Barselonai apnikuši tūristu pūļi: Tiek ieviesti jauni ierobežojumi

Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.06.29

Pēc Covid-19 ierobežojumu atcelšanas tūrisma plūsma ir pamatīga, un to izjūt Katalonijas galvaspilsētas Barselonas iedzīvotāji. Tādēļ varas iestādes ir ieviesušas virkni ierobežojumu tūrisma grupām.

Turpmāk tiks stingrāk kontrolētas ekskursijas gidu pavadībā. Tiks ierobežots gan skaļums, gan tūrisma grupu lielums. Piemēram, pilsētas centrā un daudzās populārās tūrisma vietās būs aizliegts lietot megafonus, kas būs jāaizstāj ar audiogidiem. Tāpat daudzviet tūristu grupas nedrīkstēs būt lielākas par 15 personām, bet dažos vēsturiskajos apskates objektos vienlaikus drīkstēs doties vien trīs līdz astoņu cilvēku lielas grupas.

Tāpat ekskursiju laikā to vadītāji tiek mudināti izvēlēties pieturvietas, kurās ir pietiekami daudz vietas, lai tūristi nekļūtu par šķērsli citiem gājējiem. Tāpat izskanējis aicinājums ekskursijas rezervēt iepriekš, nevis reklamēt pilsētas ielās.

Avots: BalticTravelnews.com/Euronews.com


celojumubode - 3982
Pēdējā brīža eksotika!

Pēdējā brīža eksotika!

Nepalaid garām iespēju aizbēgt uz siltajām zemēm! 🔥Pēdējās vietas!🔥

Latvia Tours - Berga bazārs

Tucija ģimenēm ar premium viesnīcām!

Tucija ģimenēm ar premium viesnīcām!

⏳ Vietu skaits ierobežots – rezervē laicīgi! 📩 Raksti mums, ieteiksim piemērotāko variantu!

EUR 373.00 | Latvia Tours - Jēkabpils

Norvēģijas fjordi ar jauno MSC EURIBIA!

Norvēģijas fjordi ar jauno MSC EURIBIA!

17.05-24.05. Iespaidīgi fjordi, gleznaini kalni un elegantas Ziemeļeiropas pilsētas – ceļojums, kas paliek atmiņā uz visu mūžu!

Latvia Tours - Berga bazārs

Ceļojumu gatatirgus!

Ceļojumu gatatirgus!

Līdz 10.02. iegādājieties savu atpūtas piedāvājumu ar atlaidi līdz pat 200 €!

EUR -200 | Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle

Pop-up restorāns Mujānos

Pop-up restorāns Mujānos

14. februārī Mujānu biedrības namā pop-up restorāns ar šefpavāri Valēriju Čudovu – mīlestība sirdī un ēdienā. Rezervāciju veikšana pa tālr. 29829588

EUR 55 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

“Daugavas vārti”

“Daugavas vārti”

“Daugavas vārti” ir savdabīgs Daugavas senlejas sašaurinājums lejpus Slutišķu sādžas, šaurākais ielejas posms starp Slutišķu krauju un Ververu krauju.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

10 interesanti objekti, ko vērts apskatīt

10 interesanti objekti, ko vērts apskatīt

Traķu pilsēta kopš sendienām ir slavena ar harmonisku dažādu nacionālo un reliģisko kopienu līdzāspastāvēšanu.

Trakai TIC

Paula Sukatnieka mājas “Apsītes”

Paula Sukatnieka mājas “Apsītes”

Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Skrindu dzimtas muzejs

Skrindu dzimtas muzejs

Muzeja pastāvīgā ekspozīcija ir veltīta pirmajiem tautas atmodas darbinieku, brāļu Skrindu dzīvei un darbam.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Dominikāna! Cena sākot no 1669 eur!

Dominikāna! Cena sākot no 1669 eur!

EUR 1669 | Itaka Latvia

GASTRO TŪRE UZ SERBIJU

GASTRO TŪRE UZ SERBIJU

Aicinām jūs ceļot pa Serbiju ne tikai apskates objektu, bet arī gastronomisku baudījumu dēļ. Jums tas patiks – garantējam!

EUR 730 | AL SVETS

Dabiska skaistuma un atpūtas oāze!

Dabiska skaistuma un atpūtas oāze!

Atklāj Melnkalnes gleznaino piekrasti, vēsturiskos ciematus un kalnu ainavas, baudot mierīgu atpūtu, vietējo kulināriju un neaizmirstamus piedzīvojumus, kas ļau

EUR 405 | Latvia Tours

Aija Andrejeva | Tagadne

Aija Andrejeva | Tagadne

Dziedātāja Aija Andrejeva aicina savus klausītājus uz īpašu koncertsēriju “Tagadne”, ar kuru viņa atzīmē 20 gadu jubileju uz skatuves.

Līvānu TIC

Sienu gleznojumi Liepājā

Sienu gleznojumi Liepājā

Dodies Liepājas ielās un atklāj lielformāta mākslas darbus, kas grezno Liepājas ēku fasādes, gan pilsētas centrā, gan Karostas fortos!

Liepājas reģiona TIB

Saimis tradiceju škola

Saimis tradiceju škola "Meteņa dīna"

8. februārī plkst. 12.00 Andrupenes lauku sēta aicina lielus un mazus uz Aizgavēņa svinībām, iezīmējot ziemas beigu tuvošanos! Vairāk info: 26187266

Krāslavas TIC

Subates Ezermalas parks

Subates Ezermalas parks

Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

UZBEKISTĀNA - AUSTRUMU MOTĪVI

UZBEKISTĀNA - AUSTRUMU MOTĪVI

17.04. – 24.04.2026 8 dienas / 7 naktis Taškenta – Samarkanda – Buhāra – Čimgana- Taškenta

AL SVETS

ZIEDU PARĀDE PAVASARĪ

ZIEDU PARĀDE PAVASARĪ

Ienāc pavasara krāsās un smaržās – laiks, kad Holande un Beļģija plaukst ziedos! ✨

EUR 370 | Latvia Tours - Berga bazārs

Sen gaidītie ķirši!

Sen gaidītie ķirši!

no 35 Eur par virzienu - vairāk kā 50 galamērķi! pērc līdz 15.02., ceļo no 23.02. - 25.10.

EUR 35 | SKY24.LV

Vasargelišķu skatu tornis

Vasargelišķu skatu tornis

Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -