ES un Krievija vilcinās ar dokumentu atzīšanu un kavē tūrisma atsākšanos

Jānis Pēteris Bērziņš | 2021.10.14

Krievijas valdība vēl joprojām nedod zaļo gaismu iebraukšanai valstī ceļotājiem no Eiropas un vilcinās ar Eiropas vakcinācijas sertifikāta atzīšanu. Tiesa gan, tāda pati reakcija ir arī Eiropas Savienībai, kas neatzīst Krievijas vakcinācijas sertifikātus, jo, kā zināms, šajā valstī lielais vairums vakcinējušies ar “Sputnik V”, kuru vēl joprojām nav apstiprinājusi Pasaules Veselības organizācija.

Šobrīd šāda vilcināšanās izskatās pēc politikās spēlītes un gumijas stiepšanas, kas pamatīgi apgrūtina dzīvi tiem, kuriem arī darījumu braucienu dēļ vai ģimenes apstākļu dēļ ir bieži jāceļo starp Eiropu un Krieviju.

Tiesa gan Pasaules Veselības organizācija paudusi, ka “Sputnik V” teju teju tikšot apstiprināts, un tas varētu notikt jau 2021. gada oktobra beigās.

Eiropas Savienība jau pirms diviem mēnešiem aicinājusi Maskavu atzīt ES vakcinācijas sertifikātu.

Šobrīd Krievijas ražoto vakcīnu “Sputnik V” atzīst 73 pasaules valstis, tostarp Albānija, Argentīna, Armēnija, Bahreina, Baltkrievija, Bangladeša, Brazīlija, Ungārija, Indija, Irāna, Ziemeļmaķedonija, Sanmarino, Slovākija, Kipra, Ēģipte, Meksika, Grieķija Turcija un Apvienotie Arābu Emirāti.

Avots: BalticTravelnews.com/Tourprom.ru



X Pasaules koklētāju nometnes koncerts

X Pasaules koklētāju nometnes koncerts

X Pasaules koklētāju nometnes dalībnieki aicina uz noslēguma koncertu 16. augustā plkst. 15:00 Rubenes baznīcā

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Aviobiļešu izpārdošana. Pēdējās vietas

Aviobiļešu izpārdošana. Pēdējās vietas

Atpūtas galamērķi - aktuālā informācija tiek atjaunināta // Estravel Latvia parūpēsies arī par viesnīcām, transfēriem un citiem nepieciešamajiem pakalpojumiem

EUR 132 | Estravel Latvia

Piesakies ekskursijai un atklāj Rēzekni!

Piesakies ekskursijai un atklāj Rēzekni!

Ja neesi pieteicis ekskursiju, tad nesaki, ka tiešām pazīsti Rēzekni :) Tāpēc tev ir iespēja - zvani, raksti mums un lecam piedzīvojumos kopā - Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Ģimenes atpūta Otepē

Ģimenes atpūta Otepē

2 naktis 2 pieaugušajiem un 2 bērniem līdz 17 g.v. - nakšņošana un atpūtas piedāvājums

EUR 419 | Estravel Latvia

Viesu māja “Manturi”

Viesu māja “Manturi”

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Koncerts

Koncerts "Zem Parīzes debesīm" Jērcēnmuižā

30. jūlijā plkst. 19.00 Jērcēnmuižā ielūdzam uz ļoti īpašu un skaistu opermūzikas, franču šansonu un skaistāko Francijas dziesmu koncertu “Zem Parīzes debesīm”.

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Itālija ! Cena sākot no 469 eur!

Itālija ! Cena sākot no 469 eur!

Itālija ir kaut kas vairāk nekā tikai pica, pasta un saldējums! Iespaidīgi kalni, vēl iespaidīgākas pludmales, pasaulslaveni muzeji un arhitektūras šedevri.

EUR 469 | Itaka Latvia

Atpūtas vieta “Višķezers”

Atpūtas vieta “Višķezers”

Atrodas Višķu ezera krastā un piedāvā atpūtas iespējas: nakšņošana, banketu zāle, pirts, telšu un ugunskura vietas, labiekārtota pludmale.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Brokastu komplekts, lai pamostos!

Brokastu komplekts, lai pamostos!

Brokastu komplekts tiem, kuri meklē motivāciju, lai pamostos.🙂‍↕️ OluLū šķēle + karstais dzēriens= 3.99 Eur. 🥚🍕

Pica Lulū

Bulgārija! Cena sākot no 549 eur!

Bulgārija! Cena sākot no 549 eur!

Saules un jūras mīļotāji šeit atradīs kilometru garas zeltaino smilšu pludmales.Gardēži novērtēs vietējo virtuvi, kuras pamatā ir vienkāršas sastāvdaļas.

EUR 549 | Itaka Latvia

Sandals Ochi. Jamaika

Sandals Ochi. Jamaika

Tikai pieaugušajiem // transfēri, 7 naktis Viss iekļauts Sandals kūrortā, pilna pansija, plašs aktivitāšu klāsts, izklaides programma

EUR 1725 | Estravel Latvia

Star of the Seas - Karību jūra

Star of the Seas - Karību jūra

🌴 Izbraukšana no Portkanaveralas, Florida, ASV | 7 naktis uz kuģa 🚢 Royal Caribbean kuģis “Star of the Seas” 💰 Cena no 1126 € / pers. 🌍 Maršruts: Portkanave

EUR 1126 | CRUISEcentre

Viesu māja “Jūras ērglis”

Viesu māja “Jūras ērglis”

Viesu māja “Jūras ērglis” piedāvā atpūsties priežu meža parka zonā Riču ezera krastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vasara Rēzeknē - atbrauc ciemos!

Vasara Rēzeknē - atbrauc ciemos!

Rēzekne ir īstais galamērķis, lai baudītu ģimenisku atpūtu, piedzīvotu izslavēto latgaliešu viesmīlību, kulturālu baudījumu un piedalītos sportiskās izklaidēs!

Rēzeknes pilsētas TIC

Brīvdienu māja “Vīrogna”

Brīvdienu māja “Vīrogna”

Brīvdienu māja “Vīrogna” piedāvā naktsmītnes patīkamā lauku vidē, pirti ar svinību telpu, telšu vietas, ugunskura vietu, sporta laukumu, iespēju makšķerēt.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Melnkalne! Cena sākot no 509 eur!

Melnkalne! Cena sākot no 509 eur!

Melnkalne ir slavena ar savām iespaidīgajām dabas ainavām. Šajā valstī slejas augsti kalni, kurus apskalo jūra, dzidri ezeri, kā arī mierīgai atpūtai piemērotas

EUR 509 | Itaka Latvia

Kipra! Cena sākot no 409 eur!

Kipra! Cena sākot no 409 eur!

Kipras vizītkarte - saules apspīdētās un smilšu pludmales.Senās pilsētas, viduslaiku pilis, arheoloģiskās vietas, izsmalcināti vīni un skaistas pludmales.

EUR 409 | Itaka Latvia

KAUKĀZA PĒRLES: ARMĒNIJA UN GRUZIJA

KAUKĀZA PĒRLES: ARMĒNIJA UN GRUZIJA

Divas valstis, divi koši kaimiņi, viens ceļš, daudzas garšas un stāsti!!!

EUR 1100 | AL SVETS

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

RIU Turquoise Mauritius

RIU Turquoise Mauritius

Nesen pilnībā atjaunotā viesnīca ir lieliska izvēle ģimenes atpūtai gleznainajās Le Morne pludmalēs.

EUR 2185 | Atlantic Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -