Līgo - Jāņu pasākumi Aizkraukles novadā

Līgo - Jāņu pasākumi Aizkraukl

Foto: Pixabay.com | Linda Lielauza | 2022.06.23

Kur līgot un ielīgot Aizkraukles novadā? Visitaizkraukle.lv informē par gaidāmajiem pasākumiem novadā.

Aizkrauklē:

Līgo svētki Aizkrauklē, 22. jūnijā pulksten 21:30, pludmalē pie Aizkraukles kultūras centra - maģiskajā vasaras saulgriežu laikā, kad daba ir pilnā plaukumā, svinēsim un pavadīsim mūžīgās kustības un dzīvības simbolu - Sauli, vienojoties kopīgā LĪGO dziesmu vijā kopā ar kori "Aizkraukle", ar labām domām peldināsim ziedu vainagus Daugavā, klausīsimies mūsdienīgās un tradicionālās mūzikas apvienojumu dueta "ZeMe" (Laima Jansone un Dj Monsta) izpildījumā, kā arī vērosim uguns maģiju un spēku, ko piedāvā apvienība Soul of Flames.

Pļaviņās:

Pļaviņās Zviedru skansts estrādē 23. jūnijā – Jāņu ielīgošana kopā ar muzikālo komēdiju – dziesmu spēli “Preilenīte” (režisors Voldemārs Šoriņš, lomās- Evija Krūze (Skulte), Lienīte Osipova, Aīda Ozoliņa, Artis Drozdovs, Voldemārs Šoriņš, Juris Kalniņš, Kristaps Ozols) un pulksten 23 – zaļumballe ar grupu “Remershof”. Ieeja – bez maksas.

Skrīveros:

Skrīveros 22.06 Andreja Upīša memoriālās mājas dārzā  pulksten 21 ielīgošanas koncerts kopā ar Katrīnu Dimantu (ieeja bezmaksas), savukārt jau no pulksten 19 amatnieku un mājražotāju tirgus.

Neretas pusē:

21.jūnijā pulksten 18.36 Sirdskilometra noiešana un Saulgriežu svinēšana Strobuku pilskalnā, savukārt 22. jūnijā pulksten 18 Ērberģes estrādē ielīgošana ar Bārbeles folkloras kopu “Tīrums” un Mazzalves pašdarbniekiem.

24.jūnijā pulksten 23 Ērberģes estrādē Līgo balle ar grupu "Rasa", savukārt 25.jūnijā pulksten 11 draugu komandu foto orientēšanās pa Ērberģi.

21. jūnijā pulksten 12 Neretas SAC pagalmā – svētku ielīgošana ar Nere¬tas kultūras centra pašdarbniekiem. Ieeja – bez maksas.

Pulksten 18.32 Brakšāni – Pilskal¬nes pagasts – “Noej savu sirdskilomet¬ru un izgaismo Latviju!”.

22. jūnijā pulksten 22 Sudmalu sali¬ņas estrādē – “Saulgriežu nakts maģi¬ja” kopā ar Bārbeles tautas nama folkloras kopu “Tīrums”.

23. jūnijā pulksten 23 Sudmalu saliņas estrādē – Līgo zaļumballe. Ieeja – bez maksas.

Koknesē:

21. jūnijā pulksten 20 Kokneses pilsdrupās – koncerts “Saulriets saulgriežos” kopā ar grupu “Tautumeitas”. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv

22.jūnijā Vecbebru mežaparka estrādē pulksten 21 ielīgošana kopā ar folkloras kopu “Urgas”, pulksten 22 zaļumballe kopā ar Mariku un Druvi.

Jaunjelgavā:

23. jūnijā no pulksten 18 līdz 20 Liepu parka estrādē – Līgo ieskandināšana ar Jaunjelgavas kultūras centra mākslinieciskajiem kolektīviem. Ieeja – bez maksas.

No pulksten 23 līdz 3 Liepu parka estrādē – balle ar grupu “Stabu ielas muzikanti”. Ieeja – bez maksas.

22. jūnijā pulksten 19 Sunākstes pagasta estrādē – vasaras saulgriežu iedziedāšana un lielā vainaga pīšana kopā ar “Karikstes muzikantiem”. Aktī¬vākajiem dāvanā “Karikstes” danču CD.

22.jūnijā pulksten 20 pie kultūras nama Secē ielīgošana kopā ar “Karikstes muzikantiem” un zaļumballe ar grupu “Reflection”

23. jūnijā pulksten 21 pagasta estrādē – Jāņu nakts zaļumballe. Par svētku lustēm gādās Elmārs Sarkans no “Sestdienas muzikantiem”.


Avots: Visitaizkraukle.lv

turiba - 3666
Paukošanās un koncerts Bauskas pilī

Paukošanās un koncerts Bauskas pilī

Tradicionāls pasākums ar paukošanās turnīru un koncertu.

Bauskas TIC

Rundāles pils dārza svētki

Rundāles pils dārza svētki

Svētkos iespējams apskatīt dārzu, parku un pili, uzzināt un apgūt ko jaunu, baudīt muzikālus un teatrālus priekšnesumus, iegādāties stādus

Bauskas TIC

Fly In Limbaži

Fly In Limbaži

Super pozitīva atmosfēra, elpu aizraujoši momenti, smaids un skatieni, kas nepārtraukti vērsti augšup! 2. jūlijā, Limbažu Lidlaukā - avio šovs Fly In Limbaži!

Limbažu TIC

Filmas

Filmas "Elviss" pirmizrāde jau 1. jūlijā

Rokenrola karalis ir atgriezies! Kinoteātrī "Splendid Palace" no 1. jūlija lielajos ekrānos Baza Lurmena biogrāfiskā drāma "Elviss". Uz tikšanos kinoteātrī!

Splendid Palace

Bauskas novada maršruts

Bauskas novada maršruts "Leišmalīte"

Iepazīsti Bārbeli, Skaistkalni, Kurmeni un Valli.

Bauskas TIC

Radošas aktivitātes Koknesē

Radošas aktivitātes Koknesē

Koknesē iespējams ne tikai lūkot skaistās ainavas, atpūsties un baudīt ūdens priekus, bet arī aktīvi līdzdarboties, degustēt un ceļot laikā!

Aizkraukles novada TIC

EKSKURSIJU SVĒTDIENA MELNGALVJU NAMĀ

EKSKURSIJU SVĒTDIENA MELNGALVJU NAMĀ

Izzini noslēpumainos viduslaiku pagrabus, Melngalvju brālības leģendas un sajūti pagājušo laiku dzīru krāšņumu greznajās svētku zālēs pašā Vecrīgas sirdī!

Melngalvju nams

ATTA KRASTA FESTIVĀLS

ATTA KRASTA FESTIVĀLS

21. jūlijā ATTA CENTRE atklāj pirmo ATTA Krasta festivālu, kura ietvaros notiks Street Food festivāls un kolekcionāru tirdziņš ar unikāliem piedāvājumiem.

ATTA Centre

Tūrismā ir liels darbaspēka pieprasījums!

Tūrismā ir liels darbaspēka pieprasījums!

Nozares uzņēmumi spēj nodrošināt studentus ar atalgotu darbu jau mācību prakses laikā

Biznesa augstskola Turība

Bauskas novada velo maršruti

Bauskas novada velo maršruti

Četri velo maršruti ar praktisku informāciju un kartēm latviešu, krievu un angļu valodā.

Bauskas TIC

BRĪVDABAS KINO

BRĪVDABAS KINO "SPLENDID PALACE"

“Splendid Garden”, kas iekārtots pašā Rīgas centrā, Elizabetes ielas 61 pagalmā, visas vasaras garumā piedāvā brīvdabas kino seansus.

Splendid Palace

Premium Spa atpūta Piena muižā Berghof

Premium Spa atpūta Piena muižā Berghof

2 personām - nakšņošana, brokastis un vakariņas, īpašas spa procedūras

EUR 489 | Estravel Latvia

Baltic Beach Hotel - ģimenes atpūta

Baltic Beach Hotel - ģimenes atpūta

1 nakts 2 pieaugušajiem un 1 bērnam ģimenes numurā, brokastis, Sea Wellness apmeklējums, bērnu kluba pakalpojumi

EUR 195 | Estravel Latvia

Mājas kafejnīcu diena Gulbenes novadā

Mājas kafejnīcu diena Gulbenes novadā

Gulbenes novadā 9.jūlijā norisināsies Mājas kafejnīcu diena, kas apmeklētājiem būs kā lielisks piedzīvojums garšu pasaulē. Aicinām ciemos!

Gulbenes novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -