Jānis Pēteris Bērziņš | 2021.10.14
Jau septembrī ASV paziņoja, ka ļaus ieceļot valstī pilnībā vakcinētiem ceļotājiem, kuri ieradīsies ar lidmašīnu, bet 12. oktobrī nāca klajā ar vēsti, ka atvērtas tiks arī sauszemes robežas.
Jau novembrī valstī varēs ierasties ceļotāji, kuri šķērsos sauszemes robežu no Meksikas vai Kanādas, lai ierastos kā tūristi vai apciemot ģimenes locekļus.

A tour of the region, enjoying dishes prepared especially for this event in homes, farms and other places in Sigulda region
Siguldas novada TIC
Šādas izmaiņas ļaus pirmo reizi kopš 2020. gada marta ierasties ASV, šķērsojot sauszemes robežas, un mērķis varēs būt arī nebūtisks.
Lai gan vēl precīzs datums nav nosaukts, kad jaunā kārtība stāsies spēkā, plānots, ka tas notiks brīdī, kad tiks ļauts ASV ierasties arī pilnībā vakcinētajiem tūristiem ar lidmašīnu.


“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

No 1. jūnija līdz 31. oktobrim norisinās Valmieras novada Tūrisma akcija. Piedalies un laimē galveno balvu - Ērenpreiss velosipēdu!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad norisināsies no 7. līdz 9. augustam. Biļetes uz festivālu pieejamas valmierasfestivals.lv.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Izklaidējošs un izzinošs 35 minūšu ceļojums pa Vecliepāju ar vilcieniņu audio-vizuālā gida pavadībā ar Liepājas vēstures akcentu.
Liepājas reģiona TIB

A tour of the region, enjoying dishes prepared especially for this event in homes, farms and other places in Sigulda region
Siguldas novada TIC

Maiami – Nassau – Ocean Cay MSC jūras rezervāts – Maiami // 3 naktis ar MSC Seaside
EUR 174 | CRUISEcentre

Lai iepriecinātu gan novada iedzīvotājus, gan viesus, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs sagatavojis īpašas pastkartes.
Smiltenes TIC

No 26.05.: Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programma // VASARA gaida JŪS!
EUR 449 | Estravel Latvia

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
EUR 930 | Estravel Latvia

Gudrie rezervē laikus! Labākie kūrorti, ieplānots atvaļoinājums, izmantotas iespējas! Sākot no 3 naktīm, aviobiļetes un viesnīcas
EUR 549 | Estravel Latvia

Piedāvājam grupām iepazīt Liepāju un Karostu gida pavadībā.
Liepājas reģiona TIB
.jpg)
Aicinām 23. jūnijā no plkst. 20.00 līdz rīta gaismai uz maģisku Jāņu nakti Višķos, gleznainā Luknas ezera krastā!
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, transfēri: lidosta-viesnīca-lidosta, 3 izvēlētajā naktis viesnīcā, brokastis
EUR 515 | Estravel Latvia

Ekskursijas laikā gida pavadībā ielūkosieties kā Lielajā zālē, tā arī citās koncertu un mākslas telpās, kur ikdienā uzturas ap 400 esošo un topošie mūziķi.
Liepājas reģiona TIB