Vai grāmatu «Tūrisms Latvijā cauri gadsimtiem» ir iespējams pasūtīt drukas formātā?

Tūrisma profesionāļi un interesanti sociālajos tīklos un Travelnews.lv redakcijas e-pastos ir izteikuši vēlmi iegādāties jauno grāmatu «Tūrisms Latvijā cauri gadsimtiem» drukas formātā. Šobrīd ir nodrukātas tikai 50 jaunas grāmatas, kuras tika nodotas grāmatu autoriem, bibliotēkām un dažas ir palikušas prezentācijas vajadzībām. Biznesa augstskola Turība norādīja, ka vienas grāmatas pašizmaksa ir apmēram starp 20 un 25 eiro.

55 bildes

Travelnews.lv redakcija ar e-pasta starpniecību jautāja LIAA Tūrisma departamentam par iespējām pavairot grāmatas tirāžu.

Atbilde no LIAA Tūrisma departamenta.

Jānis Kovaļevskis, LIAA Komunikācijas un informācijas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) mērķis bija radīt visiem pieejamu izziņas materiālu par tūrisma nozares attīstību Latvijā. Tādēļ sākotnēji uzsvars tika likts uz grāmatas satura izstrādi. Ņemot vērā salīdzinoši lielo interesi par grāmatas “Tūrisms Latvijā cauri gadsimtiem’’ drukāto izdevumu, LIAA vēl šogad plāno pasūtīt grāmatas papildtirāžu uz kuras eksemplāriem būs iespējams pieteikties. Tāpat zināms skaits eksemplāru tiks nodotas publiskajām bibliotēkām. Ar grāmatas saturu elektroniski ikviens interesents var iepazīties LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv/lv/jaunums/gramata-turisms-latvija-cauri-gadsimtiem-vesture-attistiba-un-perspektiva un BA “Turība” interneta vietnē www.turiba.lv/storage/files/turisms-interactive-double.pdf.

Saskaņā ar noslēgto līgumu starp LIAA un BA “Turība”, augstskolas izdevniecībai ir tiesības izplatīt grāmatu nekomerciālos nolūkos. Tas nozīmē, ka izdevniecībai, nodrukājot grāmatas papildtirāžu un pārdodot to par pašizmaksu, būs pienākums pierādīt, ka no grāmatas izdošanas nav gūti ienākumi.


Avots: BalticTravelnews.com

TN - 3433
Baudi mākslas maršrutu Gulbenē!

Baudi mākslas maršrutu Gulbenē!

Esi aicināts doties pastaigā pa Gulbeni, lai baudītu virtuālu mākslas ceļojumu pilsētas ielās!

Gulbenes novada TIC

Pārcelta Cēsu novada restorānu nedēļa

Pārcelta Cēsu novada restorānu nedēļa

Ievērojot valdības noteiktos ierobežojumus vīrusa izplatības samazināšanai, Cēsu novada restorānu nedēļas norises datumi tiek pārcelti.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Idejas skolēnu brīvdienām Gulbenes novadā!

Idejas skolēnu brīvdienām Gulbenes novadā!

Lai skolēnu brīvdienas ir aizraujošas – baudiet, izziniet, atklājiet, ceļojiet pa GUlbenes novadu!

Gulbenes novada TIC

Izstāde

Izstāde "Gobelēns" Valmierā

No 2. oktobra līdz 20. novembrim Valmieras muzeja Izstāžu namā būs apskatāma Latvijas tekstilmākslinieku darbu izstāde “Gobelēns”, kuras atklāšana notiks 1. oktobrī plkst. 16.00.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Baltic Beach Hotel - Deluxe atpūta

Baltic Beach Hotel - Deluxe atpūta

1 nakts 2 personām Deluxe numurā, brokstis, 1 spa programma pēc izvēles.

EUR 209 | Estravel Latvia

Jūrmala Hotel Spa - romantiskā bēgšana

Jūrmala Hotel Spa - romantiskā bēgšana

1 nakts uzlabotajā vai Luksus numurā 2 personām, brokastis un romantisks cienasts

EUR 188 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv