Jānis Pēteris Bērziņš | 2021.10.13
Kanāriju salu arhipelāga La Palma salā vulkāna izvirdums turpinās jau trešo nedēļu, bet situācija kļūst aizvien nopietnāka – 12. oktobra vakarā varasiestādes likušas evakuēties vēl vairākiem simtiem cilvēku.
Jau 12. oktobra vakarā cilvēkiem jāpulcējas ar pirmās nepieciešamības mantām. Ja notikumi attīstīsies labvēlīgi, viņi pēc tam, iespējams, varēs atgriezties mājās un paņemt arī citas mantas. Kopumā savus mājokļus jau bijis jāpamet ap 6000 cilvēkiem. Vairums no viņiem apmetušies pie radiem vai draugiem, kā arī viesnīcās.
11. oktobrī lava sasniedza vairākus uzņēmumus, tostarp cementa fabriku, un ir bažas, ka vidē var nonākt bīstamas ķimikālijas.


Līdz pat 31. decembrim Ventspilī iespējams doties mūzikas un gaismu pilnā 20 minūšu piedzīvojumā pa svētku rotā tērpto pilsētu ar Ziemassvētku vilcieniņu.
Ventspils TIC

Bebrenes audēju darināto audeklu apskate, audumu iegāde un aušanas pamatu apguve.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.jpg)
If you are planning a wedding - Bauska County is the right place!
Bauskas TIC

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra seno lietu krātuve “Sēļu istaba” tapusi daudzu gadu garumā, krājot un apkopojot Sēlijas un Ilūkstes kultūrvēsturisko mantojumu
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

14.decembrī 16:00 restorāns AKUSTIKA aicina uz mīļu, gaišu un priecīgu kopābūšanu siltumā ar aktieriem Mārtiņu Eglienu un Mārtiņu Vilsonu.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atklājam pasauli kopā! Sazinies ar ceļojumu konsultantu! Ēģipte, Turcija, Grieķija, Bulgārija, Melnkalne, Albānija, Spānija, Portugāle, Itālija, Malta...
WOOPS

Vakara pastaiga vecpilsētā gida pavadībā decembra sestdienās, svētdienās un svētku dienās plkst. 16.00
Liepājas reģiona TIB

Kiberizpārdošana līdz 05.12.! Piedzīvojumu ceļojumi ar atlaidi līdz 30% - izmantojiet izdevību!
EUR 503 | Estravel Latvia

2 naktis uz klāja, svētku vakariņas un izklaides programma uz kuģa
EUR 149 | Estravel Latvia

Dvietes muižas komplekss veidojās 19. gs. un tā īpašnieki bija grāfu Plāteru-Zībergu dzimta.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.png)
Melnās Piektdienas atlaides ir klāt, un Europcar ir parūpējies par īpašām labām cenām automašīnu nomai visā Eiropā.
Europcar

Vidusjūra un Persijas līcis // 7 naktis, pilna ēdināšana / svētku pārsteigumi / izklaides programma uz kuģa
EUR 423 | Estravel Latvia