«Zalando» iepazīstina ar Latvijā iecienītākajām precēm

Viena no Eiropas vadošajām modes un dzīvesstila tiešsaistes platformām “Zalando” šovasar atzīmē savu pirmo gadadienu Latvijas tirgū un ir apkopojusi klientu iecienītākās preces. Kā liecina dati, Latvijas iedzīvotāji aktīvi iegādājas sporta apģērbu un apavus, vienlaikus dodot priekšroku klasiskām vērtībām.
Svinot savu pirmo gadadienu Latvijā, “Zalando” atklāj, kādas ir mūsu patērētāju iecienītākās preču kategorijas. Kopumā platforma Latvijas klientiem piedāvā vairāk nekā 2 000 pieprasītus zīmolus un vairāk nekā 475 000 dažādas preces. Populārākās preces no apavu kategorijas, kas iegādātas “Zalando”, ir kedas, puszābaki un sandales ar plakano zoli. Savukārt, salīdzinot divas iecienītākās apģērbu kategorijas - kleitas un svārkus - secināts, ka kleitas pirktas sešas reizes biežāk nekā svārki.

Runājot par dizainu, jāuzsver, ka Latvijas patērētāji dod priekšroku klasiskai krāsu paletei, pārsvarā pasūtot melnas, baltas un tumši zilas preces. Klasiskā un vienmēr atbilstošā krāsa - melnā - ir arī vadošā starp populārākajiem aksesuāriem. Tieši melnas mugursomas un beisbola cepures ir populārākās aksesuāru preces pirkuma grozos “Zalando” platformā.

opumā tendences starp Baltijas valstīm ir ļoti līdzīgas, bet zināmas atšķirības vērojamas tauriņu un kaklasaišu iegādē - Igaunijā kaklasaites ir sešas reizes populārākas, nekā tauriņi. Arī Latvijas un Lietuvas klienti biežāk dod priekšroku klasiskajām kaklasaitēm, taču tajā pašā laikā tauriņi šajās valstīs ir daudz populārāki, nekā Igaunijā. Lietuvā kaklasaites iegādājas trīs reizes biežāk, nekā tauriņus, bet Latvijā - četras reizes.

“Svinot pirmo jubileju Latvijā, redzam, ka klientu atsauksmes par mūsu piedāvājumu ir ļoti pozitīvas. Tas iepriecina un pārliecina, ka piedāvājam pareizo kombināciju, apvienojot plašu sortimentu un ērtu iepirkšanās pieredzi, lai kļūtu par modes sākumpunktu,” uzsver Joanna Hummela (Joanna Hummel), “Zalando” Ziemeļvalstu un Baltijas valstu izpilddirektore.

Aizvadītajā gadā platforma ieviesa vairākas jaunas funkcijas un pakalpojumus gan saviem klientiem, gan partneriem. “Zalando” Partneru programmai ir pievienojušies arī Latvijas modes zīmoli, piedāvājot savus produktus gandrīz 49 miljoniem klientu visā Eiropā. Vienlaikus “Zalando” Latvijas iedzīvotājiem sniedz pieeju platformas partneru piedāvātajam papildu preču klāstam.

Uzņēmums pastāvīgi iegulda līdzekļus, lai, izmantojot tehnoloģijas, palīdzētu klientiem atrast sev tīkamās modes preces un piedāvātu personalizētu pieredzi. Pateicoties “Zalando” stilistu zināšanām un informācijai par klientu pirkumiem, platformas mašīnmācīšanās algoritms neierobežotā daudzumā piedāvā personalizētus ieteikumus apģērbu izvēlē.

Ieteikumus par to, kādas preces izvēlēties, sniedz arī plaši pazīstami stila eksperti un dizaineri. “Zalando” sadaļā “Get the Look” klienti var atrast personalizētus tērpus gan no vietējiem, gan labi zināmiem ietekmētājiem visā Eiropā.

“Nākotnē kompānija plāno vēl vairāk koncentrēties uz sadarbību ar vietējiem zīmoliem un to iekļaušanu platformā, lai Latvijas patērētājiem varētu piedāvāt vēl lokalizētāku sortimentu,” papildina Joanna Hummela.

PAR «ZALANDO»:
Zalando (https://corporate.zalando.com) ir viena no vadošajām Eiropas modes un dzīvesveida tiešsaistes platformām. 2008. gadā Berlīnē dibinātā platforma piedāvā modes preces gandrīz 49 miljoniem aktīvu klientu 25 tirgos, sniedzot iespēju iegādāties apģērbu, apavus, aksesuārus un skaistumkopšanas preces. Mūsu klāstā ir gan pasaulē pazīstami starptautiskie zīmoli, gan vietējie zīmoli. Platforma ir modei veltīta vieta, kur vienkopus mīt iedvesma, inovācijas un mijiedarbība. Kā Eiropā modernākais tehnoloģiju uzņēmums, mēs cītīgi strādājam pie tā, lai izstrādātu digitālus risinājumus visiem modes ceļojuma dalībniekiem – mūsu klientiem, partneriem un ikvienam Zalando lietotājam. Mūsu vīzija ir būt par modes sākumpunktu un ilgtspējīgu platformu ar pozitīvu ietekmi uz sabiedrību un planētu.


Avots: zalando.comAtpūta leģendārajā Olümpia

Atpūta leģendārajā Olümpia

Atpūta Radisson Blu Hotel Olumpia ar baseina un pirts apmeklējumu no 75 EUR (parasta cena līdz 163 EUR). Skatieties un veiciet rezervāciju šeit 👇

EUR 70 | Hookusbookus.com

Karostā Adventes laika ieskaņas pasaākumi

Karostā Adventes laika ieskaņas pasaākumi

Četrās svētdienās apmeklētāji tiks aicināti Ziemassvētku stāstos par Karostu, tirdziņiem, meistarklasēm

Liepājas reģiona TIB

Jaunais gads Porto. Pēdējās vietas

Jaunais gads Porto. Pēdējās vietas

/4 naktis, 28.12.2022. - 01.(02.)01.2023./ Jaunā gada sagaidīšana Porto, Portugālē. Pēdējās vietas!

EUR 599 | Estravel Latvia

Mūzikas un drāmas telpas “OratoriO” izrāde

Mūzikas un drāmas telpas “OratoriO” izrāde

10. decembrī Valmieras Kultūras centrā notiks mūzikas un drāmas telpas “OratoriO” komiska drāma “Viņa-Viņš-Viņa?” pēc A. R. Gērnija lugas “Silvija” motīviem.

Valmieras TIC

Ziemassvētku tirdziņi un notikumi Alūksnē

Ziemassvētku tirdziņi un notikumi Alūksnē

Ziemassvētku notikumi, pasākumi un tirdziņi Alūksnē!

EUR 1.00 | Alūksnes TIC

Vakariņas Liepājā ar dziedošiem viesmīļiem

Vakariņas Liepājā ar dziedošiem viesmīļiem

Liepājā aicina izbaudīt izsmalcinātas vairāku kārtu vakariņas un svētku atmosfēru ar dziedošiem viesmīļiem.

Liepājas reģiona TIB

Estravel Latvia dāvanu karte

Estravel Latvia dāvanu karte

Vai Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanas sagādāšana rada galvassāpes? // Estravel Latvia dāvanu karte ir lieliska izvēle un īsts pārsteigums!

EUR 50 | Estravel Latvia

Viss iekļauts! Ģimenes atpūta Austrijā

Viss iekļauts! Ģimenes atpūta Austrijā

ALPINA FAMILY RESORT TIROL // Lidojums no Rīgas, un 7 naktis viesnīcā ar viss iekļauts ēdināšanu un SKI PASS 6 dienām. Cena norādīta 1 personai (2 + 2)

EUR 899 | Estravel Latvia

Romantiska atpūta Tartu!

Romantiska atpūta Tartu!

Viesnīcā V Spa Hotel jūs gaida brīnišķīgas romantiskas brīvdienas ar burvīgajām viesnīcas pakalpojumiem un spa, cena no 119 EUR (parasta cena līdz 220 EUR)

Hookusbookus.com

Svētku brīvdienas Parīzē

Svētku brīvdienas Parīzē

Lidojums no Rīgas un 3 naktis izvēlētajā viesnīcā, brokastis // 15.12.2022. - 10.01.2023. //

EUR 694 | Estravel Latvia

Club Med kūrorti,vairāk nekā All Inclusive

Club Med kūrorti,vairāk nekā All Inclusive

Mēs varam piedāvāt visaugstākās kvalitātes atpūtu visu vecumu tūristiem - no bērniem līdz senjoriem.

Latvia Tours

Ziemas stāsts Alūksnes Bānīša stacijā

Ziemas stāsts Alūksnes Bānīša stacijā

No š.g. 3.decembra multimediālā ekspozīcijā “Alūksnes Bānīša stacija” apmeklētājiem atvērta Ziemas ekspozīcija

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Dzīvas mūzikas vakars

Dzīvas mūzikas vakars

Nobaudi vakaru restorānā "Plaza" ar grupu "Nostalgie"! Dzīva mūzika un Daugavpils ainava no viesnīcas 10. stāva papildinās nesteidzīgo atpūtas vakara atmosfēru! Esat mīļi gaidīti!

Park Hotel Latgola

Jūsu pirmais ceļojums Japānā, no Rīgas

Jūsu pirmais ceļojums Japānā, no Rīgas

Lidojums no Rīgas, transfēri, 8 naktis viesnīcās noteiktās ēdienreizes un ekskursiju programma. // Cena spēkā līdz 30.12.

EUR 2550 | Estravel Latvia

Koncerts “Mazliet ziemas romantikas”

Koncerts “Mazliet ziemas romantikas”

Sestdien, 10. decembrī, plkst. 10.00 restorānā “Akustika” norisināsies koncerts “Mazliet ziemas romantikas”.

Valmieras TIC

Jaungada vakara piedāvājumi

Jaungada vakara piedāvājumi

Jums neder parasts pēdējā brīža plāns, jums der mūsu burvīgākie viesnīcu piedāvājumi maģiskajam Jaungada vakaram. Viss, kas jums jādara, ir jāatver šis links!

EUR 110 | Hookusbookus.com

Liepāja aicina uz simfodžeza pasauli

Liepāja aicina uz simfodžeza pasauli

28. un 30. decembrī Liepājas Simfoniskais orķestris piedāvās ceļojumu simfodžeza pasaulē ar Brodvejas mūziklu atbalsīm

Liepājas reģiona TIB

Ziemassvētku laiks Alūksnes Bānīša stacijā

Ziemassvētku laiks Alūksnes Bānīša stacijā

Gada izskaņa pienāk ar skaisto Ziemassvētku un brīnuma gaidīšanas laiku. Svētku sajūtu smelties un uzburt sev īsto Ziemassvētku sajūtu, aicinām Alūksnes dzelzce

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Spa atpūta ar vakariņām Pērnavā!

Spa atpūta ar vakariņām Pērnavā!

SPA atpūta diviem Viiking Spa Hotel ar ūdens un pirts centra apmeklējumu un vakariņām no 75 EUR (parastā cena līdz 140 EUR)!

Hookusbookus.com

Liepāja mirdz skaistajos svētku rotājumos

Liepāja mirdz skaistajos svētku rotājumos

Liepājas pilsētas svēros un ielās uzmirdzējuši vairāk nekā tūkstotis dažāda veida rotājumu dažādās pilsētas vietās.

Liepājas reģiona TIB

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -