Natālija Misiņa | 2022.06.30
21.jūlijā ATTA CENTRE atklāj pirmo ATTA Krasta Festivālu, kura ietvaros notiks Street Food festivāls un kolekcionāru tirdziņš ar unikāliem piedāvājumiem. Festivāls gaidīs viesus no plkst. 15.00 līdz 23.00. Par apmeklētāju muzikālo garastāvokli rūpēsies DJ Toms Grēviņš un RADIO TRIO soliste Madara Dzintara ar grupu.
Pasākumā piedalīsies meksikāņu un japāņu virtuves ēdinātāji, Mi:Gelato, 2EAT, varēsiet nogaršot ATTA CENTRE virtuves gardumus un nomalkot gardus dzērienus, vērojot vienu no dzīvīgākajām Rīgas ielām, Krasta ielu. Jautrību un sacensību garu radīs cirvju mešanas aktivitātes kopā ar AXE Factory Riga. Papildināsiet savu vinila plauktu ar lieliskiem piedāvājumiem no Vinylla.lv / Plates.lv, atradīsiet ekskluzīvas antīkas lietas sev un mājai, iegādāsieties ekoloģiskas sveces un mājas smaržas, gleznas un daudzus citus oriģinālus darinājumus.
ATTA CENTRE aicina senlietu, dizaina un amatniecības, apģērba un rotu tirgotājus pieteikties ATTA Krasta Festivāla tirdziņam. Pieteikt dalību var līdz 4.jūlijam, aizpildot anketu - https://ej.uz/ATTA_FEST_pieteikums

15. augustā Dzintaru mežaparkā bērnus gaidīs pasaku tēli, radošās darbnīcas, cirka priekšnesumi un “Carnival Youth” koncerts. Ieeja bez maksas.
Jūrmalas TIC

Izvēlies kādu no četriem velo maršrutiem Bauskas novadā un iepazīsti pilis, muižas, dabas ainavas un vietējos tūrisma objektus, minot pedāļus.
Bauskas TIC
.png)
Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nams aicina uz jaunās radošās sezonas atklāšanas koncertu!
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspils valstspilsētas pašvaldība izdod jauno fotoalbumu “Ventspils 700+35”. Fotoalbumā iekļauti 316 fotoattēli, ko radījuši 67 autori.
Ventspils TIC

12. augustā Rēzekne kļūs par vietu, kur satiekas jauniešu enerģija, idejas un nākotnes iespējas – Jauniešu iespēju festivālā “Kopums”
Rēzeknes pilsētas TIC

VIZIUM - vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina.
Ventspils TIC

14.augustā 19.00 “Jaunsētas” teritorijā Mika Dukura akustiskais koncerts. Darbosies kafejnīca “ES TE Cafe” un izbraukuma treileris. Ieeja: bez maksas
Alūksnes TIC
.jpg)
Atklāj Bauskas novadu vietējo acīm! Iedvesmojies no baušķenieku ieteikumiem par apskates vietām, kafejnīcām un īpašām pieturām.
Bauskas TIC

Visas vasaras garumā Strenču pilsētvidē apskatāma mākslinieku apvienības “Orbīta” kūrēta izstāde – objekti un instalācijas, kas paslēpti pilsētvidē.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
Pirmdien, 10. augustā plkst. 14.00 Camphill nodibinājums “Rožkalni” aicina ciemos! Meistarklases, sarunas un degustācijas kopā ar augu pazinēju Zeltīti Kavieri.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

21. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā dzīvās mūzikas vakars ar grupām “Nielslens Lielsliens” un “Nora Kripta”. Galdiņu rezervācija: tālr. 28664424.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kur māksla un kultūra satiekas – ceļvedis iedvesmojošām brīvdienām Cēsīs!
Cēsu TIC

No 10. līdz 16. augustam Ventspilī norisināsies starptautiskie jauno pianistu meistarkursi Ventspils Piano 2026.
Ventspils TIC

Izbaudi aktīvu atpūtu Bauskas novadā – pastaigu takas, parkus, diskgolfu, velo maršrutus, laivu braucienus un citas aktivitātes dabā visos gadalaikos.
Bauskas TIC

14. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā smagās mūzikas vakars ar vietējām grupām – “Hope Dies Last”, “Ilonas Maska” un “as.always”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 1. jūlija līdz 28. augustam Sēļu muižā skatāma Vijas Meisteres mākslas darbu izstāde “Ar kafijas lāsi”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ziemas sezona ir atvērta! Atklāj savu brīvdienu galamērķi ar mūsu plašo viesnīcu piedāvājumu
Coral Travel Latvia

Šovasar koncertzāles GORS jumta terase atkal pārtaps par īpašu brīvdabas kino vietu, kur satiekas filmas un ēdiens.
Rēzeknes pilsētas TIC

Atklāj augusta spilgtākos notikumus Bauskas novadā – no koncertiem un svētkiem līdz tirdziņiem, izstādēm un citām aktivitātēm.
Bauskas TIC

Slutišķu gravu taka Naujenes pagastā kļuvusi vēl interesantāka apmeklētājiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa