Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.06.27
Ungārijā valsts ir “iesaldējusi” degvielas cenas, kā rezultātā benzīnu un dīzeļdegvielu var iegādāties par 480 forintiem jeb apmēram 1,20 eiro litrā. Šāda kārtība saglabāsies līdz pat oktobrim.
Jau ziņots, ka lēto degvielu Ungārijā var iegādāties tikai tie, kas uzpildes stacijā iebrauc ar automašīnām, kurām ir Ungārijas valsts numuri. Taču šobrīd ir ieviests vēl viens ierobežojums – iegādāties var tikai 50 litrus degvielas, un nebūs atļauts degvielu pildīt arī kannās.

.jpg)
24. aprīlī plkst. 19.00 Valmiermuižas alus viesistabā alus gardēžu vakariņas.
EUR 59 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Variety Cruises Grieķijas salu kruīza maršruts izstrādāts vēstures entuziastiem. // 10-30% atlaide // Tematikskais kruīzs
EUR 1190 | CRUISEcentre

Svētki ir lieliska iespēja noskaņoties vasarai, iepazīstot labākos svinēšanas stāstus varenā kopā būšanā - mūzikā un garšās.
Siguldas novada TIC

18. aprīlī plkst. 18.00 Valmiermuižas alus viesistabā muzikāls etnovakars kopā ar ģitāristu Reini Jauno un Indijas klasiskās mūzikas meistaru Manish Pingle.
EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jaunieši aicināti piedalīties projekta “Kultūras pēdās: foto orientēšanās Augšdaugavas novadā” nākamajos posmos!
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Nepadodies vīrusiem! Uzņem saules enerģiju, dzen prom stresu un uzplauksti pavasarim! // Dažādi SPA un viesnīcu piedāvājumi!
EUR 135 | Estravel Latvia

Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Varšava - Mahe // Aprīlis - maijs // Vietu skaits ierobešots! Noteiktos datumos, uz 10 naktīm
EUR 466 | SKY24.LV

Nīcgales Lielais akmens ir vislielākais pašreiz zināmais laukakmens Latvijā. Akmens garums ir 10,5 m, platums – 10,4 m, bet augstums – 3,50 m.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Egejas un Adrijas jūras Kruīzi no 3-14 naktīm // pilna pansija // atlaide līdz 50% // BONUSI!
EUR 389 | CRUISEcentre

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu
EUR 1015 | Estravel Latvia
.jpg)
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

no Tallinas // noteikti datumi: jūnijs - augusts // 2 naktis uz prāmja
EUR 131 | Estravel Latvia

Atlaides piedzīvojumiem nelielā grupā // No Rīgas vai Grieķijas pilsētām // Vēsture, pludmale, grieķu virtuve un bagātās tradīcijas
EUR 524 | Estravel Latvia

1-2 naktīm, SPA un nakšņošana, muižas, viesnīcas un viesu nami. Pēriem, ģimenēm un SOLO
EUR 99 | Estravel Latvia

Izmanto papildu brīvdienas aprīlī, maijā un jūnijā, lai uzlabotu veselību 4 dienu programmā KRC "Jaunķemeri". Piedāvājums spēkā līdz 26.06.2026.
EUR 270 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri