«Wizz Air» saņem balvu par pasaules 3. jaunāko avioparku

Wizz Air apstiprina, ka saņēmusi „ch-aviation” apbalvojumu par Eiropas jaunāko un pasaules 3. jaunāko avioparku lidsabiedrību kategorijā, kuru avioparkā ir vismaz 100 lidmašīnu.

Wizz Air ar lepnumu apstiprina, ka pašlaik tās avioparka vidējais vecums ir tikai 5 gadi (5,2 gadi apbalvojumu piešķiršanas laikā). Lidsabiedrība ekspluatē vienu no pasaules jaunākajiem avioparkiem, kas pašlaik sastāv no 149 Airbus A320/1/neo saimes lidmašīnām, kuru vidējais vecums ir krietni mazāks nekā vidēji nozarē (aptuveni 10 gadi). Wizz Air lidmašīnu vidējais vecums turpinās pazemināties un līdz 2024. gadam samazināsies līdz 3,6 gadiem, bet līdz 2026. gadam vēl vairāk — līdz 3,2 gadiem, tādējādi apliecinot lidsabiedrības nemainīgos ilgtspējības centienus.

„ch-aviation” jaunākā avioparka balva ir izveidota, lai godinātu tās lidsabiedrības un lidmašīnu izpirkumnomas sabiedrības visā pasaulē, kas izmanto jaunas un efektīvas lidmašīnas. Moderna avioparka un portfeļa uzturēšana, izmantojot jaunu paaudžu lidmašīnas, ievērojami veicina ogļskābās gāzes izplūdes samazinājumu aviācijas nozarē un palīdz panākt efektīvāku degvielas izmantošanu. Tas ir milzīgs solis uz priekšu ilgtspējības jomā, un „ch-aviation” ir nolēmis sniegt pelnīto atzinību lidsabiedrībām ar lielākajiem sasniegumiem.

Lai noteiktu, kuras lidsabiedrības pašlaik ekspluatē un kuri iznomātāji pārvalda jaunāko avioparku, „ch-aviation” ir izveidojis plašu avioparka datubāzi, kas aptver vairāk nekā 4700 aktīvu lidsabiedrību, vairāk nekā 65 tūkstošus lidmašīnu un 1000 iznomātāju visā pasaulē.

Personāldaļas un vides, sociālo un pārvaldības (ESG) jautājumu vadītājs Juhans Eidhāgens sacīja: „Wizz Air ir visstraujāk augošā lidsabiedrība Eiropā un katru dienu cenšas apkalpot arvien vairāk pasažieru visilgtspējīgākajā iespējamajā veidā. Esam priecīgi par jaunākā avioparka Eiropā un trešā jaunākā avioparka pasaulē balvas saņemšanu. Tas apstiprina lidsabiedrības nemitīgos ilgtspējības centienus, un tas ir lieliski, ka arī citi nozares pārstāvji, piemēram, „ch-aviation”, atzīst Wizz Air teicamo sniegumu.”

Lai iegūtu papildu informāciju par „ch-aviation” 2022. gada balvām, lūdzu, apmeklējiet oficiālo „ch-aviation” jaunākā avioparka balvas lapu: Youngest Aircraft Fleet Award 2022 | Youngest Aircraft Fleet Award 2022 (ch-aviation.com)

Avots: Wizzair.com

celojumubode - 3642

"Starts vasarai" Viļakā

"Starts vasarai" Viļakā

Balvu TIC

SIGULDAS SVĒTKI “KOPĪBA”

SIGULDAS SVĒTKI “KOPĪBA”

28. maijā pulcēsimies kopīgos Siguldas svētkos, kas šoreiz aicina vienoties “KOPĪBĀ”. Kopībai ir daudz ceļu, kas ejami, jo kopība ir saplūdums.

Siguldas novada TIC

Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē

Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē

28. maijā Aizkrauklē norisināsies ūdens tūrisma sezonas atklāšanas pasākums – “Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022” Ar šo atklāsim laivošanas sezonu!

Aizkraukles novada TIC

Maršruts

Maršruts "Iepazīsti Bausku!"

Ko darīt un apskatīt Bauskā, ja Tev ir divas un vairāk stundas laika? Ieskaties!

Bauskas TIC

Karostas festivāls 2022

Karostas festivāls 2022

No 6. līdz 12. jūnijam "Karostas festivāls 2022 - kad maskas krīt". Tas sāksies ar mākslinieku plenēru un atvērtajām darbnīcām.

Liepājas reģiona TIB

Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis

Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis

Režisore, skatuves dīva Rēzija Kalniņa un virtuozais ģitārists Kaspars Zemītis satiekas mūzikas un dzejas programmā “Brīdis pēc vakariņām”.

EUR 25 | ATTA Centre

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -