«airBaltic» iepazīstina ar populārākajiem ziemas galamērķiem

Alise Bethere | 2021.10.14

Populārākie Latvijas lidsabiedrības airBaltic piedāvātie galamērķi gaidāmajā ziemas sezonā ir Dubaija, Tenerife un Lisabona. Tikmēr Parīze un Berlīne joprojām ir starp pieprasītākajiem galamērķiem visa gada garumā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Šobrīd Eiropā atkal ir iespējams ceļot, un aizvien lielāks pasažieru skaits plāno savus ceļojumus līdz pat diviem un vairāk mēnešiem uz priekšu. Piedāvājot drošus lidojumus, mēs ceram, ka tendence ar augstu pasažieru pieprasījumu turpināsies arī gaidāmajā ziemas sezonā.”

Vienlaikus aizvien vairāk pasažieru veic rezervācijas lidojumiem uz ziemas slēpošanas galamērķiem. Starp iecienītākajiem slēpošanas galamērķiem ir Minhene, Milāna un Ženēva.

Šobrīd airBaltic no Rīgas piedāvā tiešos lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem. airBaltic tiešos lidojumus maršrutā starp Rīgu un saulaino Tenerifi (Spānija) uzsāka 4. septembrī, bet uz Dubaiju (Apvienotie Arābu Emirāti) 27. septembrī.

Avots: airBaltic.com



Meksika! Cena sākot no 1679 eur!

Meksika! Cena sākot no 1679 eur!

EUR 1679 | Itaka Latvia

Gauja Trail by UTMB World Series

Gauja Trail by UTMB World Series

International trail running competition, 85 km long distance on the scenic trails of Sigulda and Gauja National Park

Siguldas novada TIC

Brīvdienas Maltā

Brīvdienas Maltā

Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, brokastis // Plānojiet laiku un atpūtu pēc saviem ieskatiem

EUR 519 | Estravel Latvia

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Sestdien, 18.jūlijā no plkst. 14.00-02.00 ieplāno vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā, Valmiermuižā! Info - https://www.etnovalmiermuiza.lv/

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Brīvdienu māja “Meijas nams”

Brīvdienu māja “Meijas nams”

Labiekārtota divstāvu guļbaļķu māja ar 3 guļamistabām, viesību telpu, virtuvi, iekštelpu pirti un āra baļļu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Slēpošana- sākam izpārdošanu. Ruka, Somija

Slēpošana- sākam izpārdošanu. Ruka, Somija

Gudrie rezervē laikus! Labākie kūrorti, ieplānots atvaļoinājums, izmantotas iespējas! Sākot no 3 naktīm, aviobiļetes un viesnīcas

EUR 549 | Estravel Latvia

Karstums nāk - cenas kūst!

Karstums nāk - cenas kūst!

airBaltic lidojumu Supercenas! ceļo: no 01.07.2026. - 31.08.2026. pārdošanā: līdz 19.06.

EUR 89 | SKY24.LV

Islande! Cena sākot no 619 eur!

Islande! Cena sākot no 619 eur!

EUR 619 | Itaka Latvia

Madeira! Cena sākot no 639 eur!

Madeira! Cena sākot no 639 eur!

EUR 639 | Itaka Latvia

Ekskursija koncertzālē

Ekskursija koncertzālē

Ekskursijas laikā gida pavadībā ielūkosieties kā Lielajā zālē, tā arī citās koncertu un mākslas telpās, kur ikdienā uzturas ap 400 esošo un topošie mūziķi.

Liepājas reģiona TIB

Viesu māja “Dzintari”

Viesu māja “Dzintari”

Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Īsais Vidusjūras kruīzs

Īsais Vidusjūras kruīzs

No Marseļas, 3 naktis uz kuģa MSC Orchestra // no 193 € / personai / Marseļa – Taragona - Valensija

EUR 193 | CRUISEcentre

☀️Kalimera, Buen dia, Zdavro☀️

☀️Kalimera, Buen dia, Zdavro☀️

Roda, Krēta, Maljorka, Barselona un Melnkalne - vasaras galamērķi visā to raibumā!

Coral Travel Latvia

All-Latvian Horse Days

All-Latvian Horse Days

National level competitions in overcoming obstacles, demonstrations, introduction to equestrian sports

Siguldas novada TIC

Gida pakalpojumi Liepājā

Gida pakalpojumi Liepājā

Piedāvājam grupām iepazīt Liepāju un Karostu gida pavadībā.

Liepājas reģiona TIB

Aviobiļetes - pēdējā brīža piedāvājumi

Aviobiļetes - pēdējā brīža piedāvājumi

Šie krēsli rezervēti tieši Jūsu Pēdējā brīža atvaļinājumam! Sopntāni lēmumi piešķir dzīvei īpašu garšu! Jautājiet aviobiļetes, bet viesnīcas mēs Jums piemeklēsm

EUR 149 | Estravel Latvia

Ar latviski runājošu grupas vadītāju

Ar latviski runājošu grupas vadītāju

Aviobiļetes, 8 naktis viesnīcās/lodžās, norādītā ēdināšana, ekskursiju programma ar aktivitātēm, grupas vadītāja/gidu pakalpojumi

EUR 4700 | Estravel Latvia

Apmeklētāju dienas Teiču dabas rezervātā

Apmeklētāju dienas Teiču dabas rezervātā

Madonas novada zaļā bagātība! Teiču un Krustkalnu dabas rezervāts. Interesenti tos apskatīt un iepazīt var tikai apmeklētāju dienās.

Madonas TIC

Lielais Latgaļu tirgus Ludzas pilskalnā

Lielais Latgaļu tirgus Ludzas pilskalnā

Aicinām uz Lielo Latgaļu tirgu, kas notiks Ludzā 20. jūnijā no plkst. 9.30 līdz 14.00 Ludzas pilskalnā.

Ludzas novada TIC

TOP PIEDĀVĀJUMS TURCIJĀ

TOP PIEDĀVĀJUMS TURCIJĀ

SEVEN SEAS HOTEL LIFE 5* - rada ideālus apstākļus neaizmirstamam atvaļinājumam Vidusjūras piekrastē. ✈ 13-07-26 uz 7 naktīm

EUR 1495 | Atlantic Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -