Ludmila Glazunova | 2021.11.26
Itālijas valdība 2021. gada 24. novembrī apstiprinājusi noteikumus, kas paredz stingrākus ierobežojumus, lai mazinātu saslimstību ar Covid-19.
Noteikumi paredz, ka ar 2021. gada 6. decembri, lai, piemēram, apmeklētu restorānus vai bārus būs nepieciešams uzrādīt sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai pārslimošanas faktu.
Tāpat sertifikāts būs jāuzrāda sabiedriskajā transportā un viesnīcās. Sertifikāta derīguma termiņš samazināts no 12 mēnešiem uz deviņiem.
No 15. decembra veselības aprūpes darbiniekiem, policistiem, skolotājiem, glābšanas dienesta darbiniekiem un karavīriem būs obligāti jābūt potētiem pret Covid-19. Veselības aprūpes darbiniekiem, kas vakcinējās 2021. gada pavasarī, būs nepieciešams veikt balstvakcīnu.
Jaunie noteikumi būs spēkā līdz 15. janvārim visā valstī, bet pēc tam tikai slimības vairāk skartajos reģionos.


A tour of the region, enjoying dishes prepared especially for this event in homes, farms and other places in Sigulda region
Siguldas novada TIC

Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, brokastis // Plānojiet laiku un atpūtu pēc saviem ieskatiem
EUR 519 | Estravel Latvia

Gudrie rezervē laikus! Labākie kūrorti, ieplānots atvaļoinājums, izmantotas iespējas! Sākot no 3 naktīm, aviobiļetes un viesnīcas
EUR 549 | Estravel Latvia

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
EUR 930 | Estravel Latvia

Smiltenes pilsētas svētki šogad notiks no 16. līdz 19. jūlijam, svētku moto "Salido Smiltenē!"
Smiltenes TIC

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Pastaigu ekskursija "Tiksimies Rožu laukumā!", katru dienu plst. 12:00 dod iespēju kopā ar zinošu gidu atklāt Liepājas noslēpumus.
Liepājas reģiona TIB

SEVEN SEAS HOTEL LIFE 5* - rada ideālus apstākļus neaizmirstamam atvaļinājumam Vidusjūras piekrastē. ✈ 13-07-26 uz 7 naktīm
EUR 1495 | Atlantic Travel

No jūnija līdz augustam divreiz mēnesī Smiltenes novada iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja ceturtdienas vakaros izceļot pasauli caur mūziku.
Smiltenes TIC

Sestdien, 18.jūlijā no plkst. 14.00-02.00 ieplāno vērienīgāko etnomūzikas notikumu Latvijā, Valmiermuižā! Info - https://www.etnovalmiermuiza.lv/
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Plašs operatoru pēdējā brīža piedāvājums atpūtai Turcijas kūrortos! Pēdējās vietas par izpārdošanas cenām vai rūpīgi plānota atpūta?
EUR 259 | Estravel Latvia

Maiami – Nassau – Ocean Cay MSC jūras rezervāts – Maiami // 3 naktis ar MSC Seaside
EUR 174 | CRUISEcentre

MARVIDA FAMILY ECO 5* Ultra viss iekļauts 13-07-2026 uz 7 naktīm
EUR 1245 | Atlantic Travel

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

No Marseļas, 3 naktis uz kuģa MSC Orchestra // no 193 € / personai / Marseļa – Taragona - Valensija
EUR 193 | CRUISEcentre

Rezervējiet atvaļinājumu laikus un izbaudiet pēc savas patikas // aviobiļetes, transfēri, viesnīcās Itālijas labākajos slēpošanas kūrortos
EUR 1399 | Estravel Latvia

Izdedvīgāki avansa iemaksas nosacījumi līdz 30.06. // garantēta pasākuma norise, finansiāls izdevīgums un efektīvāka plānošana
EUR 50 | Estravel Latvia

Viesu māja “WoodStay” atrodas starp augošām priedēm un bērziem, tikai 10-15 minūšu brauciena attālumā no Daugavpils pilsētas centra.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa