«Stena Line» Baltijas jūras prāmju maršrutā Ventspils‒Nīnashamna dodas jaunais prāmis «Stena Baltica»

Janīna Biteniece | 2022.01.20

Turpinot Zviedrijas prāmju kompānijas Stena Line darbības paplašināšanu Baltijas jūrā, 19. janvārī savā pirmajā reisā maršrutā Ventspils‒Nīnashamna dodas jaunais prāmis Stena Baltica. Tas šajā maršrutā turpmāk kursēs kopā ar Stena Scandica, aizstājot Stena Flavia, kas savukārt kopā ar Stena Livia veiks pasažieru pārvadājumus maršrutā Liepāja–Trāveminde.

Stena Baltica pēc uzbūves ir prāmja Stena Scandica māsas-kuģis, kas veic pasažieru pārvadājumus starp Ventspili un Nīnashamnu jau kopš 2021. gada vasaras: tas ir 222 metrus garš, un tajā ir 202 kajītes. Prāmis var uzņemt 970 pasažieru, un tajā ir 2875 līnijmetri kravu vienībām, kā arī papildu automašīnu klājs. Prāmim ir atjaunināts interjers, jaunas kajīšu kategorijas, plašs veikals ar lieliskiem piedāvājumiem zināmām zīmolu precēm, atpūtas zonas un dažādas ēdināšanas iespējas, kā arī atvērtais klājs.

“Gandrīz desmit gadus pārvadājot pasažierus un kravas Baltijas jūras reģionā, mēs pastāvīgi sekojam mūsu klientu vajadzībām un pieprasījumam un esam gandarīti uzlabot klientu pieredzi. Salīdzinājumā ar prāmjiem, kuri ir iepriekš kursējuši šajā maršrutā, Stena Scandica un Stena Baltica nodrošina par 30% lielāku kravas un par 70% lielāku pasažieru ietilpību, plašākas atpūtas iespējas un vēl patīkamāku ceļošanas pieredzi uz kuģiem gan mūsu maršrutos uz Latviju, gan no tās. Abi jaunie prāmji ir izcils papildinājums Stena Line kuģu flotē, un tas ir tikai pirmais solis ceļā uz mūsu vērienīgo plānu trīs gadu laikā dubultot pasažieru skaitu šajā Baltijas jūras maršrutā,” saka Johans Edelmans (Johan Edelman), Stena Line tirdzniecības direktors Baltijas jūras ziemeļu reģionā.

Jaunie prāmji ir aprīkoti ar vairākām ilgtspējīgām funkcijām un degvielas patēriņa uzlabojumiem, piemēram, hibrīdām attīrīšanas sistēmām, balasta ūdens attīrīšanas sistēmām un citiem risinājumiem, lai piedāvātu ilgtspējīgāku transportu Baltijas jūrā. Lielāka ietilpība nozīmē arī zemāku emisiju uz vienu pārvadāto vienību.

Ventspils–Nīnashamna ir īsākais maršruts starp Latviju un Skandināviju, un to turpmāk pārņems prāmji Stena Scandica un Stena Baltica, savukārt prāmji Stena Flavia un Stena Livia turpmāk kursēs maršrutā Liepāja–Trāveminde.

Avots: Stenaline.com



Regnum piedāvājums ģimenēm - 2+2

Regnum piedāvājums ģimenēm - 2+2

Jūnija mēnesī Regnum viesnīcas (Carya & The Crown) piedāvā īpašu atlaidi 2+2 - otrajam bērnam izmitināšana bezmaksas!

Coral Travel Latvia

Baudi pavasari Ventspilī

Baudi pavasari Ventspilī

Iedvesmojies un baudi pavasari Ventspilī. Esam apkopojuši TOP 10 lietas, ko redzēt un darīt!

Ventspils TIC

Ventspils tūrisma un velosezonas atklāšana

Ventspils tūrisma un velosezonas atklāšana

9. maijā Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad īpašs jaunums – Tūrisma informācijas tirgus!

Ventspils TIC

Jānis Paukštello | Visapkārt zeme zied!

Jānis Paukštello | Visapkārt zeme zied!

Svētdien, 10.maijā Kultūrtelpa “Akustika” Māmiņdienā aicina Tevi – atved savu mammu vai omīti uz koncertu!

EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Pavasara brīvdienas

Pavasara brīvdienas

Iepazīsties ar pavasara ekskursiju piedāvājumu skolēnu grupām Ventspilī.

Ventspils TIC

Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE

Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE" 23.maijā

KOPĀ BŪT IR PIEDZĪVOT: Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE” – ģimenēm, draugiem, uzvarētājiem!

Gulbenes novada TIC

Virvju trases kokos

Virvju trases kokos

No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!

Ventspils TIC

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Aicinām nesteidzīgai pavasara baudīšanai apmeklērt Ventspili. Piedāvajam TOP 10, ko noteikti redzēt un piedzīvot Ventspilī!

Ventspils TIC

Jaunmoku sezonas atklāšanas svētki

Jaunmoku sezonas atklāšanas svētki

Jaunmoku pils aicinās uz vasaras sezonas atklāšanas svētkiem, kuros pils dārzi un parks pārtaps par radošu, izzinošu un dzīvības pilnu svētku vietu.

Tukuma TIC

Māmiņdienas koncerts Salaspilī

Māmiņdienas koncerts Salaspilī

10. maijā plkst. 13.00 kultūras namā “Rīgava” mūzikas un mākslas dārzā norisināsies Māmiņdienas koncerts “Sajūtu piezīmes” ar dziedātāju Anci Krauzi.

Salaspils novada TIC

GARDĒŽIEM | Brančs ar Mārtiņu Zelmeni

GARDĒŽIEM | Brančs ar Mārtiņu Zelmeni

Maija garšas brančs aicinās baudīt izsmalcinātu un pavasarīgu kulināro pieredzi kopā ar šefpavāru Mārtiņu Zelmeni.

Tukuma TIC

Tūrisma un velosezonas atklāšana Ventspilī

Tūrisma un velosezonas atklāšana Ventspilī

Kur doties šovasar? Atbildi uz šo jautājumu 9. maijā varēs atrast Ventspilī, kur no plkst. 10.00 līdz 13.00 vasaras tūrisma un velosezonas atklāšanas pasākumā.

Ventspils TIC

Vasara tik karsta kā ..

Vasara tik karsta kā ..

CORAL grupas viesnīcām Turcijā īpašs piedāvājums ģimenēm ⭐🛫

Coral Travel Latvia

Karogu brauciens Tukumā 2026

Karogu brauciens Tukumā 2026

Vienotības un patriotisma apliecinājums – mūsu iespēja kopā ar paceltiem Latvijas karogiem parādīt lepnumu par savu valsti un valodu.

Tukuma TIC

Rītausmas pilates un Hanga relaksācija

Rītausmas pilates un Hanga relaksācija

16. maijā plkst. 9:00 Mujānu biedrības nams aicina uz Rītausmas pilatēm un Hangu relaksāciju ar Alisi un Artūru Lūkiniem. Pieteikšanās e-pastā info@mujani.lv

EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kino pedālis 2026

Kino pedālis 2026

Aicinām uz Kino Pedāļa 2026 norisēm 16. un 17. maijā Valmierā! 16. maijs - Kino nakts, 17. maijs - Velo diena

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

 Planetārijs un Observatorija

Planetārijs un Observatorija

Ventspils Jaunrades nama Planetārijā un Observatorijā vēro Sauli un skaties aizraujošas filmas uz 360 grādu ekrāna. Piedzīvojums visai ģimenei!

Ventspils TIC

Zinātne kas pārsteidz!

Zinātne kas pārsteidz!

Ventspils zinātnes centrs "VIZIUM" tā ir vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina!

Ventspils TIC

Latvijas garšu vēlās brokastis

Latvijas garšu vēlās brokastis

10. maijā plkst. 10.00–16.00 Valmiermuižas alus virtuvē Latvijas garšu vēlās brokastis. Galdiņu rezervācija: e-pasts alusvirtuve@valmiermuiza.lv, tālr. 28664424

EUR 9 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

MOZARTALLICA. DAGAMBA

MOZARTALLICA. DAGAMBA

DAGAMBA atgriežas ar jaunu programmu – MOZARTALLICA! Grupa, kas nojauc robežas starp klasiku un roku, radīs pieredzi, ko atcerēties!

Rēzeknes pilsētas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -