Tūrisma aģente apkrāpusi futbola zvaigznes, arī Krištianu Ronaldu

Jānis Pēteris Bērziņš | 2021.09.23

Tūrisma kompānijas “Geostar” tūrisma aģente Marija Silva trīs gadu garumā krāpusi Portugāles futbola zvaigzni, Anglijas Premjerlīgas komandas Mančestras “United” uzbrucēju Krištianu Ronaldu, sūtot rēķinus arī par braucieniem, kuros futbolists nemaz nav devies.

Trīs gadu laikā futbolists esot apmaksājis vairāk nekā 200 braucienos, kuros nav devies. Šāda krāpšana esot bijusi iespējama, jo tūrisma aģente zinājusi Krištianu Ronaldu kredītkaršu paroles, un tādā veidā viņa “izkrāpusi” ap 288 tūkstošiem eiro. Izdevums “Hurriet Sport Service” vēstījis, ka Marija Silva arī 2017. gadā bija pieķerta krāpniecībā un tiesāta.

Tāpat noskaidrojies, ka tūrisma aģente līdzīgi rīkojusies arī ar tādiem futbolistiem kā Nani, Manuels Fernandess un Horhe Mendesa, kopumā piesavinoties ap 350 tūkstošiem eiro.

Afēriste notiesāta ar brīvības atņemšanu uz četriem gadiem, savukārt Krištianu Ronaldu bija spiests ierasties tiesā Portugālē ar privātu lidmašīnu.

Avots: BalticTravelnews.com/Tourprom.ru



Latvijas Jaunatnes olimpiāde Valmierā

Latvijas Jaunatnes olimpiāde Valmierā

No 18.-20.jūnijam Valmiera kļūs par Latvijas jaunatnes sporta galvaspilsētu, uzņemot Latvijas Jaunatnes X olimpiādi, kas atjaunota pēc sešu gadu pārtraukuma.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem), aprīkotu virtuvi.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lielais Latgaļu tirgus Ludzas pilskalnā

Lielais Latgaļu tirgus Ludzas pilskalnā

Aicinām uz Lielo Latgaļu tirgu, kas notiks Ludzā 20. jūnijā no plkst. 9.30 līdz 14.00 Ludzas pilskalnā.

Ludzas novada TIC

Atpūtas bāze “Virogna”

Atpūtas bāze “Virogna”

Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt ezera krastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Islande! Cena sākot no 619 eur!

Islande! Cena sākot no 619 eur!

EUR 619 | Itaka Latvia

Portugāle! Cena sākot no 469 eur!

Portugāle! Cena sākot no 469 eur!

EUR 469 | Itaka Latvia

Jaunas atlaides Piedzīvojumu ceļojumiem!

Jaunas atlaides Piedzīvojumu ceļojumiem!

Līdz 30.06. iespēja iegādāties Piedzīvojumu ceļojumus ar atlaidi līdz pat 30%! Īpašas cenas pēdējā brīža tūrēm! Jautājiet vairāk piedāvājumu Estravel Latvia

EUR 489 | Estravel Latvia

Opera

Opera "Sun & Sea"

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Liepāja 2027 programmas notikumu – godalgoto operu "Sun & Sea".

Liepājas reģiona TIB

Svini vasaras saulgriežus Bauskas pusē

Svini vasaras saulgriežus Bauskas pusē

Apskati pasākumu plānu un apmeklē sev interesējošus pasākumus Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Norvēģija 14.08.! Cena 1539 eur!

Norvēģija 14.08.! Cena 1539 eur!

EUR 1539 | Itaka Latvia

Aviobiļetes - pēdējā brīža piedāvājumi

Aviobiļetes - pēdējā brīža piedāvājumi

Šie krēsli rezervēti tieši Jūsu Pēdējā brīža atvaļinājumam! Sopntāni lēmumi piešķir dzīvei īpašu garšu! Jautājiet aviobiļetes, bet viesnīcas mēs Jums piemeklēsm

EUR 149 | Estravel Latvia

Latvijas virtuves šarms Vecrīgā!

Latvijas virtuves šarms Vecrīgā!

Katrs stūris, rāma elegance. Katrs galda klājums, solījums par izcilu vakaru. Atklājiet mūsdienu Latvijas virtuves šarmu pašā Vecrīgas sirdī. Rezervējiet!

Kaļķu vārti

Līgošana Jūrmalas parkā

Līgošana Jūrmalas parkā

23. jūnijā liepājnieki un pilsētas viesi aicināti uz kopīgu līgošanu Jūrmalas parkā.

Liepājas reģiona TIB

Atklāta izstāde «MEŽS. MEDĪBAS. CILVĒKS.»

Atklāta izstāde «MEŽS. MEDĪBAS. CILVĒKS.»

10.6-31.08.2026 Jaunpils muzejā ir atklāta izstāde, kas veltīta Mednieku biedrības „Jaunpils” vēsturei, tradīcijām un cilvēkiem

Jaunpils pils

Pierobežas festivāls ROSOLS

Pierobežas festivāls ROSOLS

18. jūnijā Indrā, Tēvijas parkā pie Laimes muzeja, festivāls “ROSOLS” – mūzika, darbnīcas, dejas, DJ un bezmaksas rasols visiem! ieeja bez maksas

Krāslavas TIC

Viduslaiku dienas Tallinas vecpilsētā

Viduslaiku dienas Tallinas vecpilsētā

Ieskatieties vēsturiskās Tallinas noslēpumos un dodieties ceļojumā laikā uz viduslaiku pilsētas sirdi!

EUR 46 | Nikos Travel

Horvātija! Cena sākot no 499 eur!

Horvātija! Cena sākot no 499 eur!

EUR 499 | Itaka Latvia

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Sestdien, 18.jūlijā no plkst. 14.00-02.00 ieplāno vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā, Valmiermuižā! Info - https://www.etnovalmiermuiza.lv/

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Gauja Trail by UTMB World Series

Gauja Trail by UTMB World Series

International trail running competition, 85 km long distance on the scenic trails of Sigulda and Gauja National Park

Siguldas novada TIC

Rezervējiet galdiņu restorānā jau šodien!

Rezervējiet galdiņu restorānā jau šodien!

Vistas gaļas nageti, siera kroketes ar čili pipariem, ķiploku grauzdiņi, Spring rolls, Latvijas sieru izlase, ķiploku mērce un brūkleņu-ābolu mērce! Nāciet un n

Melnā Bite

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -