Jānis Pēteris Bērziņš | 2025.09.27
27. septembrī Vidzemes Augstskola svin dzimšanas dienu. Vidzemes Augstskola dibināta 1996. gadā un 2001. gadā ieguva valsts augstskolas statusu. 2002. gadā tika akreditēta uz nenoteiktu laiku.
Augstskola piedāvā kvalitatīvas un elastīgas studiju programmas, kurās veiksmīgi tiek līdzsvarota teorija un prakse. Tās tiek pielāgotas aktuālām sabiedrības vajadzībām un izmaiņām darba tirgū. Studiju kvalitāti nodrošina pieredzējuši un profesionāli mācībspēki, progresīvas studiju formas, kā arī paši studenti, kuri zina, ko vēlas sasniegt, un prot gūt panākumus! Tā ir augstskola, kurā studenti apgūst arī tūrisma zinības.

25. un 26. jūlijā Vidusdaugavā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas”, aicinot baudīt īpašas garšu pieredzes Skrīveros, Aizkrauklē, Koknesē un Pļaviņās.
Aizkraukles novada TIC
Tūrisma programmas mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus un konkurētspējīgus tūrisma un viesmīlības organizācijas vadītājus darbam nozarē Latvijā un ārvalstīs, īpašu uzmanību veltot gan studenta personības izaugsmei, gan arī fiziskās izturības stiprināšanai, kā arī karjeras izveidei, balstoties uz mūsdienīgu un profesionālu izglītību radošajā nozares sfērā – atpūtas, ceļojumu un pasākumu vadīšanā.
Vidzemes Augstskolā pieejamas divas telpas pasākumu rīkošanai. Cēsu ielas 4 konferenču zāle, kuras kopējā platība ir 258 m2, tajā var uzņemt līdz 225 personām. Telpa ir piemērota vidēji lielu pasākumu rīkošanai – semināriem, konferencēm, sanāksmēm, publiskajām lekcijām un citiem pasākumiem. Telpas iekārtojums – amfiteātris. Tērbatas ielas 10 auditorijā var uzņemt līdz 100 personām. Telpa ir piemērota pasākumiem ar vidēju apmeklētāju skaitu, kā arī pasākumiem nelielās grupām. Tā paredzēta – semināru, apmācību, grupu darbu un pārrunu rīkošanai.
Vairāk informācijas - www.va.lv/studijas/bakalaurs/turisma-organizacija-un-vadiba

Augustā ar jaunu sparu atgriežas iemīļotās Mājas kafejnīcu dienas. Viesi varēs izbaudīt gan sen nesajustas bērnības garšas, gan ļauties jaunu ēdienu vilinājumam
Cēsu TIC

Jūrmala aicina piknikā – pie dabas takām, Lielupes, ezeriem un jūras. Atklāj brīvi pieejamas un rezervējamas piknika vietas nesteidzīgai atpūtai.
Jūrmalas TIC

Šovasar koncertzāles GORS jumta terase atkal pārtaps par īpašu brīvdabas kino vietu, kur satiekas filmas un ēdiens.
Rēzeknes pilsētas TIC

No 1. jūnija līdz 31. oktobrim norisinās “Piļu un muižu apceļošanas festivāls 2026“, aicinot viesoties arī Valmiermuižā, Sēļu un Naukšēnu muižās un Jērcēnmuižā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Slutišķu gravu taka Naujenes pagastā kļuvusi vēl interesantāka apmeklētājiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Ventspils pilsētas svētku ietvaros norisināsies - Ziedu paklāju festivāls, Dragreisa festivāls, Baltijas dizaina tirgus, terases svētki zinātnes centrā un citas
Ventspils TIC

Dizaina tirgus Valmieras pilsētas svētku laikā - 50 Baltijas labākie dizaineri, rotas, apģērbi, preces mājai, atpūtai un bērniem.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vasara Burtniekos nav iedomājama bez Burtnieka ezera svētkiem! 8. augustā Burtnieki aicina uz dienu, kas piepildīta dažādām aktivitātēm.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Maršruts „Liepāja – kā pa notīm!” ir vienkāršākais veids, kā apskatīt Liepāju un iepazīt ievērojamākās vēstures, kultūras un arhitektūras vērtības.
Liepājas reģiona TIB

Atklāj Bauskas vecpilsētu, pili, rātslaukumu un gleznainās upju ainavas, dodoties tematiskajā pastaigu maršrutā pa pilsētu.
Bauskas TIC

Miers, siltums un pieskāriens dabai – Māla pirts ir īpaša pieredze Gaujas Nacionālā parka sirdī
EnterGauja

No 23. līdz 26. jūlijam Valmiera aicina ikvienu - tuvu un tālu - pievienoties pilsētas 743. dzimšanas dienas svinībās!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspils Piejūras kempingā aktīvā tūrisma sezona rit pilnā sparā – priežu ieskauto teritoriju atpūtai izvēlējušies gan viesi no Latvijas, gan ārvalstīm!
Ventspils TIC

No 31. jūlija līdz 2. augustam Ventspils lidostā, pilsētas svētku ietvaros, norisināsies viens no šīs vasaras skaļākajiem pasākumiem.
Ventspils TIC

Jūrmalas izstāžu zālēs un brīvdabas telpās skatāma plaša vasaras programma – laikmetīgā māksla, fotogrāfija, vēsture, arhitektūra un personību stāsti Jūrmalā.
Jūrmalas TIC

Starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls “Ghetto Games” norit pilnā sparā. Ieskaties šodienas programmā.
Ventspils TIC

Šeit ir piemērota vieta sporta spēļu, uzņēmumu komandu saliedēšanas pasākumu, bērnu un jauniešu nometņu, korporatīvo pasākumu un aktīvās atpūtas organizēšanai.
Bauskas TIC

Gaidot Valmieras vasaras teātra festivālu, ikviens interesents no 24. jūlija līdz 5. augustam aicināts piedalīties orientēšanās spēlē pilsētvidē “TILTI”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde