Ludmila Glazunova | 2022.01.14
Lai gan pēdējos gadu desmitus Turcija bijusi izteikts atpūsties gribētāju vasaras galamērķis, interese par došanos uz šo valsti šogad nav rimusi arī ziemas sezonā. Un pie vainas nav klimats un jūra, bet gan Turcijas liras katastrofālais kritums.
Šobrīd samainot 10 eiro pret Turcijas lirām, iebraucēji saņem apmēram 150 liras. Kas Turcijai katastrofāls tas citiem izdevīgs, un uz Turciju no tuvējās Bulgārijas bariem vien dodas cilvēki, kuri vēlas iepirkties, norādot, ka Bulgārijā praktiski visām precēm cenas ir daudz augstākas.
Arī Travelnews.lv viesojās Turcijā rudenī, kad liras kritums vēl nebija tik dramatisks, un novēroja, ka šī valsts finansiāli sāk kļūt par ļoti pievilcīga. Pat kūrortu centros restorānos labi un gardi paēst varēja jau par summu, kas zemāka par desmit eiro – iepriekš par ko tādu nevarēja pat sapņot. Bet iepirkšanās bodītēs un pat ķēdes veikalos bija kļuvusi jau ļoti patīkama maciņam.


17. janvārī Liepājas Simfoniskais orķestris 2026. gadu iesāks ar koncertiestudējumu bērnu auditorijai "Vivaldi gadalaiki"
Liepājas reģiona TIB

Lugas galvenais varonis Bernārs ir pārliecināts, ka spēj uzsākt mīlas dēku ar trim burvīgajām stjuartēm no trim pasaules lielākajām aviokompānijām…
Līvānu TIC

24. janvārī Šveices operzvaigzne Regula Mīlemane Liepājas koncertzālē izpildīs skaistākās ārijas par Kleopatru
Liepājas reģiona TIB

Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Muižas kungu māja ir sarkanu ķieģeļu celtne ar neogotisku tornīti vienā malā un piederēja fon Vāgneriem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Atvērts trešdien - svētdien no plkst. 12.00 līdz plkst. 21.00.
Ventspils TIC

Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska, kopā ar torņiem, tornīšiem un jumta izbūvēm.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

VASARA 2026 // MALJORKA - atpūtas un ballīšu MEKA // cenu piemēri MAIJAM
EUR 829 | Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle

Atbilstoši Jūsu vēlmēm, par izdevīgāko pieejamo cenu! - Atpūtas ceļojumu meklēšanas sistēma. Profesionāla konsultanta atbalsts!
EUR 299 | Celojumi estravel

Somijas neskartās dabas skaistums, unikāla pieredze un ilgstošas atmiņas - ceļojumā ar ģimeni vai draugiem. // Tūres ar nakšņošanu no 3 naktīm
EUR 310 | Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle

No muižas apbūves ir saglabājušies 19. gs. celtie staļļi, 2 laukakmeņu mūra saimniecības ēkas un pils.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Saules nams” piedāvā banketu zāli, visu nepieciešamo Jūsu prezentācijām, nakšņošanas iespējas 18 personām, pirti, ugunskura un telts vietas u.c.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Pēdējā brīža piedāvājumi, agrās rezervēšanas akcijas un plaša maršrutu daudzveidība. Konsultanta atbalsts.
EUR 299 | CRUISEcentre

1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja un stallis.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Sniegots ezers, miers un SPA relaksācija – atklāj, cik patīkama var būt ziemas atpūta viesnīcā Baltvilla ar mūsu īpašajiem piedāvājumiem.
Baltvilla

Sezona tuvojas noslēgumam! Pēdējās vietas - lieliskas cenas. Atpūtas piedāvājumi
EUR 655 | Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle

30. un 31. janvārī Liepājas teātrī viesosies Dārtas Danevičas monoizrāde "Zēni nav meitenes".
Liepājas reģiona TIB

Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa