Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.06.30
Par aiziešanu no Krievijas tirgus paziņojušas divas starptautiskās viesnīcu ķēdes – “Holiday Inn” un “Crowne Plaza”, kas pieder britu kompānijai “InterContinental Hotels Group” (IHG).
IHG jau apturējusi investīcijas Krievijā kopš 2022. gada februāra, bet šobrīd tiek meklēts pircējs, kas iegādātos šo viesnīcu biznesu.
IHG viesnīcas bija Krievijas TOP3 starptautisko ķēžu naktsmītņu ziņā. Kopumā Krievijā grupai pieder 29 viesnīcas, kuru kopējais istabiņu skaits ir 6 600. Pēc “Forbes” informācijas, 2018. gadā IHG Krievijas tirgū vien nopelnīja 124 miljonus ASV dolāru.


We have compiled a list of seminar and conference venues in Bauska Municipality.
Bauskas TIC
.jpg)
7. decembrī Mujānu biedrības nams aicina uz gaismas svinēšanu zvanu ansambļa “SOLI DEO GLORIA” un solistu koncertprogrammā “Svinot gaismu”.
EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
“Viss-iekļauts servisa” ceļojumu izpārdošana // 7 naktis viesnīcā, pilna pansija - ēdināšana un dzērieni, aktīvās atpūtas un izklaides programma viesnīcā
EUR 520 | Estravel Latvia

Kalējs Edgars Vronskis nodarbojas ar māksliniecisko metālapstrādi. Apmeklētājiem ir iespēja iemēģināt savu roku izkaļot kādu laimes monētu vai suvenīru.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

01.01.26. ir nakts, kas nebeidzas! 🔥 DJ Sasha Kovriga, dejas līdz rītausmai, kokteiļi un salūts pie jūras – Jaungada Afterpārtijs 2026 Jūrmalā!
EUR 100 | Baltic Beach Hotel & SPA

Stikānu ģimene nodarbojas ar vēsturisko artefaktu vākšanu. Ir izveidota Pirmā un Otrā pasaules kara artefaktu kolekcija.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Bebrenes audēju darināto audeklu apskate, audumu iegāde un aušanas pamatu apguve.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Pēdējās vietas garajam atvaļinājumam populāros kūrortos // decdembris - janvāris // pārdošana līdz 12.12. // Lidojums, transfēri, viensīca, izvēlētā ēdināšana
EUR 1115 | Estravel Latvia

Sviniet gada pēdējo piektdienu ar stilu! 🥂 Vakariņas jūras krastā Jūrmalā, prosecco un DJ ar 2025.gada hitiem. Lieliska atmosfēra un svētku noskaņa garantēta!
EUR 25 | Baltic Beach Hotel & SPA

New Year at Harper Woolf | 31.12. 8-course dinner. Two seatings: 17:00–20:00 & 21:00–01:00. €135 pp. Wine pairing €85/€125. Lobby bar with DJ till 03:00.
Pullman Riga Old Town

13. decembrī plkst. 14.00 Strenču brīvdabas estrādē aicinām uz brīvdabas izrādi "Advents Silmačos". Režisors Imants Strads.
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

JuRita Mini Zoo piedāvā apskatīt tādus dzīvniekus: alpakas, lamas, ķenguri, dambrieži, punduraitas, pundurkazas, poniji, ēzeļi, zirgi, truši un citi dzīvnieki.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!
Liepājas reģiona TIB