Gandrīz 100 km ar elektrību – jaunais Lexus Plug-in hibrīds NX 450h+ drīz būs Latvijā

Februāra sākumā gaidāmais jaunais Lexus NX ir pieejams pašuzlādes hibrīda un pirmo reizi arī Plug-in hibrīda versijā, kas pilsētas vidē ļauj nobraukt līdz 97 km. Degvielas ekonomija no 0,9 līdz 1,1 l/100 km un oficiālais CO2 izmešu līmenis 21–25 g/km ir labākie savā klasē. Turklāt uz šosejas ar elektrisko jaudu Lexus var sasniegt ātrumu līdz pat 135 km/h.

Šie rādītāji ir labākie luksusa vidēja izmēra SUV klasē, un tie ļauj virzīties tālāk un ilgāk, izmantojot nulles emisiju tīru elektrisko jaudu. Atšķirībā no konkurentiem jaunais Lexus pāriet pilnā pašuzlādes hibrīda režīmā, kad tā akumulators ir izlādējies. Tas gan nozīmē, ka pieaug degvielas patēriņš un tiek izdalītas lielākas emisijas, bet Lexus ir atklājis, ka šajā scenārijā konkurentu modeļos degvielas patēriņš ir vidēji par 23 līdz 30% lielāks nekā NX 450h+ modelim.

"Lexus tehnoloģiju sniegtās priekšrocības padara NX par pārliecinošu izvēli klientiem neatkarīgi no tā, vai viņi meklē Plug-in hibrīdu vai pašuzlādes hibrīdu. Taču tā ir tikai daļa no kopbildes: jaunais NX sniedz papildu ieguvumus – aizraujošu veiktspēju, drosmīgu dizainu un slaveno Lexus Takumi luksusa meistarību, atverot jaunu lappusi zīmola ceļā,” sacīja Lexus Baltic vadītājs Raigo Kaseorgs.

Uzlabota spēka piedziņa un efektīva veiktspēja

Atjaunināto Plug-in hibrīda elektrisko sistēmu apvieno ļoti efektīvs 2,5 litru Atkinsona cikla dzinējs ar elektromotoru-ģeneratoru un uzlādējamu litija jonu akumulatoru. Akumulatora jauda ir 18,1 kWh, kas ir vēl viens no savā klasē vadošajiem rādītājiem, un to var pilnībā uzlādēt aptuveni divarpus stundās, izmantojot 32A staciju un iebūvēto 6,6 kW lādētāju.

Šī uzlabotā spēka piedziņa papildina NX apvidus auto sniegtās iespējas: NX 450h+ standarta aprīkojumā ir energoefektīva e-Four visu riteņu piedziņa (AWD), kas vajadzības gadījumā izmanto papildu elektromotoru, lai vadītu aizmugurējo asi.

NX 450h+ sniegums ir tikai viens aspekts, kas iezīmē jaunā NX izaugsmes lēcienu efektīvas veiktspējas jomā. NX 350h, pašuzlādes modelim, arī veikti tehniski atjauninājumi, kas nodrošina vispusīgus uzlabojumus. Salīdzinot ar iepriekšējo NX 300h, jaunā ceturtās paaudzes sistēma ir par 24% jaudīgāka, ražojot 244 DIN ZS, kas palīdz samazināt jaunā modeļa paātrinājuma laiku no 0–100 km/h par 15% līdz 7,7 sekundēm.

Šis jaudas pieaugums degvielas ekonomiju un emisijas neietekmē. Oficiālo testu dati liecina par aptuveni 20% CO2 emisiju kritumu: tie ir no 135 g/km WLTP kombinētajā ciklā līdz 129 g/km priekšpiedziņas versijai ar degvielas patēriņu no 5,7 l/100 km (FWD modelis).

Avots: Foxconsulting.lv

celojumubode - 3632
Maršruts

Maršruts "Iepazīsti Bausku!"

Ko darīt un apskatīt Bauskā, ja Tev ir divas un vairāk stundas laika? Ieskaties!

Bauskas TIC

"Starts vasarai" Viļakā

"Starts vasarai" Viļakā

Balvu TIC

Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis

Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis

Režisore, skatuves dīva Rēzija Kalniņa un virtuozais ģitārists Kaspars Zemītis satiekas mūzikas un dzejas programmā “Brīdis pēc vakariņām”.

EUR 25 | ATTA Centre

Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē

Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē

28. maijā Aizkrauklē norisināsies ūdens tūrisma sezonas atklāšanas pasākums – “Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022” Ar šo atklāsim laivošanas sezonu!

Aizkraukles novada TIC

"Carnival Youth" koncerts Balvos

"Carnival Youth" koncerts Balvos

Balvu TIC

Koknesē modina Samu un atklāj sezonu

Koknesē modina Samu un atklāj sezonu

Maija vidū Koknesē svin gadskārtējos Sama modināšanas svētkus. Daudziem rodas jautājums, kā var pamodināt dižo Daugavas iemītnieku, galveno svētku varoni?

Aizkraukles novada TIC

Piedāvājums skolēniem Bauskas novadā

Piedāvājums skolēniem Bauskas novadā

Idejas, kur doties ar klasi - piedzīvot, darboties, uzzināt, degustēt!

Bauskas TIC

Ilgtspējīgs tūrisms = jēgpilna ceļošana

Ilgtspējīgs tūrisms = jēgpilna ceļošana

ALTA prezidents Ēriks Lingebērziņš par jēgpilnu ceļošanu!

Biznesa augstskola Turība

Ceļo ar vilcienu uz Gulbeni!

Ceļo ar vilcienu uz Gulbeni!

Ikviens aicināts ceļot ar vilcienu no Rīgas uz Gulbeni un izmantot iespēju doties īpašā ekskursijā, viesojoties Gulbenes pilsētas un novada tūrisma objektus.

Gulbenes novada TIC

Iestartē vasaru ar velo un bānīti!

Iestartē vasaru ar velo un bānīti!

Velotūristi vasaras mēnešos aicināti apvienot velobraucienus ar izbraucienu ar Gulbenes-Alūksnes bānīti, izmantojot Bānīša īpašo velopiektdienu piedāvājumu.

Gulbenes novada TIC

Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!

Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!

Piedalies vērienīgākajā Latvijas - Lietuvas tūrisma akcijā! Apmeklē 16 objektus, izpildi uzdevumus, nofotografējies un pretendē uz lieliskām balvām!

Bauskas TIC

Valdis Atāls, Daina Briede & Oskars Burovs

Valdis Atāls, Daina Briede & Oskars Burovs

Koncerts sajūtā un vakara zvaigznēs - Kārķu meža dienu ieskaņai. Par garšas baudām rūpēsies Ēriks Dreibants.

EUR 0.00 | LaVita

Dzīvās džeza mūzikas vakari!

Dzīvās džeza mūzikas vakari!

Katru ceturtdienu no plkst. 20:00 – 22:00 gaidīsim ciemos ikvienu uz dzīvās džeza mūzikas vakariem viesnīcas Lobby bārā! Ieeja: bez maksas.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -