Ludmila Glazunova | 2021.12.07
Šonedēļ, kas sākas 2021. gada 6. decembrī, no Starptautiskās lidostas “Rīga” var aizlidot uz 77 galamērķiem, Travelnews.lv informē lidostas Komunikācijas vienības Komunikācijas projektu vadītāja Ilze Salna.
Galamērķu skaits paliek nemainīgs, ja salīdzina ar iepriekšējām nedēļām. Šonedēļ plānoti 413 izlidojošie pasažieru reisi.
“Pēc pagājušās nedēļas sniegputeņa, kad lidostas skrejceļš tika uz laiku slēgts, lidosta ir atgriezusies pie parastā darba režīma, skrejceļš strādā pilnā kapacitātē un lidojumi notiek pēc saraksta,” norāda Ilze Salna.

Ventspils Piejūras kempingā aktīvā tūrisma sezona rit pilnā sparā – priežu ieskauto teritoriju atpūtai izvēlējušies gan viesi no Latvijas, gan ārvalstīm!
Ventspils TIC

Jūrmalas izstāžu zālēs un brīvdabas telpās skatāma plaša vasaras programma – laikmetīgā māksla, fotogrāfija, vēsture, arhitektūra un personību stāsti Jūrmalā.
Jūrmalas TIC

⭐Ziema tik pat karsta kā vasara! Rezervē savu ziemas atvaļinājumu līdz 4.augustam un izmanto -50EUR atlaidi rezervācijai
Coral Travel Latvia

No 31. jūlija līdz 1. augustam ziemeļvidzemes pērle Rūjiena aicina uz pilsētas svētkiem! Svētku tirdziņš 1. augustā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kad kūrorta ritms pieklust, Jūrmala atklājas citādi – ar dramatiskiem dabas skatiem, nesteidzīgām maltītēm, mākslu, SPA un izklaidēm zem jumta.
Jūrmalas TIC

Svētdien, 26. jūlijā plkst. 11.00 Jāņa Daliņa stadionā norisināsies tradicionālais Valmieras dzimšanas dienas svētku rogainings.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspilī dārdēs vairāk nekā tūkstoš zirgspēki – “LuckyBet Dragreisa Festivāla’’ ietvaros, kas norisināsies Pilsētas svētku laikā no 31. jūlija līdz 2. augustam
Ventspils TIC

Slutišķu gravu taka Naujenes pagastā kļuvusi vēl interesantāka apmeklētājiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vai plānojat brīvdienas kopā ar mazuļiem, skolēniem vai pusaudžiem? Bauskas novads ir ģimenēm draudzīga vieta!
Bauskas TIC

Miers, siltums un pieskāriens dabai – Māla pirts ir īpaša pieredze Gaujas Nacionālā parka sirdī
EnterGauja

22.07.2026 - 25.07.2026 Valmieras 743. dzimšanas dienā piedzīvosim arī svētkus Gaujas kreisajā krastā. Tiekamies Krāču kakta svētkos no 22. līdz 25. jūlijam
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jūrmala aicina piknikā – pie dabas takām, Lielupes, ezeriem un jūras. Atklāj brīvi pieejamas un rezervējamas piknika vietas nesteidzīgai atpūtai.
Jūrmalas TIC

No 31. jūlija līdz 2. augustam Ventspils lidostā, pilsētas svētku ietvaros, norisināsies viens no šīs vasaras skaļākajiem pasākumiem.
Ventspils TIC

Sestdien, 25. jūlijā, no plkst. 16.00 līdz 18.00 Alūksnes Bānīša stacijā līdzās vēsturiskajam graudu elevatoram- seno. spēkratu brauciens "Retromance'
Alūksnes TIC

No 24. līdz 26. jūlijam Ventspils jau četrpadsmito reizi kļūs par Baltijas aktīvākās nedēļas nogales galvaspilsētu.
Ventspils TIC

Vasara Burtniekos nav iedomājama bez Burtnieka ezera svētkiem! 8. augustā Burtnieki aicina uz dienu, kas piepildīta dažādām aktivitātēm.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atklāj visas Mājas kafejnīcu dienu pieturas, ēdienkartes un rezervē savu gardēžu maršrutu!
Bauskas TIC

Daugavas muzeja brīvdabas parkā 24. jūlijā plkst. 20.00 notiks īpašs vasaras vakara koncerts ar grupu “Zāle”.
Salaspils novada TIC

1. un 2. augustā Valmieras novadā jau sesto reizi norisināsies Mājas kafejnīcu dienas, kurās apmeklētāji varēs izbaudīt 20 dažādu mājas kafejnīcu piedāvājumu.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde