Pēc divu gadu pārtraukuma Daugavpilī risinājās «Skrien Latvija» pusmaratons

Pēc divu gadu pārtraukuma, kas saistīti ar Covid-19 pandēmijas izraisītiem ierobežojumiem, Daugavpilī atsākās “Skrien Latvija” skriešanas seriāls un tika atjaunota 10.sezona, kas netika pabeigta 2020.gadā. Daugavpilī “Skrien Latvija” posms notika jau 4.reizi. Kopumā skrējienā piedalījās gandrīz tūkstotis dalībnieku dažādas vecuma grupas un distancēs, tai skaitā 82 veica pusmaratona distanci.

Pusmaratonā vīriešu konkurencē uzvarēja Dmitrijs Serjogins, 2.vietā Andris Jubelis, 3.vietā Kristaps Bērziņš. Dāmām 1.vieta Viviana Kirilova, 2.vieta Anastasija Geraseva, 3.vieta Ilze Drozdova.

Pirmo reizi Daugavpilī pusmaratona distanci tika organizēta vienā aplī. Skrējiens startēja Vienības laukumā, tad virzījās uz Cietoksni, kur Mežciema apkaimē notika apgrieziens un pa Daugavas ielu skrējēji devās līdz Baznīcu kalnam.

10 km distancē vīriešu konkurencē 1.vieta Artjomam Gajevskim, 2.vietā Krists Siņicins, 3.vietā Jānis Mūrnieks Sieviešu konkurencē – 1.vieta Asnate Else, 2.vieta Natālija Krupina, 3.vieta Līga Putniņa

5 km distancē vīriešu konkurencē – 1.vieta Aigars Feteris, 2.vieta – Vadims Marinecs, 3.vieta – Nikita Samsonovs. Sieviešu konkurencē 1. vietā Valērija Linkeviča, 2.vieta Māra Drozdova, 3.vieta Kristīne Semjonova

Dalību skrējienā ņēma ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī ārzemnieki no Tadžikistānas, Indijas, Jamaikas, Turcijas, Lietuvas, Igaunijas un Francijas. Paldies par dalību skrējienā jāsaka arī Daugavpils Universitātes Erasmus + apmaiņas studentiem, kuri kuplā skaitā, vienoti noskrēja 5km distanci.

Liels paldies atbalstītājiem: “New Balance”, “Tehauto Latgale”, “Regula Baltija”, “Axon Cable”, “Tērvetes ūdens”, “Latvijas Maiznieks”, “Latgales piens”, “Milzu”, “Sportland”, “Welmann”.

Par lielisku sadarbību un palīdzību skrējiena organizēšanā paldies: Daugavpils Pašvaldības policijai, Komunālās saimniecības pārvaldei, “Daugavpils Ūdens”, “Daugavpils Satiksme”, Daugavpils Sporta pārvalde, “Vienības nams”.

2020.gadā tika uzsākta “Skrien Latvija” 10.sezona, taču Covid-19 dēļ nenotika visi paredzētie posmi un sezona netika pabeigta, nenoskaidrojot kopvērtējuma rezultātus. Diemžēl, arī 2021.gadā neizdevās pabeigt 10.sezonu, taču ir pārliecība par to, ka 2022.gadā 10.sezona tiks noslēgta.

Nākošais “Skrien Latvija” posms 4.jūnijā Rēzeknē!

Avots: Corpmedia.lv

turiba - 3665
Paukošanās un koncerts Bauskas pilī

Paukošanās un koncerts Bauskas pilī

Tradicionāls pasākums ar paukošanās turnīru un koncertu.

Bauskas TIC

Rundāles pils dārza svētki

Rundāles pils dārza svētki

Svētkos iespējams apskatīt dārzu, parku un pili, uzzināt un apgūt ko jaunu, baudīt muzikālus un teatrālus priekšnesumus, iegādāties stādus

Bauskas TIC

Fly In Limbaži

Fly In Limbaži

Super pozitīva atmosfēra, elpu aizraujoši momenti, smaids un skatieni, kas nepārtraukti vērsti augšup! 2. jūlijā, Limbažu Lidlaukā - avio šovs Fly In Limbaži!

Limbažu TIC

Filmas

Filmas "Elviss" pirmizrāde jau 1. jūlijā

Rokenrola karalis ir atgriezies! Kinoteātrī "Splendid Palace" no 1. jūlija lielajos ekrānos Baza Lurmena biogrāfiskā drāma "Elviss". Uz tikšanos kinoteātrī!

Splendid Palace

Bauskas novada maršruts

Bauskas novada maršruts "Leišmalīte"

Iepazīsti Bārbeli, Skaistkalni, Kurmeni un Valli.

Bauskas TIC

Radošas aktivitātes Koknesē

Radošas aktivitātes Koknesē

Koknesē iespējams ne tikai lūkot skaistās ainavas, atpūsties un baudīt ūdens priekus, bet arī aktīvi līdzdarboties, degustēt un ceļot laikā!

Aizkraukles novada TIC

EKSKURSIJU SVĒTDIENA MELNGALVJU NAMĀ

EKSKURSIJU SVĒTDIENA MELNGALVJU NAMĀ

Izzini noslēpumainos viduslaiku pagrabus, Melngalvju brālības leģendas un sajūti pagājušo laiku dzīru krāšņumu greznajās svētku zālēs pašā Vecrīgas sirdī!

Melngalvju nams

ATTA KRASTA FESTIVĀLS

ATTA KRASTA FESTIVĀLS

21. jūlijā ATTA CENTRE atklāj pirmo ATTA Krasta festivālu, kura ietvaros notiks Street Food festivāls un kolekcionāru tirdziņš ar unikāliem piedāvājumiem.

ATTA Centre

Tūrismā ir liels darbaspēka pieprasījums!

Tūrismā ir liels darbaspēka pieprasījums!

Nozares uzņēmumi spēj nodrošināt studentus ar atalgotu darbu jau mācību prakses laikā

Biznesa augstskola Turība

Bauskas novada velo maršruti

Bauskas novada velo maršruti

Četri velo maršruti ar praktisku informāciju un kartēm latviešu, krievu un angļu valodā.

Bauskas TIC

BRĪVDABAS KINO

BRĪVDABAS KINO "SPLENDID PALACE"

“Splendid Garden”, kas iekārtots pašā Rīgas centrā, Elizabetes ielas 61 pagalmā, visas vasaras garumā piedāvā brīvdabas kino seansus.

Splendid Palace

Premium Spa atpūta Piena muižā Berghof

Premium Spa atpūta Piena muižā Berghof

2 personām - nakšņošana, brokastis un vakariņas, īpašas spa procedūras

EUR 489 | Estravel Latvia

Baltic Beach Hotel - ģimenes atpūta

Baltic Beach Hotel - ģimenes atpūta

1 nakts 2 pieaugušajiem un 1 bērnam ģimenes numurā, brokastis, Sea Wellness apmeklējums, bērnu kluba pakalpojumi

EUR 195 | Estravel Latvia

Mājas kafejnīcu diena Gulbenes novadā

Mājas kafejnīcu diena Gulbenes novadā

Gulbenes novadā 9.jūlijā norisināsies Mājas kafejnīcu diena, kas apmeklētājiem būs kā lielisks piedzīvojums garšu pasaulē. Aicinām ciemos!

Gulbenes novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -