Csp.gov.lv | 2022.06.27
2022. gada maijā lidostā “Rīga” apkalpoti 474,1 tūkst. pasažieru, 5,6 reizes vairāk nekā 2021. gada maijā un par 13,1 % vairāk nekā iepriekšējā mēnesī, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Salīdzinājumā ar 2019. gada maiju lidostā apkalpots par 33,8 % mazāk pasažieru.
Kopējais lidojumu skaits maijā bija 4 952, kas ir 2,2 reizes vairāk nekā pirms gada.

“Pūt, vējiņi!” ik gadu ir vieta, kur vasaras vakaros vari dziedāt līdzi leģendārām dziesmām, baudīt izcilus klasiskās mūzikas skaņdarbus un smelties iedvesmu.
Liepājas reģiona TIB
Šā gada piecos mēnešos lidostā apkalpoti 1 671,7 tūkst. pasažieru, par 1 423,7 tūkst. jeb par 6,7 reizēm vairāk nekā 2021. gada atbilstošajā periodā, un par 32,3 % vairāk nekā 2020. gada pirmajos piecos mēnešos, bet par 40,1 % mazāk nekā 2019. gada atbilstošajā periodā.
2022. gada maijā kopējais saņemto un nosūtīto kravu un pasta sūtījumu apjoms1 bija 1,5 tūkst. tonnu, kas ir tikpat cik aprīlī un par 33,4 % mazāk nekā 2021. gada maijā.
Maijā lidostā saņēma 0,6 tūkst. tonnu kravu un pasta sūtījumu, kas ir par 34,4 % mazāk nekā 2021. gada maijā, bet nosūtīja 0,9 tūkst. tonnu, par 32,7 % mazāk.

No 8.06. līdz 1.09. Valmieras muzeja Maršnera namā sadarbībā ar leļļu animācijas filmu studiju “Animācijas Brigāde” skatāma izstāde bērniem
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Smaržas, garšas un sarunas. Līdz pl. 13.00 svētku atmosfēru papildinās akordeonista Kaspara Gulbja un saksofonista Viļņa Prancāna muzikāli priekšnesumi.
Tukuma TIC

Valmieras novadā ar plašu pasākumu klāstu tiks svinēti vasaras saulgrieži.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspils Pilsētas svētku ietvaros, no 31. jūlija līdz 2. augustam, Reņķa dārzā notiks Starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Dalībnieki aicināti pieteikties.
Ventspils TIC

28. jūnijā Burtniekos norisināsies 18. velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ventspils Pludmales akvaparks ir uzsācis 2026. gada sezonu! Tiekamies vasarā!
Ventspils TIC

Uguns skulptūra “Putns”, saulgriežu rituāli, tirdziņš un zaļumballe ar “Brāļiem Puncuļiem” – piedzīvo īstu Jāņu nakts burvību Rēzeknē!
Rēzeknes pilsētas TIC

Aicinām apmeklēt ielīgošanas pasākumus un svinēt Līgo svētkus Balvu novadā – kopā dziedāsim, dejosim, godināsim tradīcijas un izbaudīsim gada maģiskāko laiku!
Balvu TIC

Iemīļotā latviešu klasika “Skroderdienas Silmačos” 22. jūnijā Valmieras estrādē.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ielūkojies pasākumu plānā un apmeklē sev interesējošus pasākumus.
Bauskas TIC

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Aicinām tirgotājus un amatniekus izmantot iespēju būt daļai no svētkiem un pieteikties tirdzniecībai svētku aktīvākajā dienā – 1. augustā.
Ventspils TIC

Lielais vasaras piedzīvojums ģimenēm jau 27. jūnijā Kovšu pludmalē - Rēzeknē!
Rēzeknes pilsētas TIC

Pirms 5 gadiem notika mūsu pirmais lidojums. ✈️ Lai atzīmētu šo dienu, dāvinām Jums 100EUR kuponu nākamajām brīvdienām!
Coral Travel Latvia
.jpeg)
Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē.
Tukuma TIC

5. jūlijā Vaidavā jau 45. reizi norisināsies tradicionālais skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

12. jūlijā plkst. 16.00 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos norisināsies Shipsea koncerts.
EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

2026. gada 12. augustā Rēzekne kļūs par vietu, kur satiekas jauniešu enerģija, idejas un nākotnes iespējas jauniešu iespēju festivālā “Kopums”.
Rēzeknes pilsētas TIC