Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.06.22
Pēdējā laikā aizvien lielāks haoss pārņem Apvienotās Karalistes aviosatiksmi, bet nu nedienas skārušas arī dzelzceļa satiksmi. 21. jūnijā sācies plašs dzelzceļa darbinieku streiks, kas ilgs vismaz trīs dienas, kā rezultātā praktiski paralizēta vilcienu satiksme.
Streika dalībnieki pieprasa paaugstināt algas vismaz par 7%, bet darba devēji gatavi piemaksāt vien 3% Šobrīd dzelzceļa satiksmi nodrošina tikai viens no pieciem sarakstā esošiem vilcieniem, un satiksme tiek nodrošināta tikai galvenajās līnijās. Zīmīgi, ka 21. jūnijā streiko arī Londonas metro darbinieki, šādi pamatīgi apgrūtinot dzīvi galvaspilsētā.


Restorāns AKUSTIKA aicina uz Kārļa Kazāka Kluso Koncertu Klusajā sestdienā, 4. aprīlī.
EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

no Baku vai Rīgas // nedēļas ekskursijas // nelielām grupām un individuāli
EUR 379 | Estravel Latvia

Slutišķu krauja atrodas Daugavas loku teritorijā un ir vislielākais kvartāra iežu atsegums Daugavas ielejas Latvijas daļā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšana
EUR 439 | Estravel Latvia

Līdz 31.03.// 7 naktis kruīzā, 2 + 3/2 naktis pirms un pēc kruīza // no Hošiminas vai Siam Reap // augusts - oktobris
EUR 2637 | Estravel Latvia

1. un 2. aprīlī Hoijeres kundzes viesu nams, aicina uz “Šokolādes zaķu darbnīcām”, kuru laikā tiks veidoti šokolādes Lieldienu zaķi.
Liepājas reģiona TIB

Svētki ir lieliska iespēja noskaņoties vasarai, iepazīstot labākos svinēšanas stāstus varenā kopā būšanā - mūzikā un garšās.
Siguldas novada TIC

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu
EUR 645 | Estravel Latvia

5* līmeņa naktsmītnes // pirmās klases ēdināšanas pakalpojumi // kuģa piestāšana pilsētu, ciematu sirdī // ekskursijas
EUR 1949 | Estravel Latvia

7 naktis uz klāja izvēlētajā kajītē, puspansija, izstrādāts maršruts // Splita - Brača - Hvara - Pelješaca - Mljeta - Korčul - Šolta - Splita
EUR 700 | Estravel Latvia

Nīcgales Lielais akmens ir vislielākais pašreiz zināmais laukakmens Latvijā. Akmens garums ir 10,5 m, platums – 10,4 m, bet augstums – 3,50 m.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.jpg)
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Majestātiski burinieki, ekskluzīvi maršruti un augstākās klases apkalpošana - kruīzos ar luksus Sea Cloud. // 3-4 naktis
EUR 2190 | CRUISEcentre

1-2 naktīm, SPA un nakšņošana, muižas, viesnīcas un viesu nami. Pēriem, ģimenēm un SOLO
EUR 99 | Estravel Latvia

A plant fair dedicated to plant growing, gardening and the presentation of local producers, with the participation of more than 300 participants
Siguldas novada TIC