Ludmila Glazunova | 2022.01.14
Starptautiskā tūrisma izstāde “Tourest”, kurai bija jānotiek Igaunijas galvaspilsētā Tallinā no 11. līdz 13. februārim, tiek pārcelta uz 2023. gada februāri.
Ņemot vērā Covid-19 izplatību un ierobežojumus, izstādes organizatoru uzskata, ka situācija nav atbilstoša, lai nodrošinātu maksimālu prieku gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem.

Ventavas pavasara gadatirgus Vārves pagastā notiks jau vienpadsmito reizi, un šogad tas norisināsies 23. maijā, sākums plkst. 12.
Ventspils TIC
“Tourest” ik gadu Igaunijā notika jau kopš 1991. gada. Taču pandēmijas dēļ tā tiek pārcelta jau otro gadu pēc kārtas.
Zināms, ka arī Somijas tūrisma izstāde “Matka 2022” tiek pārcelta par gadu.

Plašs operatoru pēdējā brīža piedāvājums atpūtai Turcijas kūrortos! Pēdējās vietas par izpārdošanas cenām vai rūpīgi plānota atpūta?
EUR 259 | Estravel Latvia

Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Original production of Giacomo Puccini's opera "Madama Butterfly" on an open-air stage. Sacred music concert, Gala concert
Siguldas novada TIC

Jauns ceļojums uz Kirgizstānu! Neskarta daba starp debesīm un zemi, krāsainas zaļas ainavas ar jurtām, nacionālā virtuve.
EUR 1480 | AL SVETS

Viesu māja “Jūras ērglis” piedāvā atpūsties priežu meža parka zonā Riču ezera krastā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Rubeņi” atrodas blakus dabas liegumam “Pilskalnes Siguldiņa”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Liepājā pirmos jūgendstila manierē ieturētos namus sāka būvēt 20. gs. sākumā. Kopumā mūsdienās apzinātas ap 70 jūgendstilam piederīgu ēku.
Liepājas reģiona TIB

Dodies Liepājas ielās un atklāj lielformāta mākslas darbus, kas grezno Liepājas ēku fasādes, gan pilsētas centrā, gan Karostas fortos!
Liepājas reģiona TIB

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

No 25. līdz 30. maijam aicinām apmeklēt Dikļu 590. gadadienas svinību pasākumus Valmieras novadā
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

23. un 24. maijā Liepāja aicina uz tradicionālajiem Līvas ciema svētkiem, Līvas tirgu un II Jauniešu Deju svētkiem
Liepājas reģiona TIB

No Hoišiminas. puspansija, viesnīcas, nats vilcieni, ekskursijas, transfēri tūres ietvaros, gidu/grupas padītāja pakalpojumi
EUR 561 | Estravel Latvia

Šī gada 22.jūnijā plkst. 18.30 Ilūkstes brīvdabas estrāde kļūs par vietu, kur satiksies latviešu iemīļotākās saulgriežu tradīcijas, teātris un īsta zaļumballe.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Līdz 26.05. - galamērķi Eiropā ASV un Āzijā // ceļošanas periods: līdz 30.04., atkarībā no galamērķa
EUR 109 | SKY24.LV

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā // Īsais laiks ceļojumam uz Skandināviju!
EUR 409 | Estravel Latvia