Jānis Pēteris Bērziņš | 2021.09.07
Starptautiskais tūroperators “Tez Tour Latvija” un Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic”, sakot a 2021. gada 23. un 24. oktobri sāks čarterlidojumus no Rīgas uz Ēģiptes kūrortiem Hurgadu un Šarm eš Šeihu.
Lidojumi uz Hurgadu notiks sestdienās, bet uz Šarm eš Šeihu – svētdienās. Lidojumi no Rīgas uz Ēģipti tiks veikti ar vienām no modernākajām lidmašīnām pasaulē – “Airbus A220-300” (economy class un premium economy class). Bagāža – 23 kg, rokas bagāža – 8 kg.


7. decembrī plkst. 14.00 Strenču Kultūras centrā norisināsies labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

MELNIE ķirši - ZIEMAI un VASARAI // ceļo: no 12.01. - 30.09.2026. // pārdošanā: līdz 11.12.
EUR 35 | SKY24.LV

29. novembrī Liepājas Latviešu biedrības namā izskanēs Ulda Stabulnieka 80 gadu jubilejas koncerts "Tik un tā".
Liepājas reģiona TIB

Serumnīcā “Dzīvie” iepazīsiet senās mājas vēsturi, īpašo un netipisko arhitektūru, kā arī uzzināsiet, kā norisinās unikālā serumkrēma tapšanas process.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Bebrenes audēju darināto audeklu apskate, audumu iegāde un aušanas pamatu apguve.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Naujenes Novadpētniecības muzejs apmeklētājiem piedāvā iespēju izzināt novada vēsturi, etnogrāfiju, dabu, iepazīt izcilus novada māksliniekus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
“Viss-iekļauts servisa” ceļojumu izpārdošana // 7 naktis viesnīcā, pilna pansija - ēdināšana un dzērieni, aktīvās atpūtas un izklaides programma viesnīcā
EUR 520 | Estravel Latvia
.jpg)
7. decembrī Mujānu biedrības nams aicina uz gaismas svinēšanu zvanu ansambļa “SOLI DEO GLORIA” un solistu koncertprogrammā “Svinot gaismu”.
EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Bebrenes muižas parks ir izcils dārzu un parku mākslas piemineklis, viens no vizuāli izteiksmīgākajiem ainavu parkiem Latvijā, tā platība 7,9 hektāri.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.jpg)
No 1. līdz 30. novembrim ikviens piedzīvojumu entuziasts aicināts piedalīties aizraujošā auto-foto orientēšanās spēlē “Medību sezonas noslēgums"!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Dvietes pagasta novadpētniecības materiālu krātuve atrodas Dvietes pagasta centrā „Pīlādžu” mājas 1.stāvā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.png)
Aicinām uz īpašu muzikālu notikumu Rožupē – Zigfrīda Muktupāvela koncertu, kurā caur mūziku un vārdiem iedegsies Ziemassvētku brīnuma sajūta.
Līvānu TIC

Operatoru un Viss-iekļauts piedāvājumi. Tūres ar slēpošanas skolām un kalnu panorāmas un ziemību piedzīvojumu cienītājiem. // Atpūta dažādām gaumēm
EUR 310 | Estravel Latvia

Atklāj mūsu īpašo viesnīcu kolekciju ar ekskluzīvām atlaidēm.
EUR 508 | Atlantic Travel

29. novembrī KVARC norisināsies KVARC OPEN pludmales volejbola turnīrs sievietēm.
EUR 8 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde