Apvienojoties divām ģimenēm, Mārupē apmeklētājiem durvis ver jaunākais restorāna «Hercogs» koncepts

Kopš maija biroju komplekss “Business Garden Rīga” lepojas ar jaunāko jau iecienītā restorānu zīmola HERCOGS konceptu HERCOGS Garden TASTE LAB, kas ir divu latviešu ģimeņu Rūmīšu un Tālbergu lolojums. Ģimenes restorāna koncepts ir balstīts idejā par satikšanās vietas radīšanu, kur zaļa dārza ieskautā atmosfērā uzplaukst labas garšas un notikumi. Lai iepazīstinātu ar jauno HERCOGS garšu un sajūtu oāzi, 12. maija atklāšanas pasākumā pulcējās virkne sabiedrībā atpazīstamu personību un veselīga dzīvesveida un uztura blogeru.  

„Uzskatu, ka visi darbi vienmēr ir jādara no sirds - tad tie tiek sadzirdēti, izskan plašāk un tālāk. Šis ir arī jaunās vietas motīvs - tā ir labo garšu un sajūtu oāze, kur dzimst emocijas. Esam sirsnīgi, patiesi un vienkārši cilvēki, kas, liekot lietā savu lielo profesionālo pieredzi, ar prieku un gandarījumu rada svētku sajūtu cilvēkiem ikdienā un īpašos brīžos,” stāsta restorāna HERCOGS Garden TASTE LAB saimniece Iveta Tālberga, kura tajā saimnieko kopā ar vīru, restorānu biznesā pazīstamo Alvi Tālbergu.

„Šīs vietas unikalitāte izpaužas kontrastā starp pilsētai raksturīgo rosību un dinamiku, kas redzama blakus esošajā Kārļa Ulmaņa gatvē un dabas tuvumu bagātīgi apzaļumotajās restorāna telpās, kā arī biroju kompleksa Business Garden Rīga dārzā. Restorāns lepojas ar vienu no lielākajām dzīvo augu sienām Rīgā - 45 m2 platībā! Telpaugi un pat koki restorānā nojauc robežas starp iekštelpu un ārtelpu. Tieši kontrasts starp dinamisko pilsētvidi un zaļo augu pārpilnību ļauj veidot estētiski baudāmu vidi, kurai Rīgā nav līdzinieku,” norāda Tālbergu ģimene.

„Vienmēr esmu bijis pārliecināts, ka restorānam ir jānodrošina ne vien izcilas garšas pieredze katram apmeklētājam, bet jārada arī estētiski baudāma vide, kuru HERCOGS Garden TASTE LAB piedāvā mūsu pilsētā vēl nepieredzētā līmenī,” stāsta viens no restorāna HERCOGS Garden TASTE LAB līdzīpašniekiem, šefpavārs Andris Rūmītis. “Šī noteikti ir vieta, kur radīt un svinēt svētkus, tāpēc ar HERCOGS Garden TASTE LAB mēs jaunā līmenī paceļam zīmola HERCOGS ilggadējo, vairāk nekā 12 gadu pieredzi, un, iedvesmojoties no telpām, radīsim gan lielāku korporatīvo pasākumu, gan mazāku draugu sanākšanu svinību konceptus.” Telpās var uzņemt līdz pat 150 viesiem, un papildus tam HERCOGS Garden piedāvā arī e-veikalu.

Andris Rūmītis arī izceļ HERCOGS Garden TASTE LAB restorānā plānoto sadarbību ar fitnesa treneri un veselīga dzīvesveida vēstnesi Paulu Freimani, piedāvājot viņas īpaši izstrādātus sabalansētu maltīšu komplektus, kuros katrs ēdiens ir noslīpēts līdz pēdējai niansei. Jau tagad seši šādi maltīšu komplekti ir pieejami restorānā HERCOGS, ietverot arī veģetāras versijas, iespējams pasūtīt arī visus komplektus uzreiz lielā „BRĪVDIENU KASTĒ”.  

HERCOGS Garden TASTE LAB restorāna atklāšanas pasākuma un neatkārtojamā zaļā dārza sajūtu konceptu veidoja Eight Event pasākumu aģentūra, un to novērtēja arī atklāšanas pasākuma viesi, kas ļāvās garšu un sajūtu svētkiem, izgaršojot saimnieku sarūpētās dārza veltes un sezonas lomu, vasaras spirdzinājumus no Valmiermuižas alus un Tālavas sidra. Savukārt dārza līkločus izrādīja plaši atpazīstamais Armands Simsons, bet par muzikālo skanējumu rūpējās perkusionists Nils Īle ar grupu. Viesu vidū bija pianists Andrejs Osokins ar Katrīnu Gupalo, rotu dizainere Agnese Zeltiņa, mūziķe Linda Leen, uzņēmēja Marika Ģederte, TV personība Krista Zvirgzdiņa, TV raidījumos atpazīstamie stilisti Dāvids Romans Andrejevs, Žanna Dubska, Dace Krieviņa - Bahmane un Indra Salceviča, sabiedrisko attiecību speciālists Deniss Ševeļovs, Karīna Račko, Madara Rābe un Katrīne Sauliete ar pavadoņiem, kā arī virkne uztura un dzīvesstila blogeru.

Par restorāna saimniekiem

Alvis Tālbergs lepojas ar plašu pieredzi restorānu un viesnīcu jomā. Strādājis gan restorānā „Vincents” pie Mārtiņa Rītiņa, gan darbojies restorānā „36. Līnija”. Viens no pirmajiem Latvijā atvēris arī ātrās apkalpošanas restorānu, koncentrējoties uz fast food grilētajiem ēdieniem. Organizējis banketu pasākumus. Daudzus gadus pavadījis Valmiermuižas alus darītavā, strādājot par alzini.

Restorāna HERCOGS Garden TASTE LAB LAB vadītāja Iveta Tālberga ir guvusi izglītību Dānijā, strādājusi Skandināvijas uzņēmumos. Iedvesmojoties no vīra praktiskās pieredzes, Iveta lieliski restorāna vadīšanā apvieno teoriju un praksi.  

Savukārt restorāna īpašniekiem iedvesmu un biznesa pieredzi sniedz restorāna „Hercogs” namatēvs Andris Rūmītis ar sievu.

Avots: Hercogsgarden.lv


turiba - 3662
Kino zem zvaigznēm

Kino zem zvaigznēm

Repertuārā vecā, labā klasika. Nāc ciemos!

Splendid Palace

EKSKURSIJU SVĒTDIENAS MELNGALVJU NAMĀ

EKSKURSIJU SVĒTDIENAS MELNGALVJU NAMĀ

Pievienojies atvērtajai ekskursiju grupai - 28. augustā - 25. septembrī - 30. oktobrī Maksā tikai ieejas maksu; gida stāstījums par brīvu.

Melngalvju nams

BRĪVDABAS KINO SEANSI PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

BRĪVDABAS KINO SEANSI PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

Piedāvājam Tev lielisku randiņa ideju - kino zem zvaigznēm, īstā kompānija un kāds atspirdzinošs dzēriens.

Splendid Palace

3 pārsteidzoši muzeji Latgalē

3 pārsteidzoši muzeji Latgalē

Trīs muzeji Latgales pusē Ludzā, Preiļu un Augšdaugavas novados, kuri pārsteigs ar savu dažādību!

latgale.travel

AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO

AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO

Koncertā skanēs grupas mīļākie skaņdarbi, kas gadiem ritot, kopā priecājoties un skumstot, to visu izdzīvojot mūzikā, kļuvuši tuvi

ATTA Centre

Moderns ofiss

Moderns ofiss

Piedāvā ofisu telpu nomu Rīgā, kas paredzēts mūsdienīgiem cilvēkiem.

ATTA Centre

Bauskas novada smeķis

Bauskas novada smeķis

Arī Bauskas novads piedalās "Mājas kafejnīcu dienās" ar tēmu - Bauskas novada smeķis, piedāvājot ēdienus sešās kafejnīcās

Bauskas TIC

PIESAKI FOTOSESIJU MELNGALVJU NAMĀ!

PIESAKI FOTOSESIJU MELNGALVJU NAMĀ!

Individuāla vai kāzu fotosesija ar savu fotogrāfu tikai 85 EUR/stundā

Melngalvju nams

Bānīša svētki - 3.septembrī

Bānīša svētki - 3.septembrī

Šī gada Bānīša svētkos, 3. septembrī, Gulbenē, Stāmerienā, Kalnienā un Alūksnē ikviens varēs piedzīvot īstus brīnumus.

Gulbenes novada TIC

Ekspozīcija

Ekspozīcija "Padomju gadi" atvērta viesiem

Ekspozīcija, kas sastāv no vairākām daļām – iela ar tā laika spēkratiem, HES būvniecības vēsture, bibliotēka, dzīvoklis, funkcionāra kabinets, kolhoza laiki...

Aizkraukles novada TIC

TOP 5 velomaršruti Zemgales iepazīšanai

TOP 5 velomaršruti Zemgales iepazīšanai

Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām sācis tūrisma informatīvo kampaņu “Zemgale aicina!”

Aizkraukles novada TIC

SONORA VAICE UN ANDRIS LAPIŅŠ | KULDĪGĀ

SONORA VAICE UN ANDRIS LAPIŅŠ | KULDĪGĀ

Virkas muižas pasākumu teltī būs iespēja baudīt muzikālu piedzīvojumu operas primadonnas Sonoras Vaices un tenora Andra Lapiņa koncertā «Mīlestības spēks».

EUR 45 | Hotel Virkas Muiža

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -