Latvijas iedzīvotāji naski uz ziemas prieku baudīšanu ārzemēs

Latvijas iedzīvotāji naski uz

Foto: Pixabay.com | Ludmila Glazunova | 2021.11.25

2020./2021. gada ziemas sezonā pandēmijas dēļ daudziem nācās atteikties no ziemas prieku baudīšanas – daudzi populārākie Eiropas slēpošanas kūrorti bija slēgti un slēpotājiem nepieejami. Šogad situācija ir mainījusies uz labo pusi, un pieprasījums pēc slēpošanas tūrēm ir.

“Tā kā pagājušajā gadā kalnu atpūtu mums diemžēl nācās izlaist, šogad pieprasījums ir ļoti labs. Arī kūrorti gaida ceļotājus. Iepriekšējā gada kluso miera periodu tie nav pavadījuši rokas klēpī salikuši, bet gluži pretēji - ir ļoti domāts par ceļotāju drošību, pielāgojoties jaunajiem apstākļiem,” Travelnews.lv atklāj tūroperatora “Novatours” pārdošanas nodaļas vadītāja Sanda Roze.

Viņa pastāstīja, ka “Novatours” slēpošanas braucienu pārdošanu sāka jau vasaras nogalē, piedāvājot ceļotājiem tūres uz Itālijas un Francijas populārākajiem kūrortiem. “Janvārī mēs dosimies uz Ženēvu, bet no 8. janvāra līdz pat martam reizi nedēļā tiks organizēti lidojumi uz Bergamo lidostu. No abām lidostām ir ērta piekļuve labākajiem Alpu kūrortiem,” atklāja Sanda Roze.

Viņa zināja stāstīt, ka kūrortos ir ieviesta virkne drošības protokolu un prasību, tomēr it nekas no tā nav atpūtu traucējošs. Atpūtniekiem ir pieejami dažādi pacēlāji, kā arī dažādas izklaides un aktivitāšu iespējas.

“Jau kopš ceļošanas atsākšanas, mēs redzam, ka ceļotāji ir pielāgojušies jaunajiem ceļošanas apstākļiem, drošības noteikumi nebiedē un tiek rūpīgi ievēroti.

Rūpējoties par savu klientu drošību un mieru, esam ieviesuši divus jaunus papildpakalpojumus “COVID PAUZE” un “PAŠIZOLĀCIJAS PAUZE”, kas abi sniedz iespēju vienu reizi mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu, ja pirms brīvdienām tiek apstiprināta saslimšana ar COVID-19 vīrusu vai Latvijas Republikas pilnvarotās iestādes ir noteikušas mūsu klientam ievērot pašizolāciju periodā, kas ietver ceļojuma sākuma datumu. Par abiem pakalpojumiem esam saņēmuši atzinību no klientiem, tie tiek izmantoti,” atklāja Sanda Roze.

Avots: BalticTravelnews.com

11.12. muzikāla pasaka ģimenēm

11.12. muzikāla pasaka ģimenēm

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” 11. decembrī plkst. 12.00 aicina iepazīt muzikālo pasaku “Pēterītis un vilks”.

Liepājas reģiona TIB

Hedon Spa & Hotel, Pērnava

Hedon Spa & Hotel, Pērnava

2 naktis 2 personām, spa programma, dzirkstošais vīns, brokastis un vakariņas

EUR 406 | Estravel Latvia

Turkish Airlines aviobiļešu akcija

Turkish Airlines aviobiļešu akcija

Dažādi galamērķi. Biļetes nopērkamas caur biroju vai Online sistēmā

EUR 239 | SKY24.LV

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv