Karjeras nedēļā piedalīties orientēšanās spēlē «Ar jaunākām tehnoloģijām izzini Daugavpili»

Karjeras nedēļā piedalīties or

Foto: Visitdaugavpils.lv | Visitdaugavpils.lv | 2021.10.14

No 11. līdz 15.oktobrim Latvijas pilsētās, tai skaitā Daugavpilī, jau devīto gadu norisinās Karjeras nedēļa. Šogad Karjeras nedēļa ar saukli “IKT tavai karjerai” veltīta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares iepazīšanai, apzinoties to aktualitāti un pielietojumu sadzīvē.

Šogad Karjeras nedēļas pasākumos, piedāvājot interesantu aktivitāti – orientēšanās spēli "Ar jaunākām tehnoloģijām izzini Daugavpili", iesaistījies arī Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras Daugavpils Tūrisma informācijas centrs. Orientēšanās spēlē "Ar jaunākām tehnoloģijām izzini Daugavpili" var piedalīties no 13. līdz 15. oktobrim un tās laikā skolēni ir aicināti uzzināt par vēsturi, sakrālo mantojumu un kultūrvēsturiskiem objektiem Daugavpilī, kā arī izzināt, kā digitālie rīki jeb QR kodi tiek izmantoti tūrisma nozarē.

QR kods ir divmensiju svītrkods, ko izmanto, lai informāciju “pārnestu” jaunākās paaudzes mobilajos telefonos vai citās mobilajās ierīcēs. QR kodus plaši izmanto ražošanas, tirdzniecības un tūrisma nozarē, lai ātri nodotu informāciju patērētājam jeb klientam. Tūrismā QR kodus izmanto uz informācijas stendiem, lai sniegtu plašāku informāciju par tūrisma objektiem, tūrisma kartēs un ceļvežos, lai ceļotājs nonāk tūrisma vietnē, vai, piemēram, QR kodu izmanto, lai mudināt tūristus atstāt “Like” uzņēmuma Facebook lapā. Pie tam, ar QR koda palīdzību var pastāstīt par naktsmītnes vai ēdināšanas uzņēmuma atrašanās vietu. Tas ļauj papildināt ierasto tūrisma informācijas materiālu klāstu - drukātās kartes, ceļvežus u.c.ar mūsdienīgiem uzziņas avotiem.

Lai piedalītos spēlē "Ar jaunākām tehnoloģijām izzini Daugavpili", Daugavpils Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 22A ir jāsaņem karte, kurā ir atzīmētas apskates vietas Daugavpilī. Spēles dalībniekiem uzdevums ir atrast kartē atzīmētajā vietā QR kodu, nolasīt to ar mobilā telefona palīdzību un sniegt atbildi uz jautājumu uzdevumu lapā (kartes otrajā pusē). Nolasot QR kodu mobilajā ierīcē būs pieejams uzdevums jeb jautājums par Daugavpili.

Spēlē var piedalīties dažāda vecuma skolēni un tā ir sadalīta 2 līmeņos (1. – 8. kl. /9.-12.kl.). Spēles ilgums ir aptuveni 40 minūtes. Lai piedalītos spēlē ir nepieciešams viedtālrunis un interneta pieslēgums. Skolēni var iziet maršrutu ar kājām un paši izvēlēties objektu secību. Kartes ar atbildēm ir jāiesniedz Daugavpils Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 22A. Tās komandas, kuras sniegs atbildes uz visiem jautājumiem pareizi, saņems veicināšanas balvas.

Pasākums tiek rīkots atbilstoši šobrīd spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem. Sabiedrības informēšanas nolūkos pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana.

Avots: Visitdaugavpils.lv

TN - 3433
Baudi mākslas maršrutu Gulbenē!

Baudi mākslas maršrutu Gulbenē!

Esi aicināts doties pastaigā pa Gulbeni, lai baudītu virtuālu mākslas ceļojumu pilsētas ielās!

Gulbenes novada TIC

Pārcelta Cēsu novada restorānu nedēļa

Pārcelta Cēsu novada restorānu nedēļa

Ievērojot valdības noteiktos ierobežojumus vīrusa izplatības samazināšanai, Cēsu novada restorānu nedēļas norises datumi tiek pārcelti.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Idejas skolēnu brīvdienām Gulbenes novadā!

Idejas skolēnu brīvdienām Gulbenes novadā!

Lai skolēnu brīvdienas ir aizraujošas – baudiet, izziniet, atklājiet, ceļojiet pa GUlbenes novadu!

Gulbenes novada TIC

Izstāde

Izstāde "Gobelēns" Valmierā

No 2. oktobra līdz 20. novembrim Valmieras muzeja Izstāžu namā būs apskatāma Latvijas tekstilmākslinieku darbu izstāde “Gobelēns”, kuras atklāšana notiks 1. oktobrī plkst. 16.00.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Baltic Beach Hotel - Deluxe atpūta

Baltic Beach Hotel - Deluxe atpūta

1 nakts 2 personām Deluxe numurā, brokstis, 1 spa programma pēc izvēles.

EUR 209 | Estravel Latvia

Jūrmala Hotel Spa - romantiskā bēgšana

Jūrmala Hotel Spa - romantiskā bēgšana

1 nakts uzlabotajā vai Luksus numurā 2 personām, brokastis un romantisks cienasts

EUR 188 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv