Visitdaugavpils.lv | 2021.10.19
Ārkārtējās situācijas laikā Daugavpils Tūrisma informācijas centrā klientus klātienē apkalpos tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Centrā vienlaicīgi drīkst atrasties 2 cilvēki un maksimālais uzturēšanās laiks telpā ir 15 minūtes. Telpā drīkst ienākt tikai ar sejas masku.
Klientiem, kuri nevar uzrādīt derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, visi pakalpojumi un konsultācijas tiks nodrošinātas attālināti. Aicinām zvanīt pa tālruni +371 65422818, +371 26444810 vai rakstīt e-pastu uz: turisms@daugavpils.lv.
Atgādinām, ka ar Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojumu Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” visā Latvijas valsts teritorijā, sākot ar 2021. gada 11. oktobri līdz 2022. gada 11. janvārim, ir izsludināta ārkārtējā situācija ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā un ir noteikta virkne pasākumu, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību.

Maršruts „Liepāja – kā pa notīm!” ir vienkāršākais veids, kā apskatīt Liepāju un iepazīt ievērojamākās vēstures, kultūras un arhitektūras vērtības.
Liepājas reģiona TIB

14. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā smagās mūzikas vakars ar vietējām grupām – “Hope Dies Last”, “Ilonas Maska” un “as.always”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Šovasar koncertzāles GORS jumta terase atkal pārtaps par īpašu brīvdabas kino vietu, kur satiekas filmas un ēdiens.
Rēzeknes pilsētas TIC

⭐Ziema tik pat karsta kā vasara! Rezervē savu ziemas atvaļinājumu līdz 4.augustam un izmanto -50EUR atlaidi rezervācijai
Coral Travel Latvia

Atklāj 7 aktīvās atpūtas vietas Bauskas novadā – velo noma, kvadriciklu izbraucieni, autotrase un citi piedzīvojumi visai ģimenei.
Bauskas TIC

Kad kūrorta ritms pieklust, Jūrmala atklājas citādi – ar dramatiskiem dabas skatiem, nesteidzīgām maltītēm, mākslu, SPA un izklaidēm zem jumta.
Jūrmalas TIC

Atgriežoties mājās pēc šīs programmas, arī turpmāk vēlēsieties gatavot un ēst veselīgāk, neatteikties no vingrošanas un turpināt jaunos dzīvesveida paradumus.
EUR 378 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Izbaudi aktīvu atpūtu Bauskas novadā – pastaigu takas, parkus, diskgolfu, velo maršrutus, laivu braucienus un citas aktivitātes dabā visos gadalaikos.
Bauskas TIC

Ziedu paklāju festivālam, kas no 31. jūlija līdz 2. augustam Ventspils Pilsētas svētku laikā norisināsies Reņķa dārzā, pieteikušies 22 dalībnieki.
Ventspils TIC

No 10. jūnija līdz 29. augustam Valmieras novada iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties orientēšanās spēlē “Priekšmetu piedzīvojumi ceļos”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Augustā ar jaunu sparu atgriežas iemīļotās Mājas kafejnīcu dienas. Viesi varēs izbaudīt gan sen nesajustas bērnības garšas, gan ļauties jaunu ēdienu vilinājumam
Cēsu TIC

15. augustā plkst. 18.00 VBO MC Strenču Chapter un Strenču Kultūras centrs aicina uz moto parādi. Pulcēšanās no 17.30 pie dzelzceļa stacijas
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 1. jūnija līdz 31. oktobrim norisinās “Piļu un muižu apceļošanas festivāls 2026“, aicinot viesoties arī Valmiermuižā, Sēļu un Naukšēnu muižās un Jērcēnmuižā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jūrmalas izstāžu zālēs un brīvdabas telpās skatāma plaša vasaras programma – laikmetīgā māksla, fotogrāfija, vēsture, arhitektūra un personību stāsti Jūrmalā.
Jūrmalas TIC

8.augustā plkst. 14.00 aicinām doties nesteidzīgā pastaigā gida vadībā pa Burtnieku muižas parku! Sākums plkst. 14.00 pie Burtnieku muižas parka Sudraba vārtiem
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vasara Burtniekos nav iedomājama bez Burtnieka ezera svētkiem! 8. augustā Burtnieki aicina uz dienu, kas piepildīta dažādām aktivitātēm.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Šī gada festivāls būs īpašs, jo pirmo reizi vairāk nekā divdesmit gadu ilgajā festivāla vēsturē ziedu paklāji tiks veidoti vertikāli, nevis uz zemes.
Ventspils TIC

Atklāj ūdensaktivitātes Jūrmalā – SUP, kajakus, laivas, jahtas, veikbordu, niršanu, purva maršrutus un ūdenspriekus visai ģimenei.
Jūrmalas TIC

Miers, siltums un pieskāriens dabai – Māla pirts ir īpaša pieredze Gaujas Nacionālā parka sirdī
EnterGauja