Ziemassvētki Ventspils muzejā

Gada nogale ir svētku rosības pilna. Rosās rūķi, rosās bērni un pieaugušie, top dāvanas un dekorācijas, smaržo piparkūkas un gaisā virmo visu pārņemoša svētku sajūta.

Uz svētku kņadu un piedzīvojumiem aicina Ventspils muzejs - Nikolaja diena pilī, eglītes rotāšana H.Dorbes muzejā, svētku ceļojums un kopīga pasaku stāstīšana Amatu mājā, Ventspils muzeja muzejpedagogi ierauj svētku virpulī piedāvātajās tiešsaistes nodarbībās. Amatu mājas Mazā Komediantu skolā saimnieko skolmeistare Elfiņome. Un svētku noslēgumā - Mazbānīša Ziemassvētki.

Visu decembri Ventspils muzeja muzejpedagogi aicina uz savām tiešsaistes svētku nodarbībām - Ziemassvētku spēli "Punktu pie punkta nekrāsi, pie sniegavīra netiksi" un muzejpedagoģiskām programmām „Dāvana pils eglei" un „Dzejolis pie eglītes". Ventspils muzejs Amatu mājas Mazajā Komediantu skolā jauna apmācību programma: skolmeistare Elfiņome sagatavo ģimenes īstai Ziemassvētku sagaidīšanai!

Piektdien, 17.decembrī 11.00 - 14.00 Herberta Dorbes muzeja „Senču putekļi" eglītes rotāšana Dorbes dārzā. Viesi aicināti rotāt Dorbes muzeja eglīti ar saviem mīļākajiem latviešu alfabēta burtiem un izbaudīt Ziemassvētku sajūtu. Nāc ar savu burtiņu vai uzmeistaro burtiņu uz vietas. Ieeja bez maksas, iepriekš piesakoties pa tālr.: 29999653.

No 11.-23.decembrim plkst. 10.00 -15.00 Amatu mājā būs iespēja doties svētku ceļojumā, īpaši pārsteigumi sestdienās. Ieeja ar muzeja ieejas biļetēm. Amatu māja ir slēgta svētdienās un pirmdienās.

Sestdien, 25.decembrī,  plkst. 13.00 iestudējums "Ziemas pasaka" Amatu mājas pagalmā. Īpaši lūgtas ģimenes ar bērniem. Piedalās ceļojošais cirks „Beztemata". Cirka mākslinieki kopā ar skatītājiem izspēlēs trīs Margaritas Stārastes Ziemassvētku pasakas - „Kāpēc sniegs vizuļo", „Svētku nakts virtuvē", „Baltā trusīša Ziemassvētki". Starplaikos notiks Ziemassvētku pārbaudījumi spēkam, prātam, roku veiklībai un čaklumam: loterija, atrakcijas, rotaļas, sadziedāšanās. Ieeja bez maksas, iepriekš piesakoties pa tālr. 29423646

Sestdien, 25. decembrī, plkst.13.00-16.00 Mazbānīša Ziemassvētki Piejūras brīvdabas muzejā - pastaiga Piejūras brīvdabas muzeja teritorijā, izgreznotajā Laivu mājā un brauciens ar svētku gaismiņām rotāto Mazbānīti. Ventspils muzeja struktūrvienības darbojas drošajā - zaļajā režīmā.

Avots: Visitventspils.com

celojumubode - 3632
Maršruts

Maršruts "Iepazīsti Bausku!"

Ko darīt un apskatīt Bauskā, ja Tev ir divas un vairāk stundas laika? Ieskaties!

Bauskas TIC

"Starts vasarai" Viļakā

"Starts vasarai" Viļakā

Balvu TIC

Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis

Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis

Režisore, skatuves dīva Rēzija Kalniņa un virtuozais ģitārists Kaspars Zemītis satiekas mūzikas un dzejas programmā “Brīdis pēc vakariņām”.

EUR 25 | ATTA Centre

Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē

Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē

28. maijā Aizkrauklē norisināsies ūdens tūrisma sezonas atklāšanas pasākums – “Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022” Ar šo atklāsim laivošanas sezonu!

Aizkraukles novada TIC

"Carnival Youth" koncerts Balvos

"Carnival Youth" koncerts Balvos

Balvu TIC

Koknesē modina Samu un atklāj sezonu

Koknesē modina Samu un atklāj sezonu

Maija vidū Koknesē svin gadskārtējos Sama modināšanas svētkus. Daudziem rodas jautājums, kā var pamodināt dižo Daugavas iemītnieku, galveno svētku varoni?

Aizkraukles novada TIC

Piedāvājums skolēniem Bauskas novadā

Piedāvājums skolēniem Bauskas novadā

Idejas, kur doties ar klasi - piedzīvot, darboties, uzzināt, degustēt!

Bauskas TIC

Ilgtspējīgs tūrisms = jēgpilna ceļošana

Ilgtspējīgs tūrisms = jēgpilna ceļošana

ALTA prezidents Ēriks Lingebērziņš par jēgpilnu ceļošanu!

Biznesa augstskola Turība

Ceļo ar vilcienu uz Gulbeni!

Ceļo ar vilcienu uz Gulbeni!

Ikviens aicināts ceļot ar vilcienu no Rīgas uz Gulbeni un izmantot iespēju doties īpašā ekskursijā, viesojoties Gulbenes pilsētas un novada tūrisma objektus.

Gulbenes novada TIC

Iestartē vasaru ar velo un bānīti!

Iestartē vasaru ar velo un bānīti!

Velotūristi vasaras mēnešos aicināti apvienot velobraucienus ar izbraucienu ar Gulbenes-Alūksnes bānīti, izmantojot Bānīša īpašo velopiektdienu piedāvājumu.

Gulbenes novada TIC

Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!

Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!

Piedalies vērienīgākajā Latvijas - Lietuvas tūrisma akcijā! Apmeklē 16 objektus, izpildi uzdevumus, nofotografējies un pretendē uz lieliskām balvām!

Bauskas TIC

Valdis Atāls, Daina Briede & Oskars Burovs

Valdis Atāls, Daina Briede & Oskars Burovs

Koncerts sajūtā un vakara zvaigznēs - Kārķu meža dienu ieskaņai. Par garšas baudām rūpēsies Ēriks Dreibants.

EUR 0.00 | LaVita

Dzīvās džeza mūzikas vakari!

Dzīvās džeza mūzikas vakari!

Katru ceturtdienu no plkst. 20:00 – 22:00 gaidīsim ciemos ikvienu uz dzīvās džeza mūzikas vakariem viesnīcas Lobby bārā! Ieeja: bez maksas.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -