Vai grāmatu «Tūrisms Latvijā cauri gadsimtiem» ir iespējams pasūtīt drukas formātā?

BalticTravelnews.com | 2021.09.01

Tūrisma profesionāļi un interesanti sociālajos tīklos un Travelnews.lv redakcijas e-pastos ir izteikuši vēlmi iegādāties jauno grāmatu «Tūrisms Latvijā cauri gadsimtiem» drukas formātā. Šobrīd ir nodrukātas tikai 50 jaunas grāmatas, kuras tika nodotas grāmatu autoriem, bibliotēkām un dažas ir palikušas prezentācijas vajadzībām. Biznesa augstskola Turība norādīja, ka vienas grāmatas pašizmaksa ir apmēram starp 20 un 25 eiro.

55 bildes

Travelnews.lv redakcija ar e-pasta starpniecību jautāja LIAA Tūrisma departamentam par iespējām pavairot grāmatas tirāžu.

Atbilde no LIAA Tūrisma departamenta.

Jānis Kovaļevskis, LIAA Komunikācijas un informācijas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) mērķis bija radīt visiem pieejamu izziņas materiālu par tūrisma nozares attīstību Latvijā. Tādēļ sākotnēji uzsvars tika likts uz grāmatas satura izstrādi. Ņemot vērā salīdzinoši lielo interesi par grāmatas “Tūrisms Latvijā cauri gadsimtiem’’ drukāto izdevumu, LIAA vēl šogad plāno pasūtīt grāmatas papildtirāžu uz kuras eksemplāriem būs iespējams pieteikties. Tāpat zināms skaits eksemplāru tiks nodotas publiskajām bibliotēkām. Ar grāmatas saturu elektroniski ikviens interesents var iepazīties LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv/lv/jaunums/gramata-turisms-latvija-cauri-gadsimtiem-vesture-attistiba-un-perspektiva un BA “Turība” interneta vietnē www.turiba.lv/storage/files/turisms-interactive-double.pdf.

Saskaņā ar noslēgto līgumu starp LIAA un BA “Turība”, augstskolas izdevniecībai ir tiesības izplatīt grāmatu nekomerciālos nolūkos. Tas nozīmē, ka izdevniecībai, nodrukājot grāmatas papildtirāžu un pārdodot to par pašizmaksu, būs pienākums pierādīt, ka no grāmatas izdošanas nav gūti ienākumi.


Avots: BalticTravelnews.com



Dzelzceļnieku ielas svētki

Dzelzceļnieku ielas svētki

Ar opermūzikas koncertu un plašu pasākuma programmu Ventspilī tiks svinēti Dzelzceļnieku ielas svētki, atzīmējot arī Dzelzceļa stacijas 125. gadu jubileju

Ventspils TIC

Valmiera svin 743!

Valmiera svin 743!

No 23. līdz 26. jūlijam Valmiera aicina ikvienu - tuvu un tālu - pievienoties pilsētas 743. dzimšanas dienas svinībās!

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Planēta Zeme

Planēta Zeme

Ventspils zinātnes centrā "VIZIUM" atklāts jauns eksponāts "Planēta Zeme".

Ventspils TIC

Romantiskas naktsmītnes Bauskas pusē

Romantiskas naktsmītnes Bauskas pusē

Aizbēdz no ikdienas un baudi romantisku atpūtu dabas ieskautā brīvdienu mājā.

Bauskas TIC

Spēlē spēli un laimē balvas

Spēlē spēli un laimē balvas

Pilsētvide kā spēles laukums – uzdevumi, komandu izaicinājumi un QR kodi. Dalībniekiem iespēja cīnīties par balvām.

Rēzeknes pilsētas TIC

Cēsis svin 820!

Cēsis svin 820!

Pašā vasaras pilnbriedā, 17. un 18. jūlijā, aicinām ikvienu būt Cēsīs un svinēt pilsētas 820. jubileju - “Cēsis 820”.

Cēsu TIC

Piedalies Mājas kafejnīcu dienu konkursā

Piedalies Mājas kafejnīcu dienu konkursā

Gatavojoties vienam no vasaras gardākajiem notikumiem — Mājas kafejnīcu dienām — Bauskas novads aicina iedzīvotājus un viesus iesaistīties īpašā konkursā.

Bauskas TIC

Motobraucēju saiets Kurland Bike Meet

Motobraucēju saiets Kurland Bike Meet

No 17. līdz 19. jūlijam Ventspilī norisnāsies motobraucēju saiets Kurland Bike Meet. 18. jūlijā būs parāde pa Ventspils ielām ar noslēgumu Jaunajā promenādē.

Ventspils TIC

Ķēniņa Tālivalža svētki Trikātā

Ķēniņa Tālivalža svētki Trikātā

18.jūlijā Trikāta atkal aicinās ikvienu doties ceļojumā laikā un izjust senās Tālavas garu Ķēniņa Tālivalža svētku programmā

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viena diena Bauskā ar bērniem: ko redzēt?

Viena diena Bauskā ar bērniem: ko redzēt?

Vai plānojat brīvdienas kopā ar mazuļiem, skolēniem vai pusaudžiem? Bauskas novads ir ģimenēm draudzīga vieta!

Bauskas TIC

ĒĢIPTE 2026/27 sezona

ĒĢIPTE 2026/27 sezona

⭐Ziema tik pat karsta kā vasara! Rezervē savu ziemas atvaļinājumu līdz 4.augustam un izmanto -50EUR atlaidi rezervācijai

Coral Travel Latvia

Ķemeru svētki vēsturiskajā parkā

Ķemeru svētki vēsturiskajā parkā

18. jūlijā Ķemeri aicina uz koncertiem, tirdziņu, ekskursijām un brīvdabas balli vēsturiskā parka ainavā.

Jūrmalas TIC

Ekskursiju vilcieniņš

Ekskursiju vilcieniņš

Ekskursiju vilcieniņš VENTSPILS TRAIN kursē katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00. Lielisks veids, kā iepazīt Ventspili un tās vēsturi!

Ventspils TIC

Rēzekne aicina - svinēsim 741 kopā!

Rēzekne aicina - svinēsim 741 kopā!

Septiņi pakalni, četrdesmit viens “JĀ” vārds! 3 dienu bagāta programma - iepazīsties!

Rēzeknes pilsētas TIC

Iepazīsti Jēkabpils novada Daugavas krāces

Iepazīsti Jēkabpils novada Daugavas krāces

Šī gada jūlijā Jēkabpils novadā norisināsies trīs publiski laivošanas pasākumi "Daugavas krāces 2026".

Jēkabpils novada TIC

Brīvdabas vakars ar

Brīvdabas vakars ar "The Sound Poets"

Trešdien, 15. jūlijā plkst. 21.00 Valmiermuižas parkā aicinām uz “Katram kuģim savs ceļš” dokumentālās filmas pirmizrādi un vakaru kopā ar grupu The Sound Poets

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Palmas, jūra un .. 🍇

Palmas, jūra un .. 🍇

Ziemas sezona ir atvērta! Atklāj savu brīvdienu galamērķi ar mūsu plašo viesnīcu piedāvājumu

Coral Travel Latvia

Bauskas garšu ceļvedis

Bauskas garšu ceļvedis

Iepazīsti, kur baudīt vietējos ēdienus un dzērienus.

Bauskas TIC

Shipsea koncerts Neikenkalnā

Shipsea koncerts Neikenkalnā

12. jūlijā plkst. 16.00 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos norisināsies Shipsea koncerts.

EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Lietaina diena Jūrmalā

Lietaina diena Jūrmalā

Kad kūrorta ritms pieklust, Jūrmala atklājas citādi – ar dramatiskiem dabas skatiem, nesteidzīgām maltītēm, mākslu, SPA un izklaidēm zem jumta.

Jūrmalas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -