Sigulda.lv | 2022.05.26
Lai dažādotu Siguldas novada tūrisma un viesmīlības piedāvājumu, vienlaikus radītu jaunas darbavietas un inovatīvus tūrisma produktus, Siguldas novada pašvaldība līdz 5. jūnijam aicina mazos un vidējos uzņēmumus iesniegt projektu pieteikumus tūrisma ideju līdzfinansējuma konkursā.
Konkursā viens uzņēmums var saņemt līdzfinansējumu līdz 5 000 eiro jeb 80% apmērā no atbalstāmajām izmaksām. Kopējais konkursā pieejamais finansējums pirmajā gadā ir 30 000 eiro. Atbalstam var pieteikties gan jau strādājoši, gan jauni komersanti, iesniedzot pieteikumu un nepieciešamo dokumentāciju līdz 5. jūnijam. Iecerētās aktivitātes realizējamas 18 mēnešu periodā no atbalsta saņemšanas brīža.
Plašāka informācija atrodama šeit.


Sajūti bērnības garšu un atklāj unikālu iepakojumu vēsturi īpašās atvērto durvju dienās! - 29 augusts un 30 augusts
Rēzeknes pilsētas TIC

Uzlādējieties pirms jaunā mācību gada un izbaudiet laiku ģimenes lokā ar mūsu īpašo atpūtas piedāvājumu – rezervējiet 2 naktis un izvēlieties savu dāvanu!
EUR 480 | Baltic Beach Hotel & SPA

Viss autoparks vienā mēneša maksājumā. Viena maksa, visas rūpes uz mums.
Europcar

KVARC kafejnīca Valmiermuižā ir atvērta! Gaidām ciemos baudīt salātus, sātīgus pamatēdienus, gardus desertus un dzērienus. Darba dienās | 11.00–18.00
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atzīmēsim vasaras noslēgumu ar skanīgām dziesmām un lustīgiem dančiem zaļumballē 28. augustā plkst. 20.00 Valmiermuižas parkā kopā ar pūtēju orķestri "Smiltne"
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

21. augustā norisināsies ventspilnieku iecienīts un iemīļots pasākums – piektdienas vakara pastaiga. Dažādās pieturvietās notiks koncerti, gaismas šovi.
Ventspils TIC

Visas vasaras garumā Strenču pilsētvidē apskatāma mākslinieku apvienības “Orbīta” kūrēta izstāde – objekti un instalācijas, kas paslēpti pilsētvidē.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 1. jūlija līdz 28. augustam Sēļu muižā skatāma Vijas Meisteres mākslas darbu izstāde “Ar kafijas lāsi”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

23. augustā no plkst. 10 līdz 18 bioloģiskā saimniecība aicina uz atvērto durvju dienām. Pieteikties pie Anetes 28378348 vai info@ozolziles.lv
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Šovasar atklāts Zilākalna ciema apmeklētājiem un vietējiem iedzīvotajiem pieejams audiogids latviešu, angļu un igauņu valodā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

21. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā dzīvās mūzikas vakars ar grupām “Nielslens Lielsliens” un “Nora Kripta”. Galdiņu rezervācija: tālr. 28664424.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

29. augustā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Brenguļos pie sporta centra “Kaimiņi” norisināsies gadskārtējie Tomātu svētki.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Iepazīsti jaunus gastronomiskā un pieredzes tūrisma maršrutus, kas ved pie Bauskas novada mājražotājiem un vietējiem uzņēmējiem.
Bauskas TIC

Izrāde “Uz visu banku!” – asa komēdija par izvēlēm, vērtībām un cīņu par savu iespēju. Asprātīgi dialogi un negaidīti pavērsieni garantē spriedzi.
EUR 20 | Salaspils novada TIC

Izbaudi ūdens priekus Ventspilī! Viļņu baseins, slīdrenes, SPA, pirtis un atpūta visai ģimenei – Ūdens piedzīvojumu parkā!
Ventspils TIC
.jpg)
Augusts Balvu novadā - ko apmeklēt un izbaudīt? Seši ieteikumi piepildītām brīvdienām Ziemeļlatgalē.
Balvu TIC

Zvaigžņotās augusta debesīs Bruknas muižā piedzīvo garīgās mūzikas koncertuzvedumu ar gaismu spēlēm un īpašu atmosfēru.
Bauskas TIC
.png)
Rēzekne gatavo vasaras iespaidīgākos svētkus! Trīs dienas ar koncertiem, svētku gājienu, amatniekiem, salūtu, putu šovu un īpašiem notikumiem visai ģimenei!
Rēzeknes pilsētas TIC

22. augustā plkst. 17.00 Brīvības ielā 7, Vamierā, norisināsies Burkānciema mūzikas svētku koncerts “Vakarvēja melodijas”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspils valstspilsētas pašvaldība izdod jauno fotoalbumu “Ventspils 700+35”. Fotoalbumā iekļauti 316 fotoattēli, ko radījuši 67 autori.
Ventspils TIC