu brīvdienām Gulbenes novadā!

Idejas skolēnu brīvdienām Gulbenes novadā!

Lai skolēnu brīvdienas ir aizraujošas – baudiet, izziniet, atklājiet, ceļojiet pa GUlbenes novadu!

Gulbenes novada TIC

Izstāde

Izstāde "Gobelēns" Valmierā

No 2. oktobra līdz 20. novembrim Valmieras muzeja Izstāžu namā būs apskatāma Latvijas tekstilmākslinieku darbu izstāde “Gobelēns”, kuras atklāšana notiks 1. oktobrī plkst. 16.00.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Baltic Beach Hotel - Deluxe atpūta

Baltic Beach Hotel - Deluxe atpūta

1 nakts 2 personām Deluxe numurā, brokstis, 1 spa programma pēc izvēles.

EUR 209 | Estravel Latvia

Jūrmala Hotel Spa - romantiskā bēgšana

Jūrmala Hotel Spa - romantiskā bēgšana

1 nakts uzlabotajā vai Luksus numurā 2 personām, brokastis un romantisks cienasts

EUR 188 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv