Ludmila Glazunova | 2022.06.21
Šonedēļ, kas sākas 20. jūnijā, no Starptautiskās lidostas “Rīga” var aizlidot uz 91 galamērķi, Travelnews.lv informē lidostas Komunikācijas vienības Komunikācijas projektu vadītāja Ilze Salna.
Salīdzinājumā ar aizvadīto nedēļu, proti, laikā no 13. līdz 19. jūnijam, šonedēļ galamērķu skaits ir sarucis par vienu. Šajā skaitā iekļauti gan regulārie, gan arī čarterlidojumi, kas vasaras sezonā ir gana pieprasīti.
Nedēļa slaikā plānoto lidojumu skaits no Rīgas saglabājas stabils – lidsabiedrības plāno veikt kopumā 525 izlidojošos pasažieru reisus, Travelnews.lv vēsta Ilze Salna.

30. maijā Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem ar koncertiem, aktivitātēm ģimenēm, ielu ēdieniem, sportu un vakara programmu Majoru pludmalē.
Jūrmalas TIC

24. maijā plkst. 10.00–16.00 Valmiermuižas alus virtuvē Latvijas garšu vēlās brokastis. Galdiņu rezervācija: alusvirtuve@valmiermuiza.lv vai tālr. 28664424.
EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Šogad starptautiskajā akcijā “Muzeju nakts” Latvijas muzeji iepazīstinās ar vēsturisku priekšmetu piedzīvojumiem. Tiekamies Ventspils muzejos!
Ventspils TIC

Jau no 1. maija sezonu uzsāk Ventspils piedzīvojuma parks. Jautrības visai ģimenei garantēta. Gaisīsim ciemos!
Ventspils TIC

Ventavas pavasara gadatirgus Vārves pagastā notiks jau vienpadsmito reizi, un šogad tas norisināsies 23. maijā, sākums plkst. 12.
Ventspils TIC
Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.
Tukuma TIC

Makets ļauj iztēloties, kā pils savulaik izskatījās: tās apjomu, formas un arhitektūras detaļas.
Bauskas TIC

Svētdien, 31. maijā Ventspilī norisināsies Bērnu svētki “Visuma iemītnieku karnevāls”, kuros šogad īpaša uzmanība pievērsta Visuma tēmai.
Ventspils TIC

23. maijā Valmiermuižas alus darītavā būs Muzeju nakts norise “Mucas ceļš”, aicinot iepazīt Degalus pagrabu plkst. 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Leģendārās “Skroderdienas Silmačos” atgriežas ar īstu Jāņu sajūtu, humoru un latviskām tradīcijām
Rēzeknes pilsētas TIC

23. maijā Valmieras Olimpiskajā centrā notiks plašākie parasporta svētki Latvijā. Pasākums norisināsies no plkst. 11.00 līdz 16.00 13 dažādos sporta veidos.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
30.maijā aicinām ģimenes, draugu kompānijas un veloentuziastus doties neaizmirstamā pavasara piedzīvojumā, piedaloties pasākumā "Velotūre Bānīša zemē".
Gulbenes novada TIC

Jaunmoku pils aicinās uz vasaras sezonas atklāšanas svētkiem, kuros pils dārzi un parks pārtaps par radošu, izzinošu un dzīvības pilnu svētku vietu.
Tukuma TIC

30. maijā Rundāles pils goda pagalmā norisināsies otrie Latvijas vīndaru svētki Rundāles pilī.
Bauskas TIC
Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.
Tukuma TIC

3. jūlijā aicinām uz džeza nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos!
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Grupas “Opus Pro” jubilejas koncerts Šlokenbekas muižā kļūs par jaudīgu un emocionālu rokmūzikas notikumu, kas vienos vairākas klausītāju paaudzes.
Tukuma TIC

7.jūnijā, jau 15.reizi notiks Ventspils skriešanas svētki, kas pulcē gan ventspilniekus, gan viesus no Latvijas un tuvākajām kaimiņvalstīm.
Ventspils TIC

Vides objekts “Dzenskrūve “Cilvēciskais spēks”” – pēc ziemas tehniskās pauzes maijā ir atsācis savu rotējošo darbību.
Ventspils TIC

CORAL grupas viesnīcām Turcijā īpašs piedāvājums ģimenēm ⭐🛫
Coral Travel Latvia