Daugavpilī tūrisma forums «Daugavpils tūrisma restarts» pulcē vietējos tūrisma profesionāļus

Otrdien, 2022.gada 17. maijā, ievadot aktīvo tūrisma sezonu, Daugavpilī sekmīgi norisinājās Daugavpils tūrisma jomas galvenais šī gada pavasara notikums – tūrisma forums “Daugavpils tūrisma restarts”. Pasākumu rīkoja Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra.

58 bildes

Pasākumu atklāja Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, kurš arī ir Daugavpils tūrisma jomas kurators. Foruma viesus uzrunāja Augšdaugavas novada pašvaldības vadība, Latgales plānošanas reģions, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departaments, kā arī Latgales Tūrisma asociācija. Tāpat forumā piedalījās viesi no tālās Indijas un tuvākie kaimiņi no Lietuvas Zarasiem, tāpēc forumu var uzskatīt par starptautisku.

Tūrisma forums pulcēja kopā Daugavpils tūrisma nozares pārstāvjus, tūrisma objektu darbiniekus un uzņēmējus, kā arī trīs Daugavpils mācību iestādes, kas gatavo tūrisma nozares speciālistus. Tāpat pasākumu apmeklēja arī vietējie mediji un blogeri.

Foruma dalībniekus uzrunāja Augšdaugavas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Vitālijs Aizbalts, Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja Iveta Maļina-Tabūne, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) vadošā eksperte Kristīne Mickāne. Laura Spundere sniedza ieskatu Latgales Tūrisma asociācijas darbā, savukārt Daugavpils pilsētas pašvaldības Attīstības departamenta vadītāja Daina Krīviņa pastāstīja par tūrisma vides attīstību Daugavpilī. Augsti godātais viesis no Indijas profesors Chinmay Pandya pauda gatavību veicināt starptautisku sadarbību. Analizējot Daugavpils tūrisma nozari, Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras direktore Žanna Kulakova sniedza vērtīgus statistikas datus par pēdējiem diviem gadiem. Bet Lietuvas tuvākās pilsētas – Zarasu pilsētas – tūrisma jomas pārstāvis Ramūnas Keršus aicināja aktīvi izmantot kaimiņu tūrisma piedāvājumu. Ar savām prezentācijām uzstājās pilsētas tūrisma objektu pārstāvji, kuri prezentēja šī gada tūrisma jaunumus.

Daugavpils tūrisma restarts kļūs par impulsu aģentūras vidējā termiņa darbības stratēģijas izveidošanai. Darbs pie stratēģijas izveides sāksies tuvākajā laikā.

“Daugavpils ir daudzveidīgs un interesants tūrisma galamērķis ar plašu piedāvājumu dažādām mērķa grupām. Latgales reģiona lielākā pilsēta ir gatava aktīvai tūrisma sezonai. Kopā mums izdosies”, foruma noslēgumā teica Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras direktore Žanna Kulakova.


Avots: visitdaugavpils.lv

turiba - 3663
Paukošanās un koncerts Bauskas pilī

Paukošanās un koncerts Bauskas pilī

Tradicionāls pasākums ar paukošanās turnīru un koncertu.

Bauskas TIC

Rundāles pils dārza svētki

Rundāles pils dārza svētki

Svētkos iespējams apskatīt dārzu, parku un pili, uzzināt un apgūt ko jaunu, baudīt muzikālus un teatrālus priekšnesumus, iegādāties stādus

Bauskas TIC

Fly In Limbaži

Fly In Limbaži

Super pozitīva atmosfēra, elpu aizraujoši momenti, smaids un skatieni, kas nepārtraukti vērsti augšup! 2. jūlijā, Limbažu Lidlaukā - avio šovs Fly In Limbaži!

Limbažu TIC

Filmas

Filmas "Elviss" pirmizrāde jau 1. jūlijā

Rokenrola karalis ir atgriezies! Kinoteātrī "Splendid Palace" no 1. jūlija lielajos ekrānos Baza Lurmena biogrāfiskā drāma "Elviss". Uz tikšanos kinoteātrī!

Splendid Palace

Bauskas novada maršruts

Bauskas novada maršruts "Leišmalīte"

Iepazīsti Bārbeli, Skaistkalni, Kurmeni un Valli.

Bauskas TIC

Radošas aktivitātes Koknesē

Radošas aktivitātes Koknesē

Koknesē iespējams ne tikai lūkot skaistās ainavas, atpūsties un baudīt ūdens priekus, bet arī aktīvi līdzdarboties, degustēt un ceļot laikā!

Aizkraukles novada TIC

EKSKURSIJU SVĒTDIENA MELNGALVJU NAMĀ

EKSKURSIJU SVĒTDIENA MELNGALVJU NAMĀ

Izzini noslēpumainos viduslaiku pagrabus, Melngalvju brālības leģendas un sajūti pagājušo laiku dzīru krāšņumu greznajās svētku zālēs pašā Vecrīgas sirdī!

Melngalvju nams

ATTA KRASTA FESTIVĀLS

ATTA KRASTA FESTIVĀLS

21. jūlijā ATTA CENTRE atklāj pirmo ATTA Krasta festivālu, kura ietvaros notiks Street Food festivāls un kolekcionāru tirdziņš ar unikāliem piedāvājumiem.

ATTA Centre

Tūrismā ir liels darbaspēka pieprasījums!

Tūrismā ir liels darbaspēka pieprasījums!

Nozares uzņēmumi spēj nodrošināt studentus ar atalgotu darbu jau mācību prakses laikā

Biznesa augstskola Turība

Bauskas novada velo maršruti

Bauskas novada velo maršruti

Četri velo maršruti ar praktisku informāciju un kartēm latviešu, krievu un angļu valodā.

Bauskas TIC

BRĪVDABAS KINO

BRĪVDABAS KINO "SPLENDID PALACE"

“Splendid Garden”, kas iekārtots pašā Rīgas centrā, Elizabetes ielas 61 pagalmā, visas vasaras garumā piedāvā brīvdabas kino seansus.

Splendid Palace

Premium Spa atpūta Piena muižā Berghof

Premium Spa atpūta Piena muižā Berghof

2 personām - nakšņošana, brokastis un vakariņas, īpašas spa procedūras

EUR 489 | Estravel Latvia

Baltic Beach Hotel - ģimenes atpūta

Baltic Beach Hotel - ģimenes atpūta

1 nakts 2 pieaugušajiem un 1 bērnam ģimenes numurā, brokastis, Sea Wellness apmeklējums, bērnu kluba pakalpojumi

EUR 195 | Estravel Latvia

Mājas kafejnīcu diena Gulbenes novadā

Mājas kafejnīcu diena Gulbenes novadā

Gulbenes novadā 9.jūlijā norisināsies Mājas kafejnīcu diena, kas apmeklētājiem būs kā lielisks piedzīvojums garšu pasaulē. Aicinām ciemos!

Gulbenes novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -