Lielbritānijā bez darba varētu palikt 100 tūkstoši tūrisma darbinieku

Ludmila Glazunova | 2021.09.15

Lielbritānijas tūrisma nozare gatavojas jaunam darbinieku atlaišanas vilnim – jau divas trešdaļas nozares pārstāvju plāno atlaist darbiniekus.

Lidsabierības Lielbritānijas ceļošanas noteikumus ir nodēvējušas par pārāk dārgiem un sarežģītiem, norādot, ka valdības lēmumi ir vainojami jau otrajā zaudētajā vasaras ceļojumu sezonā. Tūrisma nozares aplēses liecina, ka 2021. gada vasarā rezervāciju apjoms ir bijis par 83% mazāks, nekā pirmspandēmijas laikā. Tāpēc jau septembra beigās varētu notikt ievērojama darbinieku atlaišana.

Tiek prognozēts, ka no darba nāksies atlaist apmēram 100 tūkstošus tūrisma nozarē strādājošo. Tiesa gan, kā glābiņš varētu nākt britu valdības lēmums mīkstināt ceļošanas noteikumus, piemēram, atgriežoties Apvienotajā Karalistē, atcelt dārgos PCR testus.

Avots: BalticTravelnews.com/Euronews.com



Aļaskas kruīzs

Aļaskas kruīzs

No Sietlas | 7 naktis un kuģa MSC Poesia // Maršruts: Sietla – Kečikana – Icy Strait Point – Treisijas fjords – Džūno – Viktorija – Sietla

EUR 654 | CRUISEcentre

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Bali! Cena sākot no 1309 eur!

Bali! Cena sākot no 1309 eur!

Vilinoša un maģiska sala ar neskartām teritorijām, tropisko veģetāciju un paradīzes pludmalēm. Bali ir aizraujoša ar savu kultūru, tradicionālajiem rituāliem un iedzīvotāju garīgumu.

EUR 1309 | Itaka Latvia

Ekspozīcija

Ekspozīcija "Garage 1965"

Latvijas rallija vēstures ekspozīcija “Garage 1965” ir unikāla autosporta kolekcija, vēsturiskie eksponāti un rallija leģendas autosporta kultūras cienītājiem.

Liepājas reģiona TIB

Ievārijuma svētki Indrā

Ievārijuma svētki Indrā

1.augustā tiekamies Indrā svinēt "Ievārījuma svētkus". Būs piepūšamās atrakcijas, svētku koncerti, ballīte un, protams, krāsains ievārījums!

Krāslavas TIC

Seišelu salas! Cena sākot no 1769 eur!

Seišelu salas! Cena sākot no 1769 eur!

Visskaistākā pludmale pasaulē ar tās izdomātajiem klinšu veidojumiem. Vallée de Mai Nacionālais parks un slavenais Coco De Mer.Milzu bruņurupuči.

EUR 1769 | Itaka Latvia

Viesu māja “Bajāri”

Viesu māja “Bajāri”

Apmeklētāju ērtībām viesu nama “Bajāri” otrajā stāvā ir divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaistu skatu uz nakts debesīm.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Augustā lido uz saulaino Antāliju!

Augustā lido uz saulaino Antāliju!

✈️ Lidojumi no Rīgas: 02.08., 06.08., 10.08., 14.08., 18.08., 22.08., 26.08. un 30.08.2026. 7 naktis | Ultra All Inclusive

LATTUR

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1249 eur!

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1249 eur!

Malaga • Mijas • Ronda • Gibraltārs • Kadisa • Seviļa • Kordoba • Granada • Lanjarona • Nerja • Malaga

EUR 1249 | Itaka Latvia

Dienvidaustrumāzijas  kruīzs

Dienvidaustrumāzijas kruīzs

4 naktis uz Royal Caribbean kuģa Navigator of the Seas // Singapūra – Penanga – Puketa – Singapūra

EUR 485 | CRUISEcentre

Ģimenes atpūta Otepē

Ģimenes atpūta Otepē

2 naktis 2 pieaugušajiem un 2 bērniem līdz 17 g.v. - nakšņošana un atpūtas piedāvājums

EUR 419 | Estravel Latvia

 Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja” piedāvā svinību telpas, banketu rīkošanu, nakšņošanas iespējas, pirti, dīki, piknika vietu, bērnu rotaļu laukumu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

"Burtnieku kauss" konkūrā

8. augustā Burtnieka ezera zāles laukumā norisināsies jātnieku sporta sacensības konkūrā “Burtnieka ezera svētku kauss”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kafijas pauze nav tikai pauze. ☕

Kafijas pauze nav tikai pauze. ☕

Viesnīcas restorāns «Elements» parūpēsies, lai šie mirkļi būtu ne tikai gardi, bet arī estētiski un pārdomāti - ar svaigām uzkodām un kvalitatīvu kafiju.

Tallink Hotel Riga

23.augustā tiekamies Ilūkstes velomaratonā

23.augustā tiekamies Ilūkstes velomaratonā

23. augustā aicinām ikvienu uz Ilūksti, lai piedalītos un pavadītu svētdienu aktīvā gaisotnē.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Šrilnaka! Cena sākot no 1179 eur!

Šrilnaka! Cena sākot no 1179 eur!

Ceļojiet pa līdzenumiem, tropu kalnu reģioniem, piekrastēm un rosīgām, krāsainām pilsētām. Bezgalīgas žilbinoši baltas smilšu pludmales.

EUR 1179 | Itaka Latvia

Liepājas muzejā apskatāma izstāde

Liepājas muzejā apskatāma izstāde

Līdz 27. septembrim Liepājas muzejā būs apskatāma apvienības "Bedre" izstāde "0. laika tips – nenosakāms"

Liepājas reģiona TIB

Brokastu komplekts, lai pamostos!

Brokastu komplekts, lai pamostos!

Brokastu komplekts tiem, kuri meklē motivāciju, lai pamostos.🙂‍↕️ OluLū šķēle + karstais dzēriens= 3.99 Eur. 🥚🍕

Pica Lulū

Itālija ! Cena sākot no 469 eur!

Itālija ! Cena sākot no 469 eur!

Itālija ir kaut kas vairāk nekā tikai pica, pasta un saldējums! Iespaidīgi kalni, vēl iespaidīgākas pludmales, pasaulslaveni muzeji un arhitektūras šedevri.

EUR 469 | Itaka Latvia

Viesu māja “Elernes muiža”

Viesu māja “Elernes muiža”

Viesu māja ir domāta atpūtai vai dažādiem pasākumiem. Atrodas 17 km no Daugavpils.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -